סיעודית נופי ירושלים

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2021
דירוג גולד פקטור - סיעודית נופי ירושלים
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2021

בית הדיור המוגן נופי ירושלים ממוקם בשכונת רמת בית הכרם בירושלים. מתאפיין בייחודיות הניהולית שלו באמצעות חברה לתועלת הציבור שלא למטרת רווח. דיירי הבית הם אלו שמתווים את רוח המקום ליצירת חיי קהילה ולזקנה משמעותית. מדיניות הבית נקבעת בשיתוף הועד המקצועי אשר מועסק על ידי הועד הניהולי של הדיירים עצמם וכך הבית שומר על צביון קהילתי, שיתופי ואהבת האדם.

דיור מוגן נופי ירושלים מציע במסגרת המתחם שירותי טיפול, תמיכה והשגחה סיעודית מקצועית במסגרת מחלקה סיעודית 24/7. המחלקה הסיעודית בנופי ירושלים משלבת חווית דיור בחדרים פרטיים וחדרים לזוג הצופים לנוף המרהיב של ירושלים ומעבירה חוויה של רוגע, נינוחות וכבוד לגיל הזקנה.

דיור מוגן נופי ירושלים המציע במסגרתו מחלקה לדיור סיעודי נתפס כמקום מוגן מתוך יד ניהולית מכוונת, שיתופית ומקצועית. קולות רבים מהמשפחות שנסקרו מביעים חוויה של הידברות, שותפות וביטחון. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות לדיירים במחלקה סיעודית נופי ירושלים הוא בבסיסו הניהולי של המקום שהוא אהבת האדם. דיירים, משפחות וצוות המקום חזרו על נרטיב אהבת הדייר, וכך ניתן לראות בתוצאות הסקירה אודות הערכת בטחון ורווחת הדייר בקרב בני המשפחה. אנושיות ורגישות לפני הכל ועל כך משפחות רבות מודות כי יודעים שהדבר נובע מהשתדלות ומאמץ גדולים לנוכח התקופה ומגבלות.

נופי ירושלים הינו דיור מוגן שמוכיח יישום פרקטיקות ניהוליות מתוך הדברות, יצירתיות, שותפות, שקיפות וגמישות המובילות לחווית לקוח מיטבית ורווחת הדייר גבוהה גם בתקופות מורכבות ונמנה עם 10 בתי אבות שקבלו סטנדרט גולד פקטור בתקופת הקורונה.

המחלקה הסיעודית של דיור מוגן נופי ירושלים מקבלים דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות חולים וביטוחים פרטיים. המחלקה הסיעודית אינה עובדת בהסדר עם משרד הבריאות במסגרת קוד.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות סיעודית נופי ירושלים
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ירושלים, מבשרת ציון, מעלה אדומים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות בירושלים
א.י. שחראי 24
למי זה מתאים?
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של סיעודית נופי ירושלים
סיעודית נופי ירושלים
4.7
Rated 4.7 out of 5
4.7 / 5 כוכבים (ציון על פי 28 חוות דעת)
Excellent75%
Very good21%
Average4%
Poor0%
Terrible0%

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אני חושב שהשירות, ההיענות והפתיחות והשותפות עם הדיירים טובה מאד

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אני מאד מרוצה מהמקום ואני יודעת שמשתדלים. אין מספיק צוות היום ולא מכניסים אנשים פנימה אז הרבה פחות מעסיקים אותם. אווירת השבת ירדה לאחרונה. אני מבינה שיש מגבלות קורונה אבל הייתי רוצה שאמא שלי תוכל לקבל אורחים יותר מפעמיים בשבוע – כי היא במצב קוגנטיבי מצויין ואין מספיק פעילויות עכשיו ואני מרגישה התחלה של ירידה כי יש פחות קשר עם אנשים מבחוץ הדיירים האחרים מסביבה לא במצב קוגנטיבי גבוה. פעם הייתי באה חמש פעמים בשבוע עכשיו אי אפשר.

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

נערכו בצורה מצויינת לכל השינויים וההפתעות בתקופה הזאת. זה לא הולך ברגל איך שהם נערכו ואיך שהם מטפלים. אין רצף טיפולי ולא אשמתם. גם המטפלים אומרים שהיא כל הזמן מחייכת ושטוב לה אבל אם לא היה טוב היא הייתה אומרת. כשמדברים על הקשיש – יש גישה של לקדם אותו ויש לשמור על המצב הקיים. אני מבינה שקשה לקדם, היה אפשר לקדם אותה אם אני הייתי שם כי אז היתה יותר משתפת פעולה, כרגע לא משתפת פעולה על מנת להמשיך ולהתקדם. מבחינתי האישית זה כואב לי כי הייתי רוצה לראות אותה הולכת. אני מורידה בפניהם את הכובע. והיא באמת במקום מצויין. מאד מעריכה אותם.

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

באופן כללי מרוצים ומרגישים שיש מענה רצון טוב ורמה גבוהה של שירות ואיכות ושמירה על ניקיון. מפריע במיוחד בתקופה האחרונה שיש פחות תוכן בזמנים של פנאי אם היה אפשר לתת יותר תוכן יותר טוב. ברור שזה קשה וכל הכבוד להם על המאמצים ברור שהנהלים זה קשה ומוסיף לחץ ומרגישים שיש דברים שנפגעו מכך כמו האווירה.

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אני באמת לא יכולה לחשוב על מקום אחר שהיה נותן לנו מענה כזה טוב. הם באמת עושים את המקסימום שאפשר שהאנשים המופקדים בידיהם יהיו במצב הכי טוב שאפשר. אני לא הייתי יכולה לעשות יותר. אני מרגישה שהם אוהבים את הדיירים שלהם.

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

דגנית, העובדת הסוציאלית, נותנת שירות ממש טוב, נותנת מענה לבקשות. אני בעיקר מולה.

דיור סיעודי נופי ירושלים

Rated 5 out of 5
לפני שנה

הם מטפלים טוב מאד. אני חושבת שהם עושים את כל מה שאפשר עם לב טוב והרבה רצון.

סיעודית נופי ירושלים

Rated 4 out of 5
לפני שנה

הצוות נותן מענה אישי, ממש. אני רואה את זה גם אצל דגנית וגם אצל ליאת וד"ר חלף עם שלושתם נתקלתי הרבה במתן מענה בצרכים, מתחשבים כמה שאפשר ודואגים לאינטרסים המשותפים שלנו. לדאוג לבריאות של המשפחה. סה"כ מאד מרוצים.

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות קרית מנחם

בית אבות בירושלים

בית אבות נוה הורים

בית אבות בירושלים

בית סבאבא

בית אבות בקיבוץ רמת רחל