בית אבות בפתח תקווה

להרכיב רשימה של בתי אבות סיעודיים הטובים בישראל היא משימה כלל לא פשוטה, כשמעל לכל האתגרים הפרוצדורליים, סטטיסטיים והאתיים עומדת דילמה אחת – מה זה בכלל בית אבות ״טוב״? מה מבדיל בית אבות שהופך לבית השני שלנו לעומת בית האבות שרק לא נזדקק לו? הכנו לכם רשימה של בתי אבות סיעודיים ובתי אבות לאנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) שנמצאים בקרבה לפתח תקווה הנושאים את חותמת האיכות של גולד פקטור
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

להרכיב רשימה של בתי אבות סיעודיים הטובים בישראל היא משימה כלל לא פשוטה, כשמעל לכל האתגרים הפרוצדורליים, סטטיסטיים והאתיים עומדת דילמה אחת – מה זה בכלל בית אבות ״טוב״? מה מבדיל בית אבות שהופך לבית השני שלנו לעומת בית האבות שרק לא נזדקק לו? האם הוא נמדד רק במקצועיות המוערכת על יד משרדים ממשלתיים? האם על מבנה חדיש ופאר השיש? והאם המדד לטוב הוא בכלל ביחס אנושי חם או למסירות וכבוד כלפי האדם בגיל המבוגר?

כאמור, לסוגיות אלו בחיפוש בית אבות סיעודי מומלץ אחד הפרמטרים החשובים שנמצאים בשיקול דעת המשפחה הוא עניין הנגישות והקרבה של בני משפחה לבית האבות הנבחר.

פתח תקווה הינה העיר החמישית בגודלה בארץ ונבחרה לפני כעשור לעיר הפיילוט למדדי איכות הטיפול בבתי אבות סיעודיים, זאת בשל המספר הרב של בתי האבות בפתח תקווה. בפתח תקווה מופעלים כ 14 בתי אבות, מרכזים גריאטריים משולבים ומרכזי סיעוד.

מבין בתי האבות בפתח תקווה תמצאו בתי אבות שעובדים בהסדר משרד הבריאות להשתתפות במימון האשפוז (קוד) לשירותי דיור של מחלקה סיעודית או מחלקה לתשושי נפש.

כמו כן, ניתן למצוא בתי אבות בפתח תקווה מחלקות תומכות עבור אוכלוסייה מבוגרת שזקוקה לדיור במסגרת מחלקה לתשושי גוף. בין בתי אבות אלו תמצאו בתי אבות בהסדר משרד הרווחה להשתתפות במימון.

לאחרונה הצטרף לרשימת פתרונות דיור במסגרת חוץ ביתית בפתח תקווה גם דיור מוגן מרשת "בית בלב" בקרבת בית חולים בלינסון אשר מעניק סטנדרט דיור יוקרה לאוכלוסייה המבוגרת שאינה זקוקה לסיוע.

פתח תקווה מאופיינת בנגישות לערים הסמוכות כמו בני ברק, הוד השרון, קרית אונו וגבעת שמואל ולכן לא מעט מתושביה המבוגרים מוצאים פתרונות לסיעוד מבין בתי אבות בפתח תקווה.

להכרות עם בתי אבות מומלצים בפתח תקווה, הכנו לכם רשימה של מקומות העומדים בסטנדרט גולד פקטור. בחיפוש בית אבות מתוך הרשימה יש לשים לב לסוג השירות הניתן בבית האבות בהתאמה לצרכים תפקודיים של האדם סיעודי או תשוש נפש ולאפשרויות מימון האם בית האבות מקבל דיירים רק בתשלום פרטי או וגם בהסדר השתתפות של משרד הבריאות בהסדר קוד בריאות. בלחיצה על הקישור הבא תוכלו למצוא הסבר זכאות לסיוע במימון בית אבות –  https://www.goldfactor.co.il/8-שלבים-במעבר-לבית-אבות/ 

לפני יציאתכם לסיור בבתי אבות סיעודיים בפתח תקווה או בתי אבות הנמצאים בסמוך לעיר אנו מציעים לכם לעבור על שאלות שיתנו לכם מידע מקדים מה חשוב לדעת ועל מה לשים לב בעת הסיור בבית אבות סיעודי וכך תקלו על תהליך השוואה בין בתי אבות ובחירת בית אבות סיעודי הכי מתאים עבור ההורה או הקרוב שלכם. בקישור המצורף תוכלו למצוא את המדדים החשובים ביותר להשוואת בתי אבות סיעודיים https://www.goldfactor.co.il/השוואת-בתי-אבות-סיעודיים

מחפשים אצלנו הרבה
אולי אתם מחפשים את אחד מפתרונות הדיור האלו?: