אלו בתי אבות יתנו לכם חווית לקוח טובה?

מתלבטים איך לבחור בית אבות לקרוב משפחה? אתר האינטרנט "גולד פקטור" הוא הראשון והיחיד המציג רק בתי אבות שתודעת השירות שלהם מובילה לחווית לקוח טובה, בתי אבות ששביעות רצון הדיירים ובני משפחותיהם גבוהה מתוך: ידיעות השרון (29 ביוני, 2018)

ענף בתי האבות מהווה היום אחד הפתרונות הבולטים למענה לצרכים של אוכלוסיית האזרחים הוותיקים הזקוקים לעזרה בהתנהלות היומיומית. עם זאת, נדמהכי יש מסך אטום בין הצרכנים לבין העולם הנסתר של בתי האבות. כשהצרכן מקבל כבר הצצה לעולם הזה הוא רואה מקרי התעללות, פרטניים אומנם, אך בהעדר כל אינפורמציה על איכות החיים בבתי האבות לא יכול הצרכן להעריך את טיב השירות בבית אלא רק
לאחר שיקיריו נכנסו אליו ונאלץ לבחור מקום שיהיה בית להורה בהסתמך על תחושות בטן ופיסות מידע שהצליח לאסוף.

מיזם אינטרנטי חדש בשם "גולד פקטור" מציע נגישות למידע מהימן על בתי אבות עם שביעות רצון לקוחות גבוהה ושקיפות לחוות דעת מאומתות מה שמאפשר חסכון רב בזמן והתלבטויות רבות איזה בית אבות יעמוד בציפיותיכם.

כשמחפשים דירה חדשה, רכב חדש, חופשה וטיול מפנק עם מלון טוב, הצעד הראשון שלנו הוא בדרך כלל לאתרי אינטרנט של השוואה ודירוג. עד היום, המידע היחיד שהיה חשוף על בתי האבות הוא מדד קליני הנבדק ומפורסם על ידי משרד הבריאות. מדד זה חשוב, אפילו קריטי, אך הוא בודק את הטיפול הרב מקצועי ולא מעיד על איכות החיים הכוללת של הדיירים בבית האבות. גולד פקטור שמה בסדר עדיפות להרחיב את השיח ממניעת התעללויות ולהתייחס לשביעות הרצון מחווית הלקוח הכוללת של הדיירים ובני המשפחה.

לתת כלים למשפחה

מיזם חדש, שמובילות שירי אילון ומריה כץ בחודשים האחרונים, מאפשר לבחור בית אבות תוך סקירה של פרמטרים אובייקטיבים שמביאים לתמונה מקיפה יותר משהיתה קיימת עד כה. התמונה הזו מורכבת ממידת שביעות רצון של דיירים ובני משפחה, הנמדדת על פי סקר שביעות רצון אנונימי ושיחות יזומות עם דיירים ובני משפחה, סקירה של אנשי מקצוע מצוות גולד פקטור שנמצאים בבית האבות עצמו וכן סקירה של נתוני הבקרה של משרד הבריאות.

היום המציאות מציבה אתגרים חדשים, ולתת טיפול ושירות בסיסיים זה כבר לא מספיק, היום מדברים על יצירת חווית לקוח כוללת המתחילה מנגישות למידע על אותם המוצרים או שירותים, שקיפות, זמינות, אמינות והכל כדי לכבוש את ליבו של צרכן השירות",מציינות היוזמות, אילון וכץ.

 

שירי אלון, 36

תושבת כפר רות ליד מודיעין, מספרת כי החיבור שלה לעולם מערכות המידע החל כבר בצבא, כאשר התגייסה לקורס תכנות.

"בכמעט 20 שנה שעברו עשיתי תפקידים שונים במחלקות פיתוח מערכות בצבא ובחברות הייטק. עבדתי במערכות בזמינות  24/7 בשגרה ובחירום, מערכות סליקה, אתרי משחקים, מערכות ניהול ומערכות בתחום הסייבר. רוב שנותי במקצוע אני בתפקיד ניתוח מערכות. בתפקיד זה זיהיתי צרכים, הגדרתי בעיות ואפשרתי לתת ללקוחותינו פתרונות. במהלך שנות עבודתי בתפקידים אלו למדתי לתואר בעבודה סוציאלית מתוך עניין רב ביכולת שלנו כחברה להניע תהליכים שישפיעו על מהלך חיינו”.

 

מריה כץ, 35

תושבת פ"ת, היא עובדת סוציאלית עם התמחות בגיל השלישי. בעשור האחרון מילאה תפקידי ניהול, שיווק ופיתוח אסטרטגי מתוך קידום ערכים מקצועיים במרכזי סיעוד מהמובילים בישראל.

“מה שהכי מניע אותי להקדיש זמן, חשיבה ומאמץ ל'גולדפקטור' הוא הרצון לחשוף בפני המשפחות רק בתי אבות הראויים ליקירם. לתת למשפחות כלים לבחור מתוך ידע הניתן להם באמצעות סקירת בתי האבות לפי פרמטרים אוביקטיבים שנבדקים בשטח".

פקטורים של מצויינות

אוכלוסיית האזרחים הוותיקים מונה היום כמעט כמיליון ישראלים והיא רק הולכת ומתרחבת. "גולד פקטור" מאפשר דרך חדשה לבחירת בתי אבות, באמצעות הגדרת פרמטרים אובייקטיבים לסקירת חווית לקוח.
איך זה עובד? בית אבות שמעוניין להצטרף לאתר נסקר באמצעות ארבעה כלים: סקרים אנונימיים של דיירים ובני משפחה, סקירת בקרות משרד הבריאות, שיחות עם דיירים ובני משפחה וסקירה בשטח.

“את כלל הנתונים אנחנו מזינים למערכת, שמחשבת האם בית האבות עומד בפקטורים של 'גולד פקטור' והאם ניתן להעניק כוכבי יוקרה המעידים על רמת חווית לקוח יוצאת דופן"

מסבירות אילון וכץ.

הפקטורים שמשוקללים בצורה אוטומטית ולפיהם נבחר בית האבות הם: אמון וביטחון, יחס אישי, תעסוקה ופנאי, רמה מלונאית, טיפול רב מקצועי ותמורה למחיר. בתי אבות שמקבלים את ה"גולד פקטור", זוכים לפרסום רחב באתר.

"כאשר בית אבות נמצא בגולד פקטור זה אומר שהוא שלם ולא מושלם, זה אומר ששביעות רצון הלקוחות בבית האבות היא גבוהה כבר היום ולבית האבות חשוב לשמור על הדברים הטובים הקיימים – ולהיות בתהליך של שיפור מתמיד”

קובעות שתי המייסדות

מתוך: ידיעות השרון (29 ביוני, 2018)

רוצים מידע ממוקד רלוונטי בדיוק עבורכם?

יישומון Pillow מבית גולד פקטור יודע למקד אתכם בכל שלב בו אתם נמצאים ולפי המאפיינים האישיים שלכם

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
“מדברים על בתי אבות”

מחפשים אצלנו הרבה

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו - "מדברים על בתי אבות". מעל 2,000 חברים שעוזרים, משתפים ומייעצים זה לזה.

התעניינתם בנושא המאמר?
מחפשים פתרון דיור איכותי לכם או ליקיריכם?

יישומון Pillow מבית גולד פקטור הוא הפתרון, וידע למצוא לכם מקום שיענה לכל דרישה.

מחפשים אצלנו הרבה