בית אבות הדסים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית אבות הדסים ממוקם בלב גוש דן, בצומת גהה, המגשר בין הערים בני ברק, פתח תקווה, וגבעת שמואל. במפגש בין ערים אלו, המיקום נגיש לקווי אוטובוס למרכזי הערים במרכז.

בית אבות הדסים מציע שטחים ציבוריים באווירת מלון יוקרה, בהם משפחות יכולות לבלות זמן איכות עם יקיריהם, לקיים אירועים משפחתיים ואירועי תרבות ופנאי משותפים מדי יום. בית אבות הדסים נוסד לפני 21 שנה מתוך סטנדרטיים מלונאים של מלונות פאר. המקום פועל מתוך רישיון משרד הבריאות הניתן לתקופה של שנתיים, כתקן מקסימלי לטיפול סיעודי ורפואי. התמחותו של בית אבות הדסים הינו במתן מענה הוליסטי לאנשים במצב סיעודי כמו גם המתמודדים עם מחלת אלצהיימר או דמנציה.

המבנה מציע 8 קומות. בכל קומה שוכנת מחלקה עם לובי משותף לכל דיירי המחלקה ופינות ישיבה לזמן איכות עם בני משפחה. לצד הלובי ממוקמים חדרי דיירים באבזור אישי המעבירים את זהותם של כל דייר ודיירת. במפגש עם כל מחלקה מועברת תחושה של ניקיון מוקפד, סדר והתנהלות המקום מתוך נהלים מובחנים למצוינות.

בית אבות הדסים מציע שירותי מלונאות לפי מספר סוגי חדרים. חדרים לשלושה, חדרים לזוג וחדרים ליחיד. כל החדרים מרווחים ובנויים כך שלכל דייר יש את הפינה האישית שלו הכוללת מיטה, שידה, ארון וחדר שירותים עם מקלחת. בכל חדר ניתן להתקין טלוויזיה פרטית, להביא מקרר קטן ולאבזר את חדר באווירה אליה היו רגילים בבית.

בבית אבות הדסים בבני ברק, הכרנו את הדיירים, דיברנו עם משפחות וסקרנו את כל הפרמטרים החשובים לטיפול מקצועי, יחס חם ומכבד המובילים לרווחתו האישית של הדייר או דיירת. האווירה בבית האבות נעימה, נוסחת ביטחון וחיוניות. דיירים מועסקים במגוון פעילויות המועברות בהתאם ליכולתם והעדפתם האישית. מבין הפעילויות שמציע הבית: הקרנת סרטים בבית קולנוע, גינון טיפולי בגג השוכן על כל קומת המבנה, פעילות עם בעלי חיים, פעילות אקטואליה ותרבות, ציור ואומנות, משחקי חברה, שירה בציבור לצד נגנים וזמרים בלובי הכניסה וכמובן פעילות גופנית הן בקבוצות והן באופן פרטני.

אחד הדברים הבולטים לעין בביקורינו בבית אבות הדסים היו שירותי הפיזיותרפיה. מכון הפיזיותרפיה שוקק חיים, הן בבוקר והן בערב, ומאובזר במתקנים חדשניים. לראות את עבודתם של הדיירים הסיעודיים מתאמנים ונרגשים יחד עם הצוות להצלחות הקטנות בלהזיז רגליים על מכשיר או לעשות מספר צעדים בתמיכת הליכון, ללא ספק היה מראה מרגש. הצוות הרב מקצועי ותיק ונבחרת הרופאים, מהבכירים בגריאטריה בארץ, מושכים משפחות רבות להיעזר בטיפול ובשירות הניתנים בבית האבות.

ביקור בהדסים משאיר חוויה של מקום שתופס את עצמו ואת דייריו ברצינות. פועל מתוך ראיית האדם המבוגר מתוך מכלול שלם עם סיפור חיים מאחוריו ולא מתוך תפיסה של עוד מטופל סיעודי. הכרות אישית עם כל דייר ודיירת באופן אישי ממנהל המקום ועד לעובדים, התייחסות מתוך ערכים שכל פרט קטן הוא חשוב, שכן סך הדברים הקטנים צובעים את חווייתו של הדייר משהותו במקום.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה, תל אביב, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בבני ברק
הרב שאול חדד 10
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת על הבית

בית אבות הדסים מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים סיעודיים, עובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת קוד, משרד הבטחון ועתיד לקיים הסדר עבודה עם קופות החולים למחלקת סיעוד מורכב.

חוות דעת
בית אבות הדסים
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 203 חוות דעת)
Excellent43%
Very good45%
Average9%
Poor3%
Terrible0%

הדסים

Rated 2 out of 5
לפני 2 שנים

הדסים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות הדסים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

Я довольна тем, как относятся к моей маме в бейт авот. Спасибо всем сотрудникам.
אני מרוצה מהאופן שבו אמא שלי מטופלת בבית האבות. תודה לכל הצוות.

בית אבות הדסים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

מאוד מרוצה מהכל. זה הבית שלי

בית אבות הדסים

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

תודה על הכל. הדסים מקום מצויין. תודה על כך שאתם קשובים לנו ורוצים לשפר.

בית אבות הדסים

Rated 3 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות הדסים

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות הדסים

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות הדסים

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

מרוצים מאוד מהבית, יש כבוד הדדי ותמיד אפשר לפנות בכל עניין וגם להעיר והכל מתקבל בברכה. המטפלים מאוד משתדלים להתייחס לייחוד של כל אחד.

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות וותיקים

בית אבות בבני ברק

בית אבות עטרת רימונים

בית אבות בבני ברק