בית אבות עמל בשרון

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות עמל בשרון

במפגש הראשון עם המקום ניכרת התחושה של נוכחות רבה של אנשי צוות במקום. בני משפחה ודיירים מרגישים חופשי לפנות לאנשי צוות בבקשות. מענה הצוות מהדרג הניהולי ועד המטפלים אדיב ומפגין השתדלות לתגובתיות מהירה ואדיבה. אנשי צוות עונים באדיבות וסבלנות כמו גם עם מקצועיות רבה. נוכחות גבוהה של אנשי צוות הרופאים וצוות פיזיותרפיה עם מעורבות והכרות אישית בכל דייר ודיירת. באווירה הכללית של המקום ניכרת התפיסה שהעדפתו ורצונו של הדייר מעל הכל. זה בא לידי ביטוי בפתרונות שהמקום מאפשר לדיירים הן מהיבט הטיפולי והן מהיבט שילוב טכנולוגיות וחדשנות למענה הוליסטי ומתקדם בטיפול סיעודי. התפיסה הניהולית מוכיחה מוכוונות ופעילות מתוך אמונה בערכים של יחס אישי וכבוד לרצונו של הדיירים ובני משפחתם.

בית אבות עמל בשרון ניכר בתעסוקה מגוונת לדיירי המקום. צוות התעסוקה מעורה בכל דייר ובתגובתו, יש התאמה אישית לצרכיו ועניינו של כל תעסוקה ופנאי דייר ודייר. העברה של פעילות בשפה ברורה, נעימה ומזמינה לשיתוף פעולה. מגוון רחב ביותר המציע תעסוקה ואפשרויות לפנאי הדיירים. החל בעיתונים, מוזיקה נעימה בעת הפעילות, פעילות משותפת עם עובד תעסוקה מול המחשב, קבוצת הליכה לדיירים תשושי נפש, טיפולים הוליסטים וליווי רוחני.

עמל בשרון הינו בית אבות ברעננה מוביל בתפיסה של ביטחון כולל, כאשר מערכת כולה פועלת במטרה אחת להטיב עם הדייר בהתאמת מענה אישי לצרכיו, חופש בהבעת אי שביעות רצון, שקיפות מול בני המשפחה, נגישות וזמינות גבוהה למענה בבקשה. סביבה בטוחה בא לידי ביטוי גם במוקד מאויש באנשי מקצוע אשר צופים במעגל סגור של מצלמות על כל דייר ודיירת על מנת ליצור סביבה בטוחה ומוגנת לרווחת דיירים. חדשנות ושילוב טכנולוגיות לקידום בטחונו ורווחתו של הדייר בטיפול סיעודי ללא ספק החוזקה הבולטת ביותר של בית אבות עמל בשרון.

עמל בשרון משתרע על שטח של כ 40 דונם במיקום אטרקטיבי מול פארק רעננה הגדול בסביבה ירוקה ושלווה. בית האבות ברעננה עמל בשרון ממוקם בסביבה ירוקה ושקטה מול פארק רעננה. הבית נמצא במיקום אסטרטגי ומאפשר גישה נוחה לבאים הן בתחבורה ציבורית והן בתחבורה פרטית, קיימת נגישות מהירה מכביש החוף ומכביש שש. המקום מציע פתרונות דיור וטיפול עבור אנשים במצב סיעודי ותשושי נפש עם אפשרויות מימון פרטי והסדר קוד משרד הבריאות.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות עמל בשרון
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רעננה, הרצליה, הוד השרון, נווה ימין, גן חיים, רמת השרון, כפר סבא
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות ברעננה
רחוב אחוזה 301
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות עמל בשרון
בית אבות עמל בשרון
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 4 חוות דעת)
Excellent25%
Very good75%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

עמל בשרון

Rated 4 out of 5
לפני חודש

מרוצים, צוות טוב, קשוב ואדיב, החדר טוב, השותף קצת מפריע, דיברנו עם הצוות להחליף. ברגע שיהיה יעבור לחדר טוב, באופן אישי קשה לו מאמינים שייקח זמן.

בית אבות עמל בשרון

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

בית חם, מסביר פנים, מאוד מרוצה.

בית אבות עמל בשרון

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

בית אבות עמל בשרון

Rated 4 out of 5
לפני 5 חודשים

צריכה עוד פוש להתאקלם. אני מרגישה שהיא במקום טוב.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בית השמש בעמל בשרון

בית אבות ברעננה

הבית של ורה כפר סבא

בית אבות בכפר סבא

הבית לאזרחים וותיקים

בית אבות בקדימה