בתי אבות בחיפה והקריות

לנוחיותכם, כאן תוכלו לקבל מידע אודות רשימת בתי אבות מומלצים בחיפה והסביבה אשר עומדים בדירוג גולד פקטור על פי סקירת מדדי איכות וחוות דעת הדיירים והמשפחות.
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

בתי אבות בחיפה

העיר חיפה היא בירת הצפון של ישראל.  חיפה היא עיר ייחודית לא רק בשל האיכויות הרבות שלה כמו הנמל, המרקם הרב תרבותי ומוסדות ההשכלה הגבוהה אלא גם העיר בה מתגוררת אוכלוסיית תושבים אזרחים ותיקים רבה מאוד.

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, שיעור האזרחים הוותיקים בחיפה הוא גבוה מאוד ועומד על 20.3% מסך אוכלוסיית העיר. למעשה היא העיר השנייה בארץ בשיעור התושבים הותיקים לאחר בת ים.

כאמור, חשיבות פיתוח מענים, שירותים ופתרונות תמיכה ונגישות חשובים בהלימה לגודל האוכלוסייה שבעיר חיפה. בין מענים אלו נמנים פתרונות הדיור השונים והמגוונים במענה שלהם בהתאם לצרכי המבוגר בין אם זה דיור מוגן, בית אבות סיעודי, דיור תומך או מרכז גריאטרי לטיפול בסיעודי מורכב.

באיזה איזורים של חיפה קיימים בתי אבות?

בחיפה ניתן למצוא בתי אבות כמעט בכל אזורי העיר. באחוזה, בנווה גנים, בכרמל, בנווה שאנן במפרץ וגם באזור הקריות ישנם בתי אבות סיעודיים ובתי אבות לתשושי נפש (לאנשים החיים עם דמנציה).

ריבוי בתי אבות שהוקמו במהלך השנים האחרונות בחיפה מאפשר יכולת בחירה מגוונת עבור האדם המבוגר ומשפחתו ומעודד את התחרות לעמידה בסטנדרטים גבוהים באיכות השירות ללקוח. יחד עם זאת, המגוון מעלה אתגר בתהליך הבחירה של המקום המתאים ביותר מתוך מספר רב של בתי אבות.

תהליך הבחירה וההתאמה של בית אבות יכול להיות מסורבל מתוך צורך לאסוף ולהבין מידע רב כמה וכמה כשמדובר בצורך לבחור מבין בתי אבות רבים כמו בחיפה. בית אבות פרטי או בית אבות שעובד בהשתתפות משרד הבריאות או רווחה, מרכז גריאטרי משולב או מחלקה סיעודית בתוך דיור מוגן, בית אבות ותיק שהוא מלכ"ר או בית אבות מתוך רשת בתי אבות פרטיים. לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות בהתאם לצרכים והמאפיינים האישיים של המבוגר העתיד לעבור להתגורר בבית.

בדיוק בשביל זה השירות של גולד פקטור מקל על התהליך בבחירת בית אבות בהתאמה אישית. התפקיד שלנו, כאנשי מקצוע בתחום, להכיר לעומק את כל מגוון הפתרונות שישנם ולדעת לכוון ולדייק בהתאמת הפתרון המומלץ ביותר לצד המשפחה שהיא מקור הדאגה והתמיכה באדם המבוגר ומכירה את ההורה או בן משפחה יותר טוב מכל גורם אחר.

מחפשים אצלנו הרבה
אולי אתם מחפשים את אחד מפתרונות הדיור האלו?: