הבית לאזרחים וותיקים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - הבית לאזרחים וותיקים
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

הבית לאזרחים וותיקים הינו אחד מבתי האבות המשתייכים לרשת "ביחד" המובילה במרכזים רפואיים גריאטריים בישראל. בית אבות בקדימה הוקם לפני 7 שנים והיה בית האבות הראשון והיחיד עד היום כפתרון לחווית דיור יוקרתית לאוכלוסייה המבוגרת של קדימה וסביבתה.

הבית לאזרחים וותיקים הוא בית כשמו הוא, המקום מעניק פתרונות דיור סיעודי ודיור לאנשים החיים עם דמנציה במסגרת מחלקות לתשושי נפש. שביעות הרצון הגבוהה מאוד של דיירים והמשפחות מעידה על ניהול שמוביל למצוינות, בית אבות סיעודי שתופס את עצמו ואת הלקוחות שלו ברצינות. הדיירים והמשפחות בבית לאזרחים ותיקים מרוצים, מעריכים את המרחבים הציבוריים והחדרים הנעימים והמודעות לרמת הגינה, אסתטיקה וניקיון ברמה גבוה מאוד. המשפחות והדיירים יודעים להעריך עבודתם הקשה של הצוותים. הצוות עושה עבודתו מכל הלב, נראה שאוהב עבודתו ואכפת לו מהדיירים והמשפחות, קשור לדיירים.

ביטויים של יחס אישי ניכרים מהצוות הוותיק שמכיר היטב את הדיירים. התייחסות פרסונלית מתבטאת בעיקר בצוות ובהרכבו, כשיש צוות חזק וותיק, מחובר ומגובש כך גם נראה היחס האישי לדייר, הכרות עמוקה עם צרכיו והרגליו של כל דייר ודיירת ובני משפחתם. לכל אחד מהדיירים מותאמת תכנית טיפול הוליסטית בשיתוף עם בני משפחתו להתאקלמות מיטיבה.

המקום מקפיד מאוד על פנאי ותעסוקה לגיורי ועידוד לתקשורת בין הדיירים לבין עצמם ותעסוקה בעלת משמעות.

בית אבות בקדימה הבית לאזרחים ותיקים נכנס לרשימה של 10 בתי אבות אשר עמדו במדד אמון ובטחון דיירים ושפחות בשנת 2020 בתקופת הקורונה וזכו באות גולד פקטור. בסקירת המשפחות באה לידי ביטוי רמת אמון ובטחון גבוהה מאוד בבית האבות. המקום נתפס כמקום מוגן עם ניהול חזק, שיתופי ומקצועי. הקולות הרבים מביעים חוויה של הידברות, שותפות ובטחון. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום להטיב עם הדיירים מתוך השתדלות ומאמץ גדולים. הבית לאזרחים ותיקים הינו בית שמוכיח יישום פרקטיקות ניהוליות מתוך הדברות, יצירתיות, שותפות, שקיפות וגמישות המובילות לחווית לקוח טובה ורמת אמון ובטחון גבוהה גם בתקופות מורכבות.

בית אבות הבית לאזרחים ותקים בקדימה מציע חווית דיור יוקרתית במתחם מלונאי חדשני לאוכלוסייה המבוגרת במצב סיעודי ואנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש). הבית לאזרחים ותיקים בקדימה מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוח סיעודי קופות חולים, ביטוחים פרטיים. עובד עם הסדר משרד הבריאות באמצעות "קוד" אשפוז.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות הבית לאזרחים וותיקים
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קדימה צורן, נתניה
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקדימה
המעלית 2
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של הבית לאזרחים וותיקים
הבית לאזרחים וותיקים
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 119 חוות דעת)
Excellent36%
Very good50%
Average11%
Poor1%
Terrible2%

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני חודש

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני חודש

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 2 חודשים

הכי חשוב לנו שיש אוזן קשבת ויש למי לפנות

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 3 out of 5
לפני 2 חודשים

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

אני מאד מרוצה ממליץ לאנשים על הבית לאזרחים וותיקים, אנחנו כמשפחה מאד מרוצים, גם אמא שלי מרוצה אפילו שהיא דמנטית רואים. לא הצליח מטפלת בבית אבל גם היה מצליח לא היה כמו פה. אנחנו רגועים, שקטים, לעיתים רחוקות יש משהו להעיר ומאירים. אני כל הזמן אומר את זה לבית האבות. גם לשמור על רמה זה הכי קשה. שרק ימשיכו לשמור על הרמה וזה הכל. אני בא פעם עד שלוש פעמים בשבוע, ואני יודע מה קורה פה. והצוות אדיב ונגיש, איכפתי. הרופא כל הזמן בקשר וסביבה אני רואה את הטיפול הניקיון והסדר.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

אנחנו מבקרים רק באזור הציבורי ושם נראה מסודר ונקי. אבא שלי נראה נקי ומסודר. אני מגיעה פעמיים בשבוע. אני סומכת עליהם. ואני מתעדכנת מהצוות. אני רואה את אבא שלי והוא כמעט שנה שם ואין שינוי דרמטי במצב שלו. חסרה לי יותר הרגשה ואווירה של בית, בהתחלה אבא שלי היה אומר אין לי פה מקום נוח לשבת מול הטלוויזיה כמו בבית. לא יודעת האם זה משמעותי. הוא נראה טוב מסופר מגולח, בגדים נקיים. מקבל טיפול רפואי בסה"כ שקט גם זה חלק וגם הנראות של המקום.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 3 out of 5
לפני 2 חודשים

עבר לבית אבות הבית לאזרחים ותיקם בקדימה – בגלל המצב של אבא שהפך לתשוש נפש כמה ימים לפני המעבר מבית אבות שהיה הוא נפל והגיע לשם עוד יותר בהתדרדרות, והצוות החליט לסווג אותו לסיעודי. בחוויה שלנו, אני לא יכולה לבוא בטענות למקום. ביקשנו להעביר אותו למחלקה של תשושי נפש כי היה בורח במקום הקודם ובסוף הגיע למחלקה סיעודית. הבית לאזרחים וותיקים מקום נקי ונעים ונראה טוב. אבל חווית הקליטה הייתה מבאסת ולא קלה. במקום הראשון כשהיה עוד מוגדר כתשוש גוף היתה כמו ועדת קבלה ופגשנו את כל הפרסונות ודיבר לעניין עם הצוות. פה הם לקחו אותו למחלקה ישר שהתקבל זה היה קצת טראומטי. והוא לא הבין איפה הוא. הקורונה וזה שלא נתנו לנו להיכנס למחלקות הקשה על תהליך הסתגלות. הצוות שולח לנו תמונות של פעילויות וכשאנחנו פוגשות אותו הוא נראה כבר פחות יוזם שיחה ולא כל כך מרגיש מעורב. מרגיש לי שאין מספיק פעילות חברתית או שאבא כבר לא משתף פעולה ושבתות יותר קשות כי אין פעילות. בית האבות נראה פיקס, נקי תמיד ומסודר. הייתי רוצה שישתפו יותר בצורה יזומה איך עובר עליו היום, אומנם אם הוא לא מרגיש טוב כן מתקשרים תמיד. אני לא יכולה להגיד משהו לא טוב על המקום נראה שהם כן משתדלים וכן דואגים אבל איפשהו חסרה לי מעורבות יותר אישית גם מול הצוות שלא תמיד מבין את השפה וזה יוצר הרגשה שאנחנו לא באמת מעורבים במה שעובר עליו ביום יום.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני 6 חודשים

האמת אני לא הייתי שם מתחילת הקורונה בפנים, אני ניפגש עם אימא שלי ברחבה ל 10 דקות 15 דקות. לפני זה היה 100 אחוז. ועכשיו אני לא יודע. אני מאמין שהכל בסדר אמא מאושרת שמחה נראית טוב לפעמים צריך לספר אותה. אנחנו לא יכולים לקחת אותה לספר רק דרכם כרגע.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני 7 חודשים

לנוכח התקופה השרות טוב, אך הייתי שמח להיות מעודכן על שינוי במינון תרופות, מה שלא קרה בזמן האחרון. בסך הכל מרוצה מאוד.

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה

בית אבות דבורה בנורדיה

בית אבות בנורדיה

סיעודית פרוטיאה בכפר

בית אבות בבני דרור