הבית לאזרחים וותיקים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - הבית לאזרחים וותיקים
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

הבית לאזרחים וותיקים הינו אחד מבתי האבות המשתייכים לרשת "ביחד" המובילה במרכזים רפואיים גריאטריים בישראל. בית אבות בקדימה הוקם לפני 7 שנים והיה בית האבות הראשון והיחיד עד היום כפתרון לחווית דיור יוקרתית לאוכלוסייה המבוגרת של קדימה וסביבתה.

הבית לאזרחים וותיקים הוא בית כשמו הוא, המקום מעניק פתרונות דיור סיעודי ודיור לאנשים החיים עם דמנציה במסגרת מחלקות לתשושי נפש. שביעות הרצון הגבוהה מאוד של דיירים והמשפחות מעידה על ניהול שמוביל למצוינות, בית אבות סיעודי שתופס את עצמו ואת הלקוחות שלו ברצינות. הדיירים והמשפחות בבית לאזרחים ותיקים מרוצים, מעריכים את המרחבים הציבוריים והחדרים הנעימים והמודעות לרמת הגינה, אסתטיקה וניקיון ברמה גבוה מאוד. המשפחות והדיירים יודעים להעריך עבודתם הקשה של הצוותים. הצוות עושה עבודתו מכל הלב, נראה שאוהב עבודתו ואכפת לו מהדיירים והמשפחות, קשור לדיירים.

ביטויים של יחס אישי ניכרים מהצוות הוותיק שמכיר היטב את הדיירים. התייחסות פרסונלית מתבטאת בעיקר בצוות ובהרכבו, כשיש צוות חזק וותיק, מחובר ומגובש כך גם נראה היחס האישי לדייר, הכרות עמוקה עם צרכיו והרגליו של כל דייר ודיירת ובני משפחתם. לכל אחד מהדיירים מותאמת תכנית טיפול הוליסטית בשיתוף עם בני משפחתו להתאקלמות מיטיבה.

המקום מקפיד מאוד על פנאי ותעסוקה לגיורי ועידוד לתקשורת בין הדיירים לבין עצמם ותעסוקה בעלת משמעות.

בית אבות בקדימה הבית לאזרחים ותיקים נכנס לרשימה של 10 בתי אבות אשר עמדו במדד אמון ובטחון דיירים ושפחות בשנת 2020 בתקופת הקורונה וזכו באות גולד פקטור. בסקירת המשפחות באה לידי ביטוי רמת אמון ובטחון גבוהה מאוד בבית האבות. המקום נתפס כמקום מוגן עם ניהול חזק, שיתופי ומקצועי. הקולות הרבים מביעים חוויה של הידברות, שותפות ובטחון. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום להטיב עם הדיירים מתוך השתדלות ומאמץ גדולים. הבית לאזרחים ותיקים הינו בית שמוכיח יישום פרקטיקות ניהוליות מתוך הדברות, יצירתיות, שותפות, שקיפות וגמישות המובילות לחווית לקוח טובה ורמת אמון ובטחון גבוהה גם בתקופות מורכבות.

בית אבות הבית לאזרחים ותקים בקדימה מציע חווית דיור יוקרתית במתחם מלונאי חדשני לאוכלוסייה המבוגרת במצב סיעודי ואנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש). הבית לאזרחים ותיקים בקדימה מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוח סיעודי קופות חולים, ביטוחים פרטיים. עובד עם הסדר משרד הבריאות באמצעות "קוד" אשפוז.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות הבית לאזרחים וותיקים
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קדימה צורן, נתניה
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקדימה
המעלית 2
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של הבית לאזרחים וותיקים
הבית לאזרחים וותיקים
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 112 חוות דעת)
Excellent35%
Very good52%
Average10%
Poor1%
Terrible2%

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 3 out of 5
לפני שנה

בגדול אני מרוצה מאוד. אני הייתי רוצה יותר תעסוקה יותר פיזיותרפיה

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

הם מקסימים, תומכים ומאפשרים

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

ההתרשמות טובה מהצוות וההנהלה. עושים באמת הכל נכון לדעתי ונותנים את הלב והנשמה

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

עו"ס מקסימה וקשר רציף מאד נעים לצלצל ונותנת מענה אני מרגישה שהיא שותפה ומעוניינת ומתעניינת ואיכפת לה וזה חשוב לנו כי אין לנו שליטה במה שקורה וגם האחות גלית. לדיירת אין הרבה דרישות רפואיות. רוצה לציין לטובה את ורה ככוח עזר מקסימה שהייתה איתה במהלך טיפול שיניים ובזכותה דודה שלי שיתפה פעולה. שמחה שלא נותנים לנו להיכנס אין אפשרות להדביק מצד שני זה קשה לנו. ממש לפני הקורנה המנהל צביקה שהוא חדש עשה הרבה פעילויות ואהבתי את הרעיונות ואת השותפות עם המשפחות ואז עשו סדר פסח ושלחו סרטונים והיה מקסים. יום העצמאות והזיכרון הביאו את הצופים וזה לטובה אני לא יודעת עד כמה הדודה שלי אישית השתתפה אבל שמתי לב שהגבירו את הפעילויות לפני הקורונה וזה הכל לטובה הרבה הכרת הטוב אליו. דיברתי עם האחראית של התרבות היו הודעות SMS שיש פעילות ושאלתי למה לא כל הפעילות שולחים ב SMS אבל אתם צריכים לראות במעלית ולפעמים שכחתי. אולי פעם בחודש לשלוח את זה מרוכז בוואטסאפ או במייל את הרשימה של הפעילויות.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אנחנו יכולים לבוא רק אחד בשבוע 20 דקות וזה ממש קשה. אני יודעת שקשה לסדר את הביקורים לכולם אבל בשביל המשפחה זה מאוד מאוד קשה לבוא פעם אחת בשבוע ולפעמים גם זה מתבטל. כשאנחנו מבקשים ביקור אחר לא תמיד עונים. לפעמים שבועיים אנחנו לא רואים את אמא וממש קשה גם לנו וגם לה. היא לא יכולה לדבר איתנו בטאבלט. אם אפשר לבקר יותר.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

שמחה שהקדימו להנחיות הממשלה, הם מחמירים וטוב שכך. ברמה האישית אני לא רואה את אבא שלי כפי שאני רוצה ומתי שאני רוצה אבל אני שמחה שהוא בידיים טובות.

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אני מאוד מעריך את המאמצים. לא מובן מאליו. אנחנו מאוד מודים להם על הכל

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אני מבינה שלכולם קשה, בסך הכל מקבלת את מה שיש ומקבלת מענה למה שצריך

הבית לאזרחים וותיקים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

השירות טוב, תמיד היה שם טוב. הביקורים מסודרים מאוד. קשה לנו כשזה בזמן מסויים אבל מבינים שזה מה שיש.

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בית השמש בעמל בשרון

בית אבות ברעננה

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה