הבית לאזרחים וותיקים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

הבית לאזרחים וותיקים הוא בית. כשמו הוא. בית האבות מעניק פתרונות דיור סיעודי ודיור לאנשים החיים עם דמנציה במסגרת מחלקות לתשושי נפש. שביעות הרצון הגבוהה מאוד של הדיירים והמשפחות מעידה על ניהול שמוביל למצוינות, בית אבות סיעודי שתופס את עצמו ואת הלקוחות שלו ברצינות. הדיירים והמשפחות בבית לאזרחים ותיקים מרוצים, מעריכים את המרחבים הציבוריים, החדרים הנעימים והגיינה, אסתטיקה וניקיון ברמה גבוהה מאוד. המשפחות והדיירים יודעים להעריך את עבודתם הקשה של הצוותים. הצוות עושה עבודתו מכל הלב, נראה שאוהב עבודתו ואכפת לו מהדיירים והמשפחות. ביטויים של יחס אישי ניכרים מהצוות הוותיק שמכיר היטב את הדיירים. התייחסות פרסונלית מתבטאת בעיקר בצוות ובהרכבו, כשיש צוות חזק וותיק, מחובר ומגובש כך גם נראה היחס האישי לדייר, הכרות עמוקה עם צרכיו והרגליו של כל דייר ודיירת ובני משפחתם. לכל אחד מהדיירים מותאמת תכנית טיפול הוליסטית בשיתוף עם בני משפחתו להתאקלמות מיטיבה. בית האבות  מקפיד מאוד על פנאי ותעסוקה לגיורי ועידוד תקשורת בין הדיירים לבין עצמם ותעסוקה בעלת משמעות.

בית אבות בקדימה הבית לאזרחים וותיקים נכנס לרשימה של 10 בתי אבות אשר עמדו במדד אמון ובטחון דיירים ומשפחות בשנת 2020 בתקופת הקורונה וזכו באות גולד פקטור.  המשפחות הביעו רמת אמון ובטחון גבוהה מאוד בבית האבות. המקום נתפס כמקום מוגן עם ניהול חזק, שיתופי ומקצועי. הקולות הרבים מביעים חוויה של הידברות, שותפות ובטחון. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום להטיב עם הדיירים מתוך השתדלות ומאמץ גדולים. הבית לאזרחים וותיקים הינו בית שמוכיח יישום פרקטיקות ניהוליות מתוך הידברות, יצירתיות, שותפות, שקיפות וגמישות המובילות לחווית לקוח טובה ורמת אמון ובטחון גבוהה גם בתקופות מורכבות.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קדימה צורן, נתניה
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקדימה
המעלית 2
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת על הבית

הבית לאזרחים וותיקים הינו אחד מבתי האבות המשתייכים לרשת "ביחד" המובילה במרכזים רפואיים גריאטריים בישראל . בית האבות בקדימה הוקם לפני 7 שנים והיה הבית אבות הראשון והיחיד עד היום כפתרון לחווית דיור יוקרתית לאוכלוסייה המבוגרת של קדימה וסביבתה. בית אבות הבית לאזרחים וותיקים בקדימה מציע חווית דיור יוקרתית במתחם מלונאי חדשני לאוכלוסייה המבוגרת במצב סיעודי ואנשים החיים עם דמנציה(תשושי נפש). הבית לאזרחים וותיקים בקדימה מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוח סיעודי קופות חולים, ביטוחים פרטיים, עובד עם הסדר משרד הבריאות באמצעות "קוד" אשפוז.

חוות דעת
הבית לאזרחים וותיקים
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 112 חוות דעת)
Excellent35%
Very good52%
Average10%
Poor1%
Terrible2%

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

האמת אני לא הייתי שם מתחילת הקורונה בפנים, אני ניפגש עם אימא שלי ברחבה ל 10 דקות 15 דקות. לפני זה היה 100 אחוז. ועכשיו אני לא יודע. אני מאמין שהכל בסדר אמא מאושרת שמחה נראית טוב לפעמים צריך לספר אותה. אנחנו לא יכולים לקחת אותה לספר רק דרכם כרגע.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 3 חודשים

לנוכח התקופה השרות טוב, אך הייתי שמח להיות מעודכן על שינוי במינון תרופות, מה שלא קרה בזמן האחרון. בסך הכל מרוצה מאוד.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

מקום מושלם ודואג

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

יש לציין לטובה המקום נקי, ומתופעל לקורונה. בד"כ האחיות שלי גרות באזור ומבקרות אבל גם אני די מעודכן יש הודעות וסרטונים שנשלחים. אמא חולת אלצהיימר ומבחינת הטיפול בעיקר פיזיותרפיה אם היה אפשר יותר לעשות. לא משתפת פעולה עם פעילות הפנאי אם היה אפשר לעשות יותר. לגבי המיגון אני יודע שאין שם הדבקויות וזה לטובה .

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

ממש לחיוב. הופתעתי לטובה, הם בקשר רציף איתי. הם עושים כל כמה ימים שיחת וידאו עם אמא שלי ומעדכנים מתי ניתן לבקר את הדיירים תוך שמירת מרחק מסכות והכל. שולחים סרטונים אם היה משהו מיוחד. סרטונים ותמונות.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

הם מתייחסים מעולה ואנחנו מאוד מרוצים רק הביקורים. קשה מאוד שאנחנו מגיעים מרחוק וזה 10 דקות רק ביקור עוד לא התחברנו וכבר לוקחים אותו ועכשיו הוא קצת לא מרגיש טוב. זה מאוד קשה לאבא ולנו.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אנחנו מאד מעריכים את היחס שלהם בזמן הקורונה. הבעיה שנותנים לבקר את ההורה פעם בשבוע 20 דק ויוצא מצב שמעל שבוע או שבועיים לא רואים כי זה משהו שפוגע. חוץ מזה אנחנו סומכים עליהם יודעים שהם משגיחים ושומרים ולצוות זה חשוב

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית יפה לגיל הזהב

בית אבות בנתניה

בית אבות בית השמש בעמל בשרון

בית אבות ברעננה

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה