בית אבות נווה הורים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - בית אבות נווה הורים
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית אבות בירושלים “נווה הורים – מושב זקנים המאוחד” הינו בית האבות הראשון שהוקם בארץ. הבית נוסד בעיר העתיקה בשנת 1878. בשנת 1966 עבר בית האבות למשכנו הנוכחי בשכונת קטמון, בלב פארק סן סימון בירושלים ולכן זכה לכינוי המוכר בית אבות סן סימון.

הכניסה לבית אבות "נווה הורים" היא נעימה ומזמינה, תמיד עם תנועה ומישהו בחוץ, עובדים, דיירים, מבקרים. בית האבות שוכן בלב פארק עם חורשה וצמחיה, פארק אליו מגיעים הורים וילדים וגם בעלי כלבים עם כלביהם, התחושה בסביבה היא בטוחה. בבית ובחצר מספר רב של פינות חמד אליהן אפשר לצאת ולגוון את הסביבה בה נמצא הדייר. החוויה של הנכנס לבית אבות נווה הורים, היא חוויה של ביקור במתחם אלגנטי לאנשים בגיל המבוגר.

הבית שוכן במבנה ירושלמי של שלוש קומות. בית אבות נווה הורים מציע שירותי מלונאות לפי מספר סוגי חדרים, חדר יחיד או חדרים לשני דיירים, גם בדיור לעצמאים ולתשושים וגם במחלקות סיעודיות ולאנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש).

האווירה בבית אבות נווה הורים ובמחלקות עצמן מאוד מוקפדת עם מודעות לסממנים אישיים של הדיירים. הדיירים נראים מטופחים, יש מספרה בבית המשרתת את כל הדיירים. בשתי הקומות קיים מועדון לרווחת הדיירים.

בבית מורגשת אווירה של תעסוקה ופנאי, יש פעילויות מגוונות במחלקות ובמועדון, פעילות עם כדור ובלונים וכן חוג יצירה וחוג גינון, כל אלה ממלאים תוכן בעל ערך ומשמעות. במחלקת תשושי נפש יש פעילויות מותאמות לדיירים ויש ניסיון להתאים פעילות אישית לכל דייר, לפי אישיותו וטעמו. בבית אבות נווה הורים חדר מחשבים לרווחת הדיירים, פעיל כל בוקר ומהווה כתובת לדיירים ליחס אישי ועבודה אחד על אחד עם המחשב. רואים מתנדבים המכניסים רוח חדשה, צעירה וחיונית. מסיבות החגים וקבלת שבת נחגגים בהשקעה מרובה והדיירים שבעי רצון מכך. בכלל מרגישים את החגים ועונות בעשייה תואמת.

חלק מהצוות בבית אבות וותיק מאוד וזה מוסיף תחושת בטחון רבה, הצוות חש שייכות ואחריות וגם הדייר מרגיש שמכירים אותו ודואגים לו. עוברת תחושה של גאוות יחידה מהצוות הבכיר ועד לזוטר העובדים.

בבית אבות נווה הורים, ללא ספק יש מגוון רב מאוד של תעסוקה ופנאי המותאמים לרמות השונות של הדיירים. ניכר שהחומר האנושי בבית הוא טוב ומיוחד ועם נתינה אמיתית ומקצועית והדיירים והמשפחות מרגישים את זה. התחושה של הדיירים והמשפחות שהם סומכים מאוד על המקום, שירותיו ואנשי המקצוע בו, הם מעריכים ורואים את נווה הורים כמקום שרוצה להיטיב ולקדם איכות חייהם של דייריו מתוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאה אל מול בני המשפחה.

בית אבות בירושלים – סן סימון "נווה הורים" מציע חווית דיור תומך משולב עם מענה לכל הרצף התפקודי של האדם המבוגר. דיור קלאסי ומוקפד לרווחת דיירים בתפקוד עצמאי, דיור תומך ואינטימי לדיירים שזקוקים להשגחה ותמיכה של הצוות, מחלקות מוגנות לאנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) ומחלקות לדיירים במצב סיעודי. נווה הורים בירושלים מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים פרטיים , משרד הבטחון, עובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת קבלת "קוד" ונמצא בהסדר משרד הרווחה במסגרת קבלת "הועדה".

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות נווה הורים
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ירושלים, מבשרת ציון, מעלה אדומים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בירושלים
מעלה זאב 3
סן סימון
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
  • עצמאי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות נווה הורים
בית אבות נווה הורים
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 125 חוות דעת)
Excellent38%
Very good47%
Average10%
Poor5%
Terrible0%

בית אבות נווה הורים

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

אווירה נעימה ויש על מי לסמוך. יש ראש שקט כשהיא שם.

בית אבות נווה הורים

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בגדול המקום מניח את הדעת. היינו מבקשים יחס יותר אישי ואוכל יותר בריא (האוכל מלוח מדי ולא מתאים למצב הרפואי של אמא) הגינה לא משביעה רצון – אפשר להקפיד יותר על הגינה.

בית אבות נווה הורים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

אמא שלי כבר 12 שנה שם וזה אומר משהו. היא מאוד מרוצה ואנחנו מאוד מרוצים. אני רופאה במקצועי ואני שקטה. אנשים שם מאריכים חיים. אנשים שם ללא פצעי לחץ וזה נובע רק מטיפול טוב ומסור

בית אבות נווה הורים

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות נווה הורים

Rated 3 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות נווה הורים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות נווה הורים

Rated 2 out of 5
לפני 2 שנים

הייתי ביותר מעשרה בתי אבות לפני שהגענו לבית אבות נווה הורים. הוא מצויין! הכל טוב. אמא מרוצה. אני מרוצה. הכל טוב.

בית אבות נווה הורים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

אני ממליצה לכל בן אדם שהוא יכול ויש לו תקציב על בית אבות נווה הורים .זה מקום נעים וטוב. כשנכנסים ממש נקי וגם עונים לכל שאלה. היו לי יחסים מצויינים עם הצוות ולמי שקשה בבית אני ממליצה על המקום.

בית אבות נווה הורים

Rated 2 out of 5
לפני 2 שנים
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית נופי ירושלים

בית אבות בירושלים

בית אבות קרית מנחם

בית אבות בירושלים

בית סבאבא

בית אבות בקיבוץ רמת רחל