בית אבות ליצ'ק אזור

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות ליצ'ק אזור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות ע"ש רחל ליצ'ק באזור הינו בית ההורים הראשון המשתייך לרשת בתי הורים "רחל ליצ'ק" בניהולה של משפחת ליצ'ק על פי מורשת של רחל ליצ'ק מייסדת בתי ההורים. בית אבות ממוקם במועצה אזורית אזור בקרבה לעריי חולון וראשון לציון. בית רחל ליצ'ק באזור מציע סטנדרט מלונאי מבין הגבוהים בתחום המעיד על רמת שירותים ברמה גבוה. איבזור ומתקני המקום מתוחזקים ללא רבב ומעבירים תחושה של ניקיון וסדר של מלון בוטיק . שירות חדרים מעביר חוויה של אחידות, ניקיוון ותחזוקה גבוהה מאוד לצד אווירה אישית ואינטימית בהתאם לאופיו של כל דייר. אחד הדברים הניכרים ביותר והמאפיינים את בית אבות רחל ליצ'ק באזור בצורה יוצאת דופן הינה אווירה נינוחה, נעימה משפחתית ומוארת לרווחת הדיירים ובני משפחה הבאים לבקרם. מבנה המתחם בבית רחל ליצ'ק באזור מציע שני בתי הורים המתחברים בפסג' פנימי פתוח. בית הורים רחל ליצ'ק אחד מציע מענה תומך לדיירים עצמאיים ואלו הזקוקים לתמיכה במהלך היום (תשושי גוף) ובית השני מציעה מענה וטיפול עבור דיירים במצב סיעודי 24/7.  בבית רחל ליצ'ק באזור ניתן לבחור חדר פרטי או חדרים זוגיים כאשר כל קומה מציעה יציאה למרפסת רחבה או חצרות המקיפות את הבית.

אחד הדברים הבולטים ביותר בליצ'ק אזור הינו התנהלות המקום מתוך שקיפות. הדבר בא לידי ביטוי בתהליך תצפיות, קיום שיחות עם דיירים ובני המשפחה בשעות שונות של היום ללא התערבות בתהליך מצד ההנהלה. מתוך שיחות בני משפחה וכן עם הדיירים, הנושא בא לידי ביטוי בחוות דעתם אשר העידו על רמת זמינות ונגישות גבוה להנהלת המקום אשר פתוחה לכל שאלה ובקשה. האווירה הכללית במקום מעבירה תחושה של סדר ועבודה מתוך יד ניהולית מכוונת סדר והקפדה על נהלים ברורים. מהסקירה עמוקה של משפחות ודיירי המקום התמונה  המשתקפת לאור הנתונים מעידה על בית אבות רחל ליצ'ק באזור  כמקום  פועל מתוך מצויינות ושאיפה לשיפור מתמיד ביצירת איכות החיים עבור דייריהם  במתן תמיכה רגשית, מקצועית , חברתית ותעסוקתית באווירה של בית קטן ואוטנטי לאוכלוסייה בגיל המבוגר.

בית אבות רחל ליצ'ק באזור מקבל דיירים במימון פרטי, במימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים סיעודיים פרטיים, משרד הבטחון ומימוש עזרה של מטפלים במסגרת חוק סיעוד מביטוח לאומי.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות ליצ'ק אזור
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות באזור
משה שרת 35
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות ליצ'ק אזור
בית אבות ליצ'ק אזור
4.6
Rated 4.6 out of 5
4.6 / 5 כוכבים (ציון על פי 9 חוות דעת)
Excellent56%
Very good44%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני חודש

אני מרגישה שאני סומכת עליהם. כשהיא חלתה בקורונה היא היתה בבידוד זה היה קשה שלא ראינו אותה, אך הצוות היה איתה, עדכן, ומאוד השתדל. המרפא בעיסוק שם מאוד טובה ומקצועית, עזרה לנו בהתאמה של כסא עבורה. היא עדיין לא משתתפת כ"כ בפעילויות, נראת עכשיו יותר טוב, חיונית ומתקשרת. למרות הקושי שלנו לקבל שהיא בבית אבות אנחנו מבינים שזה המקום בשבילה.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

בית נהדר, יגאל המנהל, מעורב בהכל, נותן את כולו לבית, לדיירים ולמשפחות. לגבי הצוות הרפואי של המקום, הייתה רופאה לא נעימה, אך היא כבר לא עובדת, יש רופא זמני מאוד נחמד, מקווה שיגיע רופא טוב ונעים.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 5 חודשים

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 6 חודשים

אני יודעת שהם שם ומישהו מטפל, היינו בסיפור של עובדות זרות בבית וזה לא היה זה. כל משהו שאני נתקלת בו – מטופל. אני בקשר יומיומי או דו יומי עם ההורים הם בתקשורת איתי, אני יודעת שהאחות והצוות והרופאה מטפלים.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני 7 חודשים

באופן כללי שבעי רצון מהמקום ומהצוות, נפלנו על תקופת הקורונה, מקשה גם מבחינתם וגם מבחינתנו. הביקורים נעשים בצורה מצומצמת. באופן מסויים לא תלוי בהם אבל אולי אפשר היה ליצור גמישות טובה יותר כדי לאפשר לדיירים לראות בני משפחה בצורה יותר נרחבת אבל שומרים עליהם והצוות מאד מקצועי. עזרתם לי מאד בתהליך.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 7 חודשים

השירות הוא בסדר אבל בגלל הקורונה זה מקשה עליהם לתת שירות אבל הם עושים כמיטב יכולתם במסגרת זו. הדיירים נקיים. רואים ששומרים עליהם. איכות הטיפול, ההודעות למשפחות בסדר גמור.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 7 חודשים

אני רוצה לציין כמה שמות לטובה ויוריקה, תאה מטפלות שהן עושות עבודה – כל הכבוד הן עושות מעבר למה שהן חייבות וחשוב שהמטפלת תעשה את העבודה מתוך שמחה ולא מתוך המחוייבות. איזה כיף שיש את המטפלות האלה שמתייחסות בצורה כזו. עושות בשמחה ובאהבה. היה באזר וויוריקה הלכה עם אמא שלי לבחור לה בגדים ובחרה לה 2 חולצות ומכנסיים והיא לא חייבת לעשות את זה והיא דואגת לה מעבר למצופה ממטפלת וזה נהדר. גם כוכבה וסיגל הן עושות מעבר. גם אולגה ובטי מאירות פנים, נחמדות זה מאד מאד חשוב שהבן אדם הראשון שאתה פוגש בכניסה הוא נחמד. הסיפור של הקורונה, מכניס את הצוות למין סוג של עימותונים לא עימות, עם הדיירים. נניח שלא הייתה קורונה הייתי יכול לבוא לאמא בכל שעה ואם הייתי בא בצהרים היו מוצאים אותה לחצר ושם הייתי יושב איתה. מאז הקורונה יש שעות ביקור ואח"כ "מגרשים" אותך. הצוות והכל ציון גבוה אבל המגבלה של השעות היא קשה. חדר הזבל נמצא בקומת האוכל – הם מקפידים מאוד על הניקיון וכמעט אין ריח לא נעים אז זה לא נורא אבל אולי כדאי שלא יהיה באותה הקומה.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני 10 חודשים

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני 10 חודשים

תודה לאל שמקום באיכות כזו נמצא קרוב למגורי.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית עד 120 ראשון לציון

בית אבות בראשון לציון

סיעודית נוה עמית

בית אבות ברחובות

סיעודית אחוזת ראשונים

בית אבות בראשון לציון