בית אבות המבריא

דירוג גולד פקטור | פקטורים זוכי מצויינות

 • רווחה אישית ופנאי

  רווחה אישית ופנאי

 • תמורה למחיר

  תמורה למחיר

 • רמה מלונאית

  רמה מלונאית

 • יחס אישי

  יחס אישי

 • אמון וביטחון

  אמון וביטחון

 • טיפול רב מקצועי

  טיפול רב מקצועי

מיקום בית אבות המבריא

place-icon בית אבות בכפר סבא, רופין 13
מתאים למחפשי בית אבות באזור:
רעננה, הרצליה, הוד השרון, נווה ימין, גן חיים, רמת השרון

אמצעי מימון

 • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)

פתרונות טיפול ושירות

 • סיעודי
 • עצמאים / תשושים

צור קשר עם בית האבות

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג בית האבות ישמח לחזור אלכם בהקדם
  על בית אבות המבריא

  האווירה הכללית במחלקות מעבירה תחושה של יחסים בין אישיים שווים ומכבדים. היחס האישי אשר מאפיין את המבריא, בא לידי ביטוי בשמירה על כבודו ורצונו החופשי של הדייר, למשל התאמת זמני ארוחת בוקר לפי צרכיו והעדפותיו האישיים של הדייר או מטפלת ביוזמתה יכולה לבקש בזמן פנוי לצאת לטייל בחוץ עם דיירת שהמשפחה מבקרת אותה לעיתים רחוקות.

  הדבר מבין המשמעותיים אשר ניכר מרמת איכות הטיפול המקצועי בבית האבות הינו מעורבותם וערנותם של הדיירים הסיעודיים בסביבתם. במבריא צוות נפרד, ייעודי לדיירי המחלקות הסיעודיות, תשושי הגוף וההחלמה, הנותנים מענה מותאם. אנשי הצוות במחלקות פועלים מתוך נהלים ברורים, סדר מובחן מתוך תחושה שיש יד ניהולית מכוונת. על מסירות העובדים יעיד בין היתר הוותק הרב שלהם במקום עבודתם. העובדים מגיעים לעבודה מתוך תחושת שליחות, לחלקם אפילו בני משפחה המתגוררים במקום. ניכרת אווירה מאוד נינוחה במחלקות.

  ארוחות מוגשות ממחלקת אוכל, המעורה בכל העדפות של הדיירים. האכלות של הדיירים הסיעודיים נעשות בקצב מותאם ונינוח. בארוחות הביניים מוגשים עוגות מיצים ושתיה חמה. שירותי הסעדה מוגשים בצורה אישית יוצאת דופן, אסטטית ומזמינה. ניכרת התחושה של מסעדה.

  הפנאי והתעסוקה המוצעים בהמבריא הם ללא ספק חלק משמעותי מהנאתם של דיירי המקום. העבודות של הדיירים וקישוט המחלקה מעבירים תחושה של כבוד לגיל של הדיירים. התעסוקה מועברת בצורה שיתופית עם ניסיון לעודד לעניין והשתתפות וזוכה למעורבות גבוה מאוד מצד הדיירים. בערבים יש פעילות ענפה לתרבות ופנאי. חלק ניכר מהתעסוקה היא פעילויות גופניות עם תרגילים במטרה להזיז את הדיירים. יש התייחסות וחשיבה מאחורי כל פעילות המועברת ביחס לדיירים ומצבם.

  בני המשפחה העידו על תחושת פתיחות להביע את עמדתם וחוות דעתם על הבית האבות. כמו כן הדיירים הראו חופש לפנות לצוות בכל בקשה ואף עמדו על דעתם כשהמענה לא היה לשביעות רצונם . אנשי הצוות הראו התעניינות ואכפתיות אמיתית בחוות דעת על המקום מתוך תחושת שייכות וגאוות יחידה.

  ציטוט:

  “אני מניחה שאם ביתי שעובדת כאן המליצה לאמא שלה לבוא לכאן ובהתחשב שאני כפר סבאית לא נחשפתי מימיי לפרסום על המקום כי הוא לא זקוק לפרסום, יותר מזה כל דבר שאוסיף יהיה כבר מיותר כדי להביע את חוות דעתי על המקום.”

  “המבריא” פועל כבית אבות בכפר סבא החל משנת 1973. בסביבה ירוקה ושקטה בעיר כפר סבא. המבריא נותן מענה של דיור עבור עצמאיים, תשושים, החלמה וסיעודיים בפיקוח וברישיון משרדי הבריאות והרווחה. במקום כ-200 דיירים עצמאים או תשושים וכ-70 דיירים סיעודיים. כאשר אפשרות לחדר לבד קימת בכל מחלקה. 

  המבריא מציע סטנדרט מלונאי גבוה, המעיד על רמת שירותים ברמה גבוה. אבזור ומתקני המקום מתוחזקים ללא רבב ומעבירים תחושה של ניקיון וסדר.

  חוות דעת דיירים ומשפחות
  בבית אבות המבריא

  דבר ראשון שאהבתי במקום הזה שאנשים כאן מחייכים ובגילנו זה חשוב מאוד לא רק בגילנו בכל הגילאים אבל במיוחד כשאתה מבוגר שתהיה סביבה נעימה עם אנשים אדיבים. היחס כאן יוצא מן הכלל המקום נקי מטופח יש הרבה מקום לשבת ולהינות . אני אישית כמו שאני מניח דיירים אחרים כאן מרוצה מאוד.
  לא היה לי טוב בבית כמו פה. באמת. יותר טוב לי פה. וזה בהכל הטוב הזה כשאני הולך למרפאה, באוכל, עם הצוות, עם הדיירים האחרים כאן, בפעילויות אני גם בועד הדיירים. אני יכול להגיד בפה מלא - טוב לי.
  אנחנו כאן כבר 5 שנים. יש כאן הכל מא' ועד ת'. אנחנו חיפשנו מקום במשך שנה ושלמים לגמרי עם המעבר מהבית ושקטים מאוד כאן. הפלוס הגדול זה השירות הרפואי, בעקבות נפילה שלי הייתי במחלקת ההחלמה 6 שבועות וקיבלתי טיפול מצוין ובעלי היה קרוב אלי, זה הקל על כולנו. אנחנו עסוקים כל אחד בפעילויות שמעניינות אותו. אנחנו מאוד מרוצים כאן.
  אני אוהבת מאוד שהאנשים כאן נחמדים מאוד ולא סנובים. יש כאן פרופסורים ויש כאן כאלה שלא וכולנו כאן יחד כמו משפחה. האוכל כאן מוצע לכל טעם ורצון, ישנן אפשרויות לשומרים דיאטה, לצמחוניים בעיניי בהחלט מספק ויותר. פעילויות ובידור יש כאן בשפע שלעתים אף לא יודעת לאיזה להצטרף אם זה יוצא באותה השעה. אני אישית נמצאת כאן סביב אנשים טובים, צוות אדיב מאוד מה עוד אני צריכה?
  ״ אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיי להביא את אבי לכאן. ממליץ בלב שלם על המקום ומודה לצוות וההנהלה על עבודתם ודאגתם לאבא (מאי 2018)״
  ״ בעלי נמצא כאן במחלקה לסיעודיים ואני עברתי איתו לעצמאיים. אני מאוד מרוצה אנשים מאוד שירותיים נקי ומסודר אין לי טענות למקום (מאי 2018)״
  ״ אנחנו שבעי רצון מהטיפול הניתן לאימי. מתחזוקת המקום ומהיחס של הצוות כולל העובדים הזרים אל אימי.שמים מבטחינו במקום. (מאי 2018)״
  ״ מאוד מרוצים במבריא (מאי 2018)״
  ״ "המבריא" הוא בית חם מכל היבט שניתן לחשוב עליו. תמיד בפניה לאנשי צוות מקבלים את הרושם שכל המערך הזה שעובד כ"כ קשה בעצם קיים רק עבורינו. (מאי 2018)״
  ״ הכל טוב מלבד מחלקת הפיזוטרפיה שלכם. לדעתנו לא עשתה בעבר וגם לא עושה בהווה. מספיק כדי לקדם את בריאותה של אמא. (מאי 2018)״
  ״ שולה – אחראית קומה 2 מדהימה! (מאי 2018)״
  ״ מעולים! (מאי 2018)״
  ״ בסך הכל אנו מרוצים מאד מרמת השירותים במקום. הדבר שמטריד אותי כבת לאמא סיעודית הזקוקה כמעט לעזרה בכל, היא התחושה שיש מחסור בכוח אדם להעניק שירותי האכלה ולא פעם מביאים תגבור ממחלקות אחרות. זה מקנה תחושה לא נעימה בזמן הפרידה מייקירנו ויש מקום לשפר מצב זה ע"י תגבור בכוח אדם. (מאי 2018)״
  ״ בסיעודי נכונות הרופא/רופאה לשתף, לקבל עדכונים לא מספקת יש לשים על זה דגש (מאי 2018)״
  ״ מרגישים בכל פרט ופרט את מדיניות המבריא של כבוד וטיפול בדיירים, עוברת מראש המוסד, דרך אחיות המחלקות, הצוות המקצועי ועד העובד הכי זוטר. כה לחי! (מאי 2018)״

  עדיין לא בטוחים איזה פתרון דיור מתאים לכם? צלצלו או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אלכם