בית אבות ליצ'ק אזור

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות ליצ'ק אזור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות ע"ש רחל ליצ'ק באזור הינו בית ההורים הראשון המשתייך לרשת בתי הורים "רחל ליצ'ק" בניהולה של משפחת ליצ'ק על פי מורשת של רחל ליצ'ק מייסדת בתי ההורים. בית אבות ממוקם במועצה אזורית אזור בקרבה לעריי חולון וראשון לציון. בית רחל ליצ'ק באזור מציע סטנדרט מלונאי מבין הגבוהים בתחום המעיד על רמת שירותים ברמה גבוה. איבזור ומתקני המקום מתוחזקים ללא רבב ומעבירים תחושה של ניקיון וסדר של מלון בוטיק . שירות חדרים מעביר חוויה של אחידות, ניקיוון ותחזוקה גבוהה מאוד לצד אווירה אישית ואינטימית בהתאם לאופיו של כל דייר. אחד הדברים הניכרים ביותר והמאפיינים את בית אבות רחל ליצ'ק באזור בצורה יוצאת דופן הינה אווירה נינוחה, נעימה משפחתית ומוארת לרווחת הדיירים ובני משפחה הבאים לבקרם. מבנה המתחם בבית רחל ליצ'ק באזור מציע שני בתי הורים המתחברים בפסג' פנימי פתוח. בית הורים רחל ליצ'ק אחד מציע מענה תומך לדיירים עצמאיים ואלו הזקוקים לתמיכה במהלך היום (תשושי גוף) ובית השני מציעה מענה וטיפול עבור דיירים במצב סיעודי 24/7.  בבית רחל ליצ'ק באזור ניתן לבחור חדר פרטי או חדרים זוגיים כאשר כל קומה מציעה יציאה למרפסת רחבה או חצרות המקיפות את הבית.

אחד הדברים הבולטים ביותר בליצ'ק אזור הינו התנהלות המקום מתוך שקיפות. הדבר בא לידי ביטוי בתהליך תצפיות, קיום שיחות עם דיירים ובני המשפחה בשעות שונות של היום ללא התערבות בתהליך מצד ההנהלה. מתוך שיחות בני משפחה וכן עם הדיירים, הנושא בא לידי ביטוי בחוות דעתם אשר העידו על רמת זמינות ונגישות גבוה להנהלת המקום אשר פתוחה לכל שאלה ובקשה. האווירה הכללית במקום מעבירה תחושה של סדר ועבודה מתוך יד ניהולית מכוונת סדר והקפדה על נהלים ברורים. מהסקירה עמוקה של משפחות ודיירי המקום התמונה  המשתקפת לאור הנתונים מעידה על בית אבות רחל ליצ'ק באזור  כמקום  פועל מתוך מצויינות ושאיפה לשיפור מתמיד ביצירת איכות החיים עבור דייריהם  במתן תמיכה רגשית, מקצועית , חברתית ותעסוקתית באווירה של בית קטן ואוטנטי לאוכלוסייה בגיל המבוגר.

בית אבות רחל ליצ'ק באזור מקבל דיירים במימון פרטי, במימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים סיעודיים פרטיים, משרד הבטחון ומימוש עזרה של מטפלים במסגרת חוק סיעוד מביטוח לאומי.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות ליצ'ק אזור
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות באזור
משה שרת 35
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • דיור תומך
קצת מהאווירה של הבית

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם