בית אבות בתל אביב

להרכיב רשימה של בתי אבות סיעודיים הטובים בישראל היא משימה כלל לא פשוטה, כשמעל לכל האתגרים הפרוצדורליים, סטטיסטיים והאתיים עומדת דילמה אחת – מה זה בכלל בית אבות ״טוב״? מה מבדיל בית אבות שהופך לבית השני שלנו לעומת בית האבות שרק לא נזדקק לו? הכנו לכם רשימה של בתי אבות סיעודיים ובתי אבות לאנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) שנמצאים בקרבה לתל אביב הנושאים את חותמת האיכות של גולד פקטור
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

בתי אבות סיעודיים תל אביב

בתי האבות הסיעודיים בישראל שהכרתם משנים עברו השתנו לבלי היכר. בעבר נקשרה לבתי אבות שונים תדמית של מוסדות עם יחס בינוני ורמת חיים נמוכה, המיועדים עבור מי שהיה חסר ברירה ונזקק לטיפול סיעודי כיום, המצב השתנה לחלוטין, עם כניסתם לפעולה של בתי אבות ומוסדות דיור מוגן המעניקים דגש רב יותר לצרכים הכלליים של המטופלים. במוסדות מהסוג הזה מספקים מענה לצרכים רפואיים פיזיים ונפשיים, והם מיועדים לאוכלוסייה מבוגרת הנזקקת לסביבה מוגנת ותנאים מיוחדים.

ההיצע של מוסדות דיור מוגן הוא רחב ביותר, והעיר תל אביב מצטיינת בו בצורה בולטת. המוסדות שבה מתבלטים כל אחד בייחודיותו, ומאפשרים לנו לבחור את המוסד הסיעודי שמתאים בדיוק לבני משפחה סיעודיים.

כל הפרמטרים לבחירת בית אבות סיעודי בתל אביב

ישנם פרמטרים רבים בבחירת בית אבות סיעודי שאותם יש לקחת בחשבון, ובעיקר כמה חשובים מאוד.

נוחות ומיקום

עבור דיירים סיעודיים, הנוחות מהווה את הפרמטר החשוב ביותר. הנוחות הזו מתבטאת בשמירה על קשר רציף עם המשפחה, מוסד קרוב לבית המקורי, ויכולת לצאת מדי פעם לסביבה המוכרת. בחירה בבית אבות סיעודי בתל אביב תאפשר לבני המשפחה המקומיים לבקר את המטופל בתדירות גבוהה, ולהעניק לו סביבה תומכת ודואגת לנפש ולגוף.

זכרו כי גם הבחירה בתל אביב צריכה להיות מושכלת. זו עיר גדולה, עם מרחקים גדולים בין שכונה אחת לשנייה. בחרו בבית אבות שיהיה קרוב בצורה יחסית לביתכם.

מצב המטופל

המצב הרפואי ורמת התפקוד של המטופל חשובה גם היא כשבאים לבחור בבית אבות סיעודי בתל אביב. לפני הבחירה, יש לערוך בדיקה לגבי מצב בריאותו של המטופל, ולקבוע את דרגת העצמאות שלו. שכן לא דומה דיור מוגן עם מחלקה סיעודית לבית אבות סיעודי ייעודי.

זכרו גם כי כל מטופל לגופו, תשושי נפש לצד קשישים. ישנם מטופלים הבריאים בגופם, אך זקוקים לתמיכה נפשית, וכן להפך, או כאלו הזקוקים לתמיכה עבור שני המצבים גם יחד. מטופלים בעלי קשיים בתפקוד יהיו זקוקים להשגחה סיעודית צמודה שלא קיימת בכל בית אבות בתל אביב.

יכולת כספית

עלות חודשית עבור בית אבות סיעודי בתל אביב משתנה בין האחד למשנהו. כל בית אבות מציע חוויות ואיכויות שונות, וגם שירותים שונים ומשתנים בהתאם למחירים שונים. לכן, יש לעשות חישוב כללי לגבי היכולת של המשפחה לעמוד בתשלומים, ובהתאם לבחור באופציה הטובה עבור בן המשפחה הסיעודי.

רמת חיים

בבחירת אחד מבתי האבות הסיעודיים בתל אביב, בדקו את המחלקות שמציב המוסד לרשות הדיירים, האוכל המוגש בו, איכות הצוות והכשרתו, וגם רמת אבזור החדרים. בדקו האם הוא מציע ארוחות חמות, מקומות לישיבה, פעילויות פנאי ובידור, סדנאות, וכן הלאה. כל בית אבות מציע רמה אחרת, ולכן חשוב להתאימה למטופל.

מגוון אפשרויות לבחירה

אם אתם מחפשים דיור סיעודי עבור בן המשפחה שלכם, או עבורכם, תל אביב יכולה להוות פתרון טוב ביותר עבור כך. רמת החיים והפרטיות מחד, לצד עיר סואנת ומלאה כל טוב – פארקים, גינות, מסעדות – תענה בדיוק על צורכיכם.

אנו בגולד פקטור עוסקים בדירוג בתי אבות, בהתאם לסטנדרטים גבוהים במיוחד שאנו מציבים עבורם. בתי אבות העומדים בפרמטרים שהצבנו מקבלים תו איכות ייחודי. כך, תוכלו לבחור בבית האבות המספק אשפוז סיעודי ומתאים בדיוק עבורכם ועבור בן המשפחה שלכם, בהתאם לפרמטרים הנצרכים.

מחפשים אצלנו הרבה
אולי אתם מחפשים את אחד מפתרונות הדיור האלו?: