בתי אבות בשפלה

בעמוד זה תוכלו למצוא את רשימת בתי האבות באזור השפלה שקיבלו את חותמת האיכות של גולד פקטור, זאת על בסיס שילוב עבודתנו בשטח, חוות דעת וסיקור מעמיק של דיירים ובני משפחותיהם. הסטנדרט הגבוה של גולד פקטור מעמיד במרכז את הדייר, איכות חייו וביטחונו האישי. סקירת האיכות של גולד פקטור בנויה ממאות פרמטרים אובייקטיביים המודדים את רווחתו האישית של הדייר ומשפחתו.
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

גולד פקטור מנגישה את המידע עבור אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

בחיפוש בית אבות מתוך הרשימה יש לשים לב לסוג השירות הניתן בבית האבות בהתאמה לצרכים תפקודיים של האדם סיעודי או תשוש נפש ולאפשרויות מימון, האם בית האבות מקבל דיירים רק בתשלום פרטי או וגם בהשתתפות של משרד הבריאות בהסדר קוד בריאות. בקישור המצורף תוכלו למצוא מדריך היכרות עם סוגי השירותים שניתנים בבית אבות ובדיור מוגן ומה אפשרות המימון בכל אחד מהם.

לפני יציאתכם לסיור בבתי אבות סיעודיים בשפלה תעברו על שאלות שיתנו לכם מידע מקדים מה חשוב לדעת ועל מה לשים לב בעת הסיור בבית אבות סיעודי וכך תקלו על תהליך ההשוואה בין בתי אבות ובחירת בית אבות סיעודי הכי מתאים עבור הורה או אדם קרוב לכם. בקישור המצורף תוכלו למצוא את המדדים החשובים ביותר להשוואת בתי אבות סיעודיים.

מחפשים אצלנו הרבה
אולי אתם מחפשים את אחד מפתרונות הדיור האלו?: