בית אבות דבורה בנורדיה

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות דבורה בנורדיה

במושב שיתופי נורדיה באזור השרון סמוך לעיר נתניה ממוקם כפר גמלאים גדול מרשת מגדלי ים התיכון, בתי דיור מוגן יוקרתיים לאוכלוסייה המבוגרת. בכניסה לכפר גמלאים המשתרע על שטח ירוק באווירה של מושב בשרון ממוקם קמפוס בוטיק "דבורה בנורדיה". בית אבות דבורה בנורדיה בבעלות נפרדת מרשת מגדלי ים התיכון ופועל בשיתוף פעולה עם כפר הגמלאים מזה 20 שנה. בית אבות דבורה בנורדיה מעניק חווית מגורים כפרית ופסטורלית עם מענה מקצועי צמוד לדיירים במצב סיעודי ואלו החיים עם דמנציה (תשושי נפש). בית אבות דבורה בנורדיה הינו פתרון דיור סיעודי במסגרת מחלקה סיעודית ומחלקה לתשושי נפש באווירה נינוחה, צוות ותיק אשר עובד כיחידת משפחה אחת במסירות רבה לדייריו ותחושת שייכות גדולה למקום. משפחות הדיירים נהנים בטיול משותף בסביבה ירוקה, בישיבה לזמן איכות בביקורי דיירים המשרים אווירה של מקום החלמה בטבע.

צוות ההנהלה של דבורה בנורדיה מוביל את הבית מתוך חזון של כבוד לזקנה, כבוד לבחירתו החופשית של הדייר ושיתוף פעולה מלא עם בני המשפחה להענקת שירות, טיפול ומענה שלם לחיים בעלי משמעות ובטחון של דיירי דבורה בנורדיה.

דבורה בנורדיה ממוקם בתוך מתחם הדיור המוגן של מגדלי הים התיכון בנורדיה במועצה אזורית לב השרון. דיירי דבורה בנורדיה מקבלים מענה סיעודי ותמיכה 24/7 במחלקות סיעודיות ומחלקות לתשושי נפש בחדרים פרטיים או זוגיים. בית אבות דבורה בנורדיה מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים, ביטוח סיעודי מקופות החולים, עובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" ומשרד הבטחון.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות דבורה בנורדיה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: נתניה, קדימה צורן
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בנורדיה
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

הבית לאזרחים וותיקים

בית אבות בקדימה

סיעודית דור טבעון

בית אבות בקריית טבעון