בית אבות ליצ'ק אזור

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
אמנת האיכות של גולד פקטור
בית אבות ליצ'ק אזור
דירוג גולד פקטור - בית אבות ליצ'ק אזור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות ע"ש רחל ליצ'ק באזור הינו בית ההורים הראשון המשתייך לרשת בתי הורים "רחל ליצ'ק" בניהולה של משפחת ליצ'ק על פי מורשת של רחל ליצ'ק מייסדת בתי ההורים. בית אבות ממוקם במועצה אזורית אזור בקרבה לעריי חולון וראשון לציון. בית רחל ליצ'ק באזור מציע סטנדרט מלונאי מבין הגבוהים בתחום המעיד על רמת שירותים ברמה גבוה. איבזור ומתקני המקום מתוחזקים ללא רבב ומעבירים תחושה של ניקיון וסדר של מלון בוטיק . שירות חדרים מעביר חוויה של אחידות, ניקיוון ותחזוקה גבוהה מאוד לצד אווירה אישית ואינטימית בהתאם לאופיו של כל דייר. אחד הדברים הניכרים ביותר והמאפיינים את בית אבות רחל ליצ'ק באזור בצורה יוצאת דופן הינה אווירה נינוחה, נעימה משפחתית ומוארת לרווחת הדיירים ובני משפחה הבאים לבקרם. מבנה המתחם בבית רחל ליצ'ק באזור מציע שני בתי הורים המתחברים בפסג' פנימי פתוח. בית הורים רחל ליצ'ק אחד מציע מענה תומך לדיירים עצמאיים ואלו הזקוקים לתמיכה במהלך היום (תשושי גוף) ובית השני מציעה מענה וטיפול עבור דיירים במצב סיעודי 24/7.  בבית רחל ליצ'ק באזור ניתן לבחור חדר פרטי או חדרים זוגיים כאשר כל קומה מציעה יציאה למרפסת רחבה או חצרות המקיפות את הבית.

אחד הדברים הבולטים ביותר בליצ'ק אזור הינו התנהלות המקום מתוך שקיפות. הדבר בא לידי ביטוי בתהליך תצפיות, קיום שיחות עם דיירים ובני המשפחה בשעות שונות של היום ללא התערבות בתהליך מצד ההנהלה. מתוך שיחות בני משפחה וכן עם הדיירים, הנושא בא לידי ביטוי בחוות דעתם אשר העידו על רמת זמינות ונגישות גבוה להנהלת המקום אשר פתוחה לכל שאלה ובקשה. האווירה הכללית במקום מעבירה תחושה של סדר ועבודה מתוך יד ניהולית מכוונת סדר והקפדה על נהלים ברורים. מהסקירה עמוקה של משפחות ודיירי המקום התמונה  המשתקפת לאור הנתונים מעידה על בית אבות רחל ליצ'ק באזור  כמקום  פועל מתוך מצויינות ושאיפה לשיפור מתמיד ביצירת איכות החיים עבור דייריהם  במתן תמיכה רגשית, מקצועית , חברתית ותעסוקתית באווירה של בית קטן ואוטנטי לאוכלוסייה בגיל המבוגר.

בית אבות רחל ליצ'ק באזור מקבל דיירים במימון פרטי, במימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים סיעודיים פרטיים, משרד הבטחון ומימוש עזרה של מטפלים במסגרת חוק סיעוד מביטוח לאומי.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
תו האיכות של גולד פקטור
אודות בית אבות ליצ'ק אזור
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות באזור
משה שרת 35
למי זה מתאים?
סיעודי ותשושי נפש
  • דיור תומך
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית
בית אבות ליצ'ק אזור
בית אבות ליצ'ק אזור
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות ליצ'ק אזור
בית אבות ליצ'ק אזור
4.5
Rated 4.5 out of 5
4.5 / 5 כוכבים (ציון על פי 23 חוות דעת)
Excellent48%
Very good52%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

אנחנו מרוצים ברמה גבוהה, המקום נקי, זה מקום קטן, מקום ראוי, עם צוות טוב, עם צוות איכפתי.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 6 חודשים

מאוד קשובים ונהנים לעזור.יש שם תחושה של בית ושאיכפת להם, אנחנו מעריכים אותם על כך. צריך לשפר את הזמינות שלהם לשיחות טלפון.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני 9 חודשים

הצוות מקסים, תומך ומנסה לעזור. אנחנו מאוד מרוצים מבית האבות ליצ'ק באזור.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 10 חודשים

אנחנו מרוצים, הצוות נחמד וטוב. מקפידים על הניקיון, כל יום יש רופאה וצוות אחיות טוב.
האוכל בסדר הייתי שמחה אם היה יותר מבחר והיו משפרים את הטעם.ואם היו מרעננים קצת את הציוד והמיטה ומאוד חשוב שיהיה אינטרנט שעובד. בסה"כ הם בסדר יש דברים שמפריעים כמו בכל מקום.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני 11 חודשים

הם עובדים מאוד יפה בבית האבות ליצ'ק אזור ואנחנו מרוצים. כמו בית.יש פעילות מאוד מגוונות (כולל עם בעלי חיים). הוא פחות משתף פעולה עם חלק מהדברים. לא נתקלנו לא רק כלפיו אלא בכלל במשהו שמפריע לנו. האוכל שם ראוי לציון מגוון, מוגש בצורה יפה, המטבחמבריק ויש ריח של אוכל של בית. שומרים על הבגדים שלהם והם לא מתערבבים עם אחרים ויש לו את הקיר שלו וזה שלו. בסיעודית זה בולט שאיכפת להם והם לא מתעלמים מדברים קטנים כמו רוק על הסנטר. אקיים פיקוח של האחיות לדוגמה האחות הראשית שנכנסת לארוחת הצהרים ומתבוננת ומקפידה לדוגמה שישימו ירק. יש נוכחות של צוות האחיות מכל הדרגים. בביקור הם הכניסו אותי למטבח שמבשל למכבסה הכל פתוח והם לא מסתירים אני הסתכלתי על החדרים והמיטות הכל היה מאוורר כמו הבית שהיינו ילדים.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אני מאוד מרוצה מבית האבות יש שם צוות מצויין: ד"ר טטיאנה הרופאה מקסימה, האחות הראשית מדהימה, יש להם מטפלת בשם דינה שהיא רק שלהם והיא מקסימה ומאוד איכפתית ויגאל המנהל הוא מקסים. הנהלת חשבונות לדעתי פחות טובים והמזכירה בכניסה ממש מוצלחת.
מבחינת פעילויות קשה לו להגיע לפעילוית שהיא מאוחרת אז דווקא את המוזיקה שהוא אוהב הוא מפסיד.
בלובי בין האגפים יש אקטואליה 4 פעמים בשבוע מבחינת התוכן לדעתי זה לא כל כך מתאים לאנשים מבוגרים כמו טרוויה על הקרחונים בצפון ממש כמו מבחן מתמטיקה לדעתי פשוט צריך לדבר איתם, אם מדברים איתם אז יש מה לשפר. פיזיותרפיה יש בחור חדש ששם לב שבגלל הלקות ראייה הוא פחות משתתף בפעילות הקבוצתית אז פעמיים בשבוע חצי שעה הוא לוקח אותו אז רואים שאיכפת לו ואני מאוד מעריכה את זה. הייתי רוצה שיהיו הרצאות מעניינות שרלוונטיות להם – במקום הקודם היה לו מעניין. יש בתשלום שירותים של פדיקור ומספרה וזה טוב.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני שנה

מרוצים ברמה גבוהה, הכל פחות או יותר בסדר. אנחנו כל יום נמצאים אצלו לפחות פעם ביום, הם מאוד מקפידים על הבריאות שלהם. אנחנו כל יום אצלו ויכולים להכנס לחדר. תמיד נקי, המצעים נקיים הם משתדלים. לנו מאוד חשובים התנאים הסביבתיים והם די בסדר, הוא פחות מתקשר פחות איכפת לו. במפגשים החברתיים שיש שם הוא דווקא מביע עניין. יש פעילויות פעמיים ביום מגוונות, מוזיקה, אומנות, בעלי חיים ועד כל אחד משתתף במה שמתאים לו. פחות טוב שמטפלים מתחלפים מהר.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אנחנו מאוד מרוצים מהמקום, מאוד מחבק, תומך ויש המון פעילויות. הצוות מאוד רגיש ואיכותי, האוכל טעים. מקום טוב מבחינת הצרכים שמבוגרים צרכים. מלבד שהמקום לא חדש וזה דורש שיפור מקווה שיהיו להם תקציבים לשפר, הוא לא חדש אבל הוא נקי לא תראי שערה על הריצפה. הצוות טוב. אחראי מסור תומך מכבד. יש שלל פעילויות תמיד אפשר עוד לשפר ולהוסיף עוד, יש אקטואליה יצירה אומנות. צוות קבוע אין כמעט תחלופה. תמורה שווה למחיר.פה מסתכלים בגובה העניים. והכי חשוב שאמא שלי אוהבת להיות שם, תודה לאל. יגאל המנהל קיבל אותנו כל הצוות מדהימים. מאז שהיא שם היא התקדמה מוטורית וקוגנטיבית, גם בזכות היחס גם בזכות הכדורים. אנחנו בוטחים בהם, היא בידיים טובות. זה בית אבות עם יחס אנחנו כמעט לא שואלים כי לא צריך. תודה לאל. ממש מושלם.
הארונות כמו חיילים – יש מתנדבות שמקפלות כביסה, ותמיד יש לכביסה ריח נקי.אנחנו ממש נהנים לבוא לבקר. הכל בזכות יגאל ואלינור שמנהלים את המקום ביד רמה. יש פחות התאמה לשותפה בחדר אבל הם מטפלים בזה.

בית אבות ליצ'ק אזור

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אנחנו מרוצים במידה רבה מבית האבות ליצ'ק באזור. המקום נקי ומאורגן. הם דואגים שהדיירים יאכלו ויש להם סדר יום. הדיירים אוהבים את המטפלים הם בסדר, מהצוות הרפואי אנחנו פחות מבסוטים. מבחינה פיזית המקום מאוד נעים וזה תורם לחוויה הטובה. מפריעים לי כמה דברים הייתי מצפה שתהיה יותר סבלנות להקשיב לחולה, אם הוא מבקש להכנס למיטה.הם גמישים איתו מבחינת שעות הכניסה למיטה, הוא היה מעדיף יותר שעות והם מתעקשים שישב. יש פעילויות אחרי הצהרים כמו מפגשי אקטואליה ובינגו. אישית – אבא שלי לא מוצא עניין לפני כן היה ורבלי וסקרן. זה לא קל. מפגש עם הצוות הרב מקצועי טרם היה וזה חסר לי.

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית עד 120 ראשון לציון

בית אבות בראשון לציון

סיעודית נוה עמית

בית אבות ברחובות

סיעודית אחוזת ראשונים

בית אבות בראשון לציון