בתי אבות בתל אביב

לקבץ רשימה של בתי האבות הטובים בישראל היא משימה מאתגרת מאוד, כשמעל לכל הקשיים עומדות גם השאלות - מה הופך בית אבות ל"טוב", או אפילו ל"מצוין"? איך מבדילים בין מערכי דיור איכותיים לכאלה שתרצו להימנע מהם? לשם כך, גיבשנו בגולד פקטור מדדי איכות לבדיקת בתי האבות, מדדים שנקבעו לאחר מחקר מעמיק וניסיון ארוך של שנים בתחום. כאן תוכלו למצוא רשימת בתי אבות בתל אביב ובקרבתה, הנושאים את חותמת האיכות של גולד פקטור.
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

מהי אמנת השירות ומהי חותמת המצויינות של גולד פקטור? על סמך מה זוכים בהן?

תו האיכות של גולד פקטור

גולד פקטור מנגישה את המידע עבור אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

בחיפוש בית אבות מתוך הרשימה יש לשים לב לסוג השירות הניתן בבית האבות בהתאמה לצרכים תפקודיים של האדם סיעודי או תשוש נפש ולאפשרויות מימון, האם בית האבות מקבל דיירים רק בתשלום פרטי או וגם בהשתתפות של משרד הבריאות בהסדר קוד בריאות. בקישור המצורף תוכלו למצוא מדריך היכרות עם סוגי השירותים שניתנים בבית אבות ובדיור מוגן ומה אפשרות המימון בכל אחד מהם.

לפני יציאתכם לסיור בבתי אבות סיעודיים בתל אביב וסביבתה תעברו על שאלות שיתנו לכם מידע מקדים מה חשוב לדעת ועל מה לשים לב בעת הסיור בבית אבות סיעודי וכך תקלו על תהליך ההשוואה בין בתי אבות ובחירת בית אבות סיעודי הכי מתאים עבור הורה או אדם קרוב לכם. בקישור המצורף תוכלו למצוא את המדדים החשובים ביותר להשוואת בתי אבות סיעודיים.