סיעודית אניטה מילר

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - סיעודית אניטה מילר

בית הדיור על שם אניטה מילר ממוקם בשכונת רמת חן ברמת גן בסמוך לבתי הקפה הוותיקים של השכונה. דיור מוגן אניטה  מילר הינו אחד מבתי הדיור השייכים לארגון ח.מ.ה עולי מרכז אירופה אשר נוסד לפני יותר מ 60 שנה בארץ ופועל עד היום כמלכ"ר ארגון ללא מטרות רווח. הנהלת הארגון מאמינה בחזון להעניק לאוכלוסיה המבוגרת חווית מגורים סולידית, אלגנטית, אינטימית באווירה שתשמור על המורשת, תרבות והרגלי חיים של דיירי הבית.

דיור מוגן אניטה מילר ברמת גן מעניק מענה ייחודי לדיירים הזקוקים לתמיכה בתפקודי היום היום לצד חיי פנאי, תרבות ונגישות לצוות הרפואי והמקצועי של המקום במסגרת אגף נפרד לדיור תומך ומחלקה סיעודית. דיירים יכולים לשלב עזרה ותמיכה של של עובד צמוד (עובד.ת זרה), מטפלים מביטוח לאומי במימוש שעות חוק סיעוד ולהיות בסביבה מוגנת ומעשירה בפנאי ופעילות חברתית תוך שמירה על הרצף הטיפולי המוענק על ידי הצוות הקבוע של הדיור התומך. אווירה אינטימית השומרת על סולידיות ואינדיבידואליות של כל דייר ודיירת בהתאמת יחידת דיור מעניקה פתרון שלם במסגרת אגף תומך עבור המבוגר שמצד אחד כבר זקוק לעזרה ותמיכה ומצד שני עדיין לא מוגדר כסיעודי או תשוש נפש.

לדיירים אשר זקוקים להשגחה צמודה ואינטנסיבית יותר של צוות רופאים וסיעוד 24/7 המחלקה הסיעודית נותנת את מלוא המענה הנדרש לרווחת הדייר ומשפחתו. המחלקה הסיעודית של אניטה מילר מעניקה רצף טיפולי סיעודי ורפואי 24/7 המשלבים טיפולים פרא רפואיים על ידי צוות הפיסיותרפיה, ריפוי בעיסוק, תזונה ושירותי עבודה סוציאלית. הדיור הסיעודי של אניטה מילר ייחודי בהרכבת פתרונות גמישים לרווחת הדייר באפשרויות שילוב מענה טיפולי ומוגן בחוויית דיור איכותית.

סביבה ירוקה ושקטה של שכונת רמת חן, בתי קפה, חיי תרבות וחיי חברה לצד טיפול והשגחה צמודים של מתחמי טיפול וצוות המקצועי של המקום הופכים את הדיור התומך והמחלקה הסיעודית של אניטה מילר מבין פתרונות דיור המבוקשים לפתרון דיור מכובד ומוגן לאוכלוסייה בגיל המבוגר

 

 

 

אודות הבית

בית הדיור ע"ש אניטה מילר ברמת גן   ממוקם בסמוך לכיכר המרכזית שבשכונת ברמת חן בסמוך לבתי קפה שכונתיים.

בית אניטה מילר מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוח סיעודי מקופות החולים, חוק סיעוד , ביטוחים סיעודיים ומימון משרד הבטחון בדיור תומך.

המקום אינו עובד עם הסדר משרד הבריאות ו/או רווחה במסגרת "קוד" אשפוז .

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות סיעודית אניטה מילר
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה, תל אביב, הוד השרון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות ברמת גן
רזיאל 28
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

דיור תומך פנחס רוזן

בית אבות ברמת גן

בית אבות שלוה

בית אבות בגבעתיים

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה