בית אבות נווה אורנים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2021
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2021
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בביקור בנווה אורנים מורגשת אוירה חמה ומשפחתית, למרות המחלקות הגדולות, ניכר שהצוות מכיר היטב את הדיירים ואת משפחותיהם, פנייה בשם פרטי, הכרות עם העדפות אישיות. נראה שהדיירים מרגישים תחושת שייכות, הדיירים אף שותפים בעשייה היומית וזה מאוד חשוב. תהליך קבלת הדייר מאוד עוטף למשפחה ולדייר, מהפנייה הראשונה, ובהמשך בליווי צמוד בתקופה הראשונה.

האווירה בבית וגם בסביבותיו נוסכת בטחון, הדיירים מרגישים נוח ובטוח להסתובב בחצר ובסביבותיה, כמו כן, מרגישים נוח לעבור בין המחלקות. הדיירים והמשפחות סומכים על בית האבות ומרגישים נוח לפנות לצוות בנושאים שונים. האוירה בנווה אורנים נעימה ומורגש שהצוות רואה חשיבות גבוהה ברווחת הדייר. יש מודעות לפרטים הקטנים. יש מגוון פעילויות, רוב הצוות רואה חשיבות גבוהה וערך רב לפעילות שעושה ומשקיעים בתכנון והכנה.

בביקור במחלקות החדשות ניכרת רמה מלונאית גבוהה, מעליות גדולות עם הנגשה, מחלקות מרווחות, מעברים רחבים, חדרים מעוצבים ויפים, צבעים נעימים וריהוט יפה, נעים לעין ונוח לשימוש, מצעים נאים, בארונות הבגדים מקופלים ומסודרים, נראה מאוד נקי. נראה שהושקעה חשיבה בכל פרט ופרט ורמת הגימור גבוהה. לובי המחלקות החדשות גם כן מעוצב ומזמין. החצרות והיציאות לחצר מאוד חשובות וניכר שנעשה בהם שימוש רב, בכל עת שמזג האויר מאפשר יש המון דיירים בחוץ וגם אורחים.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רחובות, יבנה, גדרה
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בגדרה
יהודית רוזנר 5
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
  • דיור תומך
קצת על הבית

בית אבות נווה אורנים הינו מרכז רפואי ותיק ומקצועי בגדרה, המאגד בתוכו את מכלול השירותים הנדרשים על מנת להעניק לדיירים את הטיפול הטוב ביותר ולספק להם רפואה, רווחה ואיכות חיים. בנווה אורנים מחלקות לתשושים, מחלקות מוגנות לתשושי נפש ומחלקות סיעודיות. הדיירים מטופלים בהתאם למצבם התפקודי והקוגניטיבי, במחלקה המתאימה להם ביותר.

חוות דעת
בית אבות נווה אורנים
4.5
Rated 4.5 out of 5
4.5 / 5 כוכבים (ציון על פי 140 חוות דעת)
Excellent59%
Very good36%
Average4%
Poor1%
Terrible0%

בית אבות נווה אורנים

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

השירות מצוין, עברתי בהרבה מוסדות. בכל אזור המרכז התחושה שהמנהלת נותנת זו לא רק תחושה אלו אנשים עם תודעת שירות מאד גבוהה המשפט בשיבה טובה, והדרת פני זקן מוכר להם. הם לא זורקים מבוגר לרחוב – יש מוסדות שזה כמו ברחוב. ברחוב יותר נקי מאשר במוסד. שאפו על איך שהם מתייחסים למטופלים ולמשפחות לא אמיתי אין מקום כזה בארץ.

בית אבות נווה אורנים

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

נגישים, זמינים אם צריך משהו יש עם מי לדבר לא נתקלתי בבעיה. הדייר מרוצה מרגיש שזה נכון עבורו. ייצבו את המצב שלו. מרוצים בסה"כ.

בית אבות נווה אורנים

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

צריך לעדכן ככל הניתן בזמן אמת. הם לא מעדכנים בזמן אמת.

בית אבות נווה אורנים

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

הניקיון בינוני, החדר בסדר גמור. והבנייה משפיע. יש חלק מהצוות שהייתי מעיף – יחס בוטה כלפי הדיירים, ואגרסיבי בלי לציין שמות. כל היתר בסדר גמור. אוכל – בנוני או שהוא מגעיל / לא מוגש נכון / לא טעים.

בית אבות נווה אורנים

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

שוורץ בנו – מירי כלפון והרבה תודה . להודות למנהלת לישראל, כינר, עמדו לצידי ונלחמו איתי ותהר רצו להעביר אותו לסיעודי והוא צלול וחכם ונלנו וניצחנו וזה בזכותם. הזדמנות ממש ממש להודות תודה רבה מקרב לב! התנהלו יפה עם הקורונה. נלחמו ממש. וחיסונים והכל היה פיקס. אין לי תלונות. מוכנה לפרסם את שמה ולתת את הפידבק אם צריך.

בית אבות נווה אורנים

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

הוא חולה אלצהיימר ואסור להם להפעיל כוח וזה חורה לי. שאין את הדרכים לשכנע אותו להתקלח. מפריע שאין מוזיקה וביקשתי מספר פעמים. מוזיקה / רדיו שקט ואין פעילות וכל אחד בעניינים שלו וזה חורה לי. אולי אני מגיעה בסוף היום. מוזיקה זה דבר מקל. שיפוץ – היו רטיבויות היו צריכים לעבור חדר וכל החורף לא היה ליד הארון שלו ודברים שלו, וזה החמיר לו את המצב. גם ככה הקורונה גרמה שוני, והשיפוץ גרם לרטיבות וגרם לשינוי . לא חדר לא ארונות לא האנשים שהוא מכיר. כמו כן סגרו להם את החצר ואין להם פעילות בשמש. עכשיו הם רק בפנים. הם מתייחסים אל הדייר כמובן מאליו. כיוון שהוא לכאורה עצמאי. הגיינה, ספר, ציפורניים. אני לא צריכה להעיר על הנושא. 3 שבועות אני שואלת מתי יגיע הספר וכל אחד מגלגל אותי מאחד לשני. הוא לא מודע לעצמו. הוא מתעקש נכון בגלל המחלה אבל תשתפו אותי והוא יקשיב לי. לא בגלל הקורונה זה היה לפני גם. נורא מרגיז אותי, אני לא צריכה לרדוף אחריהם

בית אבות נווה אורנים

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

שוורץ בנו – מירי כלפון והרבה תודה. זו ההזדמנות להודות לבית האבות על כל העשיה והטיפול המסור. להודות למנהלת לישראל, כינר, עמדו לצידי ונלחמו איתי ותהר רצו להעביר אותו לסיעודי והוא צלול וחכם ונלנו וניצחנו וזה בזכותם. הזדמנות ממש ממש להודות תודה רבה מקרב לב! התנהלו יפה עם הקורונה. נלחמו ממש. וחיסונים והכל היה פיקס. אין לי תלונות. מוכנה לפרסם את שמה ולתת את הפידבק אם צריך.

בית אבות נווה אורנים

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

שיפור עדכונים ומפגשים – הם לוקים בחסר, הובטח שתהיה שיחה יזומה שלהם אחת לחודש. אפשרי גם באמצעים טכנולוגיים. השיחות היחידות שמתקיימות הן יוזמה שלנו וזה טעון שיפור. סה"כ אני מרוצה עם כל מה שאמרתי עד עכשיו.

בית אבות נווה אורנים

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

הטיפול הרפואי טוב מאד היחס לדיירים הוא מעולה ומשביע רצון. הייתי ממליצה למשפחות לקחת לשם את בני המשפחה שלהם.

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות ליצ'ק אחווה

בית אבות בצומת אחווה