בתי אבות בחיפה והקריות

לנוחיותכם, כאן תוכלו לקבל מידע אודות רשימת בתי אבות מומלצים בחיפה והסביבה אשר עומדים בדירוג גולד פקטור על פי סקירת מדדי איכות וחוות דעת הדיירים והמשפחות.
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

מהי אמנת השירות ומהי חותמת המצויינות של גולד פקטור? על סמך מה זוכים בהן?

תו האיכות של גולד פקטור

גולד פקטור מנגישה את המידע עבור אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

בתי אבות בחיפה

העיר חיפה היא בירת הצפון של ישראל. חיפה היא עיר ייחודית לא רק בשל האיכויות הרבות שלה כמו הנמל, המרקם הרב תרבותי ומוסדות ההשכלה הגבוהה אלא גם העיר בה מתגוררת אוכלוסיית תושבים אזרחים ותיקים רבה מאוד.

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, שיעור האזרחים הוותיקים בחיפה הוא גבוה מאוד ועומד על 20.3% מסך אוכלוסיית העיר. למעשה היא העיר השנייה בארץ בשיעור התושבים הותיקים לאחר בת ים.

כאמור, חשיבות פיתוח מענים, שירותים ופתרונות תמיכה ונגישות חשובים בהלימה לגודל האוכלוסייה שבעיר חיפה. בין מענים אלו נמנים פתרונות הדיור השונים והמגוונים במענה שלהם בהתאם לצרכי המבוגר בין אם זה דיור מוגן, בית אבות סיעודי, דיור תומך או מרכז גריאטרי לטיפול בסיעודי מורכב.

באילו איזורים של חיפה קיימים בתי אבות?

בחיפה ניתן למצוא בתי אבות כמעט בכל אזורי העיר. באחוזה, בנווה גנים, בכרמל, בנווה שאנן במפרץ וגם באזור הקריות ישנם בתי אבות סיעודיים ובתי אבות לתשושי נפש (לאנשים החיים עם דמנציה).

ריבוי בתי אבות שהוקמו במהלך השנים האחרונות בחיפה מאפשר יכולת בחירה מגוונת עבור האדם המבוגר ומשפחתו ומעודד את התחרות לעמידה בסטנדרטים גבוהים באיכות השירות ללקוח. יחד עם זאת, המגוון מעלה אתגר בתהליך הבחירה של המקום המתאים ביותר מתוך מספר רב של בתי אבות.

המדדים של גולד פקטור למצוינות נקבעו בראש ובראשונה מתוך התפיסה שהדייר ומשפחתו הם המרכז. הם נקבעו על סמך מחקר מעמיק ומתמשך, תצפיות בשטח והבנה יסודית של צרכי המטופלים ומשפחותיהם ועמידה בהם מאפשרת לבית האבות להציג את תו האיכות שלנו או\ו לאמץ את אמנת השירות. אנחנו מזמינים אתכם להבין מהם סוגי המדדים שאנחנו לוקחים בחשבון, על מנת לאפשר לכם להרגיש בטוחים יותר בבחירה שלכם. 

כאמור, לסוגיות אלו בחיפוש בית אבות סיעודי מומלץ אחד הפרמטרים החשובים שנמצאים בשיקול הדעת של המשפחה היא הנגישות והקרבה של בני המשפחה לבית האבות הנבחר.

בחיפוש בית אבות מתוך הרשימה יש לשים לב לסוג השירות הניתן בבית האבות בהתאמה לצרכים תפקודיים של האדם סיעודי או תשוש נפש ולאפשרויות מימון, האם בית האבות מקבל דיירים רק בתשלום פרטי או וגם בהשתתפות של משרד הבריאות בהסדר קוד בריאות. בקישור המצורף תוכלו למצוא מדריך היכרות עם סוגי השירותים שניתנים בבית אבות ובדיור מוגן ומה אפשרות המימון בכל אחד מהם 

לפני יציאתכם לסיור בבתי אבות סיעודיים בחיפה וסביבתה תעברו על שאלות שיתנו לכם מידע מקדים מה חשוב לדעת ועל מה לשים לב בעת הסיור בבית אבות סיעודי וכך תקלו על תהליך ההשוואה בין בתי אבות ובחירת בית אבות סיעודי הכי מתאים עבור הורה או אדם קרוב לכם. בקישור המצורף תוכלו למצוא את המדדים החשובים ביותר להשוואת בתי אבות סיעודיים