שלום, אני מריה כץ
אמא, אישה, בת...
ומומחית פתרונות דיור למבוגרים

כמו רבים, אני מכירה היטב את הרגישות, האתגר, הקושי והצורך בתמיכה וביד מכוונת בתהליך של מציאת פתרון דיור ליקרים לנו. כמומחים, אנשי מקצוע, ילדים, בני ובנות זוג, מוטלת עלינו האחריות להבטיח שהבית החדש של יקירינו יהיה אכן "בית". עלינו לבחור נכון. כמו כן, אני סבורה שפתרונות הדיור למבוגרים חייבים לספק טיפול השואף למצוינות וליצור איכות חיים הגונה ומכובדת לדייריו. את ההתאמה הזאת אני מבקשת למצוא עבורכם.

אני פה כדי להיות שותפה לקבלת ההחלטה הנכונה

בעת החלטה מורכבת וטעונה רגשית, כדאי להשתמש באנשי מקצוע אשר יסייעו בקבלת ההחלטה הנכונה. אנשי מקצוע שמבינים את הדילמה של טיפול בהורים המזדקנים לצד הטיפול במשפחתם שלהם. כאלה שמרגישים אתכם, אך גם ידעו להוביל אתכם להחלטה מושכלת ומבוססת נתונים. אנשי מקצוע שיודעים להתגבר על הבירוקרטיה, רואים קדימה, ובעיקר רואים אתכם ואת יקיריכם. לשם כך אני פה. בסיוע כלים טכנולוגיים חדשניים ולצד ניסיון שרכשתי במשך שנים, אני מבקשת לחזק אתכם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם ועבור יקיריכם.

שיחת ייעוץ - "בליץ”

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודו

₪250

פגישת ייעוץ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודו

₪680

ביקור בית

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודו

₪690

בליץ לדילמה

שיחת ייעוץ טלפונית ממוקדת

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לשיחה טלפונית. באמצעות אפיון צרכים ממוקד נבחן כיצד ניתן לגבש מענה לדילמה או ספק שיש לכם בנוגע למורכבות המצב בזמן הנתון. בשיחה, תוכלו לספר לי קצת יותר עליכם, מה חשוב לכם ולקרוב המשפחה, תוך ניתוח המצב הקיים, הרקע והאופי של האדם המבוגר ורצונותיו. נדון ביישומם של מספר גורמי מפתח לגיבוש החלטה רצויה. מהשיחה תצאו מוכנים יותר לבחירת החלופה המתאימה.

₪750

אישי זה הכי

פגישה אישית אחד על אחד

אני תמיד אומרת שיש כל כך הרבה הכנה, תמיכה, קורסים וסדנאות המלמדים את הצעירים איך להפוך להיות הורים אבל אין שום הכנה או לימודים איך להפוך למטפלים של ההורים או של בני הזוג שלנו. בדיוק בצומת הזו, כשהמשפחה פוגשת חולי, שינוי מצב תפקודי או רגשי, בדידות של הקרוב שלהם בגיל המבוגר אני כאן בשבילכם. יחד נשב אחד על אחד או אני ואתם בני המשפחה המטפלת, נפרוס את כל הדילמות, מצוקות, חששות לצד התקוות והרצון הטוב לגבש אפשרויות פרקטיות ליצירת רצף טיפולי מיטבי הן אם זה בסביבה הביתית או במסגרת תומכת אחרת. מהפגישה תצאו עם כוחות מחודשים לאחר הסרת חששות איך מוצאים פתרון דיור איכותי, איך לממן אותו ואיך לבשר את ההחלטה על מעבר לבית אבות להורה או קרוב שלכם במידה וזו החלופה המיטבית.

₪1250

נפגשים בסלון

ביקור בית להערכה סוציאלית

להכיר את פני האדם המבוגר, לשמוע ולהקשיב למבט דעתו. המפגש עם אדם המבוגר בסביבתו הביתית מאפשר לזהות ולמקד איזה מבין האפשרויות הקיימות תוכל להטיב לטיפול ותמיכה . האם העסקת עובד.ת קבוע, מעבר לדיור תומך, מרכז יום או הנכון הוא בכלל לשמר את הקיים בלי שינוי כלשהו. לרוב אני נפגשת עם האדם המבוגר או בני זוג מבוגרים בצומת בה ילדיהם מזהים צורך בעזרה להורה במצבי חולי, ירידה תפקודית או מנטלית , דיכאון והימנעות לדאוג לעצמם. מצבים אלו מייצרים תסכול רב ותחושת חוסר אונים אל מול הרצון והדאגה של הילדים לעזור לצד התנגדות ההורה לקבל את המצב ואת העזרה. לשמוע דעה מקצועית בלתי תלויה שמציבה מראה למציאות עם הצעת אפשרויות שיכולות לשפר איכות חיים מביאה פרספקטיבה חדשה לשינוי דעה וגמישות ברצון להטיב את המצב הקיים הן בצד המבוגר עצמו והן לבני המשפחה התומכת. מהפגישה תצאו עם המלצות וכלים פרקטיים להמשך טיפול מיטבי באדם הקרוב לכם וכך תקלו על עצמכם מתוך הבנה עמוקה יותר של אפשרויות הקיימות עכשיו והתכנות מומלצת לעתיד.

₪1750

הסיפור שלי והקשר אליכם

שמי מריה כץ, נשואה ואם ל-3, עובדת סוציאלית בהתמחות בזיקנה ומרצה מן המניין בתוכנית הכשרת מנהלי בתי אבות ודיור מוגן באוניברסיטת בר אילן. גולד פקטור הוא בעצם הסיפור שלי. לאחר יותר מעשור שבו ביצעתי תפקידים בכירים בתחום הסיעוד והשיקום הגריאטרי וראיתי מקרוב את הקשיים והאתגרים של המשפחות ויקיריהן, החלטתי לעזוב ולעשות מעשה. החלטתי לקום, להירתם ולמקד את עצמי ביצירת שינוי ובשיפור חווית השירות במוסדות השונים ובנגישות אליהם.

אני מאמינה שלמבוגרים שלנו מגיעה זקנה מכובדת ושלמה. אני מאמינה שלאנשים הנקרעים בין טיפול בילדיהם לבין טיפול ותמיכה בהוריהם המבוגרים, מגיעים פתרונות וכלים שיעזרו להם לקבל החלטות נכונות, ולהוריהם מגיעה הזכות להזדקן בכבוד ובסביבה טובה.