הבית לאזרחים וותיקים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - הבית לאזרחים וותיקים
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

הבית לאזרחים וותיקים הינו אחד מבתי האבות המשתייכים לרשת "ביחד" המובילה במרכזים רפואיים גריאטריים בישראל. בית אבות בקדימה הוקם לפני 7 שנים והיה בית האבות הראשון והיחיד עד היום כפתרון לחווית דיור יוקרתית לאוכלוסייה המבוגרת של קדימה וסביבתה.

הבית לאזרחים וותיקים הוא בית כשמו הוא, המקום מעניק פתרונות דיור סיעודי ודיור לאנשים החיים עם דמנציה במסגרת מחלקות לתשושי נפש. שביעות הרצון הגבוהה מאוד של דיירים והמשפחות מעידה על ניהול שמוביל למצוינות, בית אבות סיעודי שתופס את עצמו ואת הלקוחות שלו ברצינות. הדיירים והמשפחות בבית לאזרחים ותיקים מרוצים, מעריכים את המרחבים הציבוריים והחדרים הנעימים והמודעות לרמת הגינה, אסתטיקה וניקיון ברמה גבוה מאוד. המשפחות והדיירים יודעים להעריך עבודתם הקשה של הצוותים. הצוות עושה עבודתו מכל הלב, נראה שאוהב עבודתו ואכפת לו מהדיירים והמשפחות, קשור לדיירים.

ביטויים של יחס אישי ניכרים מהצוות הוותיק שמכיר היטב את הדיירים. התייחסות פרסונלית מתבטאת בעיקר בצוות ובהרכבו, כשיש צוות חזק וותיק, מחובר ומגובש כך גם נראה היחס האישי לדייר, הכרות עמוקה עם צרכיו והרגליו של כל דייר ודיירת ובני משפחתם. לכל אחד מהדיירים מותאמת תכנית טיפול הוליסטית בשיתוף עם בני משפחתו להתאקלמות מיטיבה.

המקום מקפיד מאוד על פנאי ותעסוקה לגיורי ועידוד לתקשורת בין הדיירים לבין עצמם ותעסוקה בעלת משמעות.

בית אבות בקדימה הבית לאזרחים ותיקים נכנס לרשימה של 10 בתי אבות אשר עמדו במדד אמון ובטחון דיירים ושפחות בשנת 2020 בתקופת הקורונה וזכו באות גולד פקטור. בסקירת המשפחות באה לידי ביטוי רמת אמון ובטחון גבוהה מאוד בבית האבות. המקום נתפס כמקום מוגן עם ניהול חזק, שיתופי ומקצועי. הקולות הרבים מביעים חוויה של הידברות, שותפות ובטחון. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום להטיב עם הדיירים מתוך השתדלות ומאמץ גדולים. הבית לאזרחים ותיקים הינו בית שמוכיח יישום פרקטיקות ניהוליות מתוך הדברות, יצירתיות, שותפות, שקיפות וגמישות המובילות לחווית לקוח טובה ורמת אמון ובטחון גבוהה גם בתקופות מורכבות.

בית אבות הבית לאזרחים ותקים בקדימה מציע חווית דיור יוקרתית במתחם מלונאי חדשני לאוכלוסייה המבוגרת במצב סיעודי ואנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש). הבית לאזרחים ותיקים בקדימה מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוח סיעודי קופות חולים, ביטוחים פרטיים. עובד עם הסדר משרד הבריאות באמצעות "קוד" אשפוז.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות הבית לאזרחים וותיקים
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קדימה צורן, נתניה
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקדימה
המעלית 2
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של הבית לאזרחים וותיקים
הבית לאזרחים וותיקים
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 127 חוות דעת)
Excellent35%
Very good52%
Average10%
Poor1%
Terrible2%

הבית לאזרחים ותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 2 חודשים

העובדת הסוציאלית, איריס, מקסימה!!

הבית לאזרחים ותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 2 חודשים

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

בית טוב, הייתי רוצה שיהיה יותר קשר אישי עם המשפחה, על עדכון, על דרבון של שיחות, אם אנחנו לא מתקשרים אז אין יוזמה שלהם. יש קבוצת וואטאפ, אך לא פעילה כל כך, הייתי שמחה לקבל בבוקר תמונה שאבא מסודר בארוחת בוקר או כל פעילות אחרת.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

אין מספיק תקשורת עם המשפחה. הרבה פעמים אנחנו מקבלים תשובות קצרות מאוד. החדרים מאוד ניטרליים, לבנים, קצת להכניס צבע ודברים אישיים וזה היה מקפיץ את האווירה וההרגשה.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 5 חודשים

מקום נהדר, הצלחה טובה, אהבנו אותו ישר בסיור הראשון. גם לאבא שלי מאוד נעים שם וטוב, שאלתי אותו מה שלומו, ענה מעולה, זה אומר הכל, והוא היה לפני כן טיפול 1 על 1 בבית עם מטפל. ותשובה שלו נתנה לי בטחון ושבחרנו נכון.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 7 חודשים

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 7 חודשים

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 7 חודשים

הכי חשוב לנו שיש אוזן קשבת ויש למי לפנות

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 3 out of 5
לפני 7 חודשים

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה

בית אבות דבורה בנורדיה

בית אבות בנורדיה

סיעודית פרוטיאה בכפר

בית אבות בבני דרור