בית הורים ביחד

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית הורים ביחד

בית אבות "ביחד" הינו בית דיור ותיק עבור אוכלוסייה בגיל המבוגר אשר זקוקה לתמיכה ונגישות לאנשי צוות מקצועי במהלך היום במסגרת מוגנת. בית אבות ביחד הינו בניין מגורים מבין הבניינים הממוקמים על רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק. המקום מנוהל באווירה ביתית ומשפחתית, הכרות מעמיקה עם כל דייר ודיירת הן מהיבט הצרכים הבריאותיים והן מהיבט המאפיינים האישיים כדי להתאים לכל אחד סביבה נוחה להתאקלמות מרבית ותחושה של בית. צוות ההנהלה לצד הצוות המקצועי סיעודי ורפואי מעורים ביום יום של כל דייריו מתוך השתדלות להתאמת מענה אישי הן לדייר והן לבני משפחתו.

מנהל המקום שומר על מדיניות וצביון המקום מתוך ראיה שבית האבות הוא בית עבור דייריו לפני הכל ולכן המקום פועל מתוך גמישות ומסירות לתת את מענה הכי אישי מתוך הכרות מעמיקה עם הרגלי חיים, אופי וסגנון חייו של כל דייר ודיירת שהיו רגילים אליהם במהלך חייהם. זהו בית אבות שיתאים למחפשי פתרון דיור תומך לאנשים במצב תפקודי של תשישות גוף באווירה משפחתית העובד בהסדר הועדה של משרד הרווחה.

בית אבות ביחד הינו מבתי הדיור מרשת "ביחד" רשת מרכזים גריאטריים מהמובילה בגריאטריה מוסדית בארץ. המקום מציע מענה תומך במסגרת מחלקות לתשושי גוף בהסדר משרד הרווחה בבניין הממוקם ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק. דיירי בית אבות ביחד נהנים ממגורים בסביבה מוגנת, עם נגישות לצוות המקצועי הזמין להם 24/7 במקום. המגורים בחדרים לזוג אשר מותאמים בהתאם למאפיינים האישיים וצרכים תפקודיים. בית אבות ביחד הינו בית משפחתי ואינטימי בעל 35 שנות מוניטין במתן טיפול ותמיכה לדייריו ובני משפחותיהם בניהול צוות העובדים ההנהלה ותיק מאוד.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית הורים ביחד
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, בת ים, בני ברק, תל אביב
אמצעי מימון
  • מימון פרטי
  • מימון משרד הרווחה (הועדה)
מיקום
בית אבות בבני ברק
ז'בוטינסקי 94
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות הרצליה

בית אבות בהרצליה

בית אבות שלוה

בית אבות בגבעתיים

בית הורים ויצו

בית אבות בתל אביב