בית אבות משהד

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות משהד

בית אבות בהרצליה "משהד" הוקם בשנת 1992 על ידי קהילת יוצאי משהד. היום בית האבות פתוח לכלל האוכלוסיה בגיל המבוגר. בשכונה הירוקה של אזור הוילות בהרצליה פיתוח שוכן בית אבות משהד אשר גובל בפארק ירוק עם צמחיה ענפה לרווחת הדיירים. במרחק הליכה משפחות המבקרות את קרוביהם הרבה פעמים יוצאים לטיול משותף בפארק ורזנד בסמוך לבית האבות. בחווית הדיור בבית אבות משהד מיד מרגישים נינוחות, קרבה אישית ופסטורליות של המקום. המפלס התחתון של המתחם משרת ללובי רחב בו דיירים מעבירים פנאי, משחקי חברה משותפים ופשוט נחים לצד קפה ועוגה או פירות העונה המוגשים פרסונלית לכל אחד לפי העדפותיו. צוות העובדים הותיק של המקום מייחד את בית משהד בסביבה קהילתית ומשפחתית עם השתדלות תמיד להטיב עם רצונות של כל דייר ובני משפחתו על מנת לשמר מקסימום על עצמאותו ורווחתו של אדם המבוגר שעבר להתגורר בית האבות.

בית משהד מתאים גם לאוכלוסייה שחשובה לה המסורת, שעורי תורה ובית הכנסת שנמצא בתוך המתחם ומשמש כערך חשוב ביום יום עבור הדיירים.

בבית האבות ניתן למצוא מענה רפואי, טיפולי עם נגישות לכלל צוות הפרא הרפואי לתמיכה נקודתית ועד להשגחה צמודה במסגרת מחלקה סיעודית. דיירים יכולים לבחור יחידות דיור פרטיות, חדרים עם שותף או שותפה בהתאם לסל השרותים והתמיכה להם הם זקוקים במהלך היום.

אדיבות רבה, אהבה לזקנה, צניעות ומסורת הופכים את חויית הדיור בבית אבות משהד למשפחתית ועוטפת את דיירי הבית להזדקנות מכובדת.

בית אבות משהד בהרצליה נמצא בלב הרצליה פיתוח באחת השכונות הירוקות והשקטות של העיר. בית משהד מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים פרטיים, עובד בהסדר עם משרד הרווחה במסגרת "הועדה" ומאפשר המשך תמיכה עם מטפלים של חוק סיעוד מביטוח לאומי.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות משהד
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: הרצליה פיתוח, רעננה, רמת השרון, כפר שמריהו, צפון תל אביב
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בהרצליה פיתוח
הנשיא יצחק בן צבי 106
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית

בית אבות בהרצליה בית משהד נמצא בלב הרצליה פיתוח באחת השכונות הירוקות והשקטות של העיר.

בית משהד מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים פרטיים, עובד בהסדר עם משרד הרווחה במסגרת "הועדה" ומאפשר המשך תמיכה עם מטפלים של חוק סיעוד מביטוח לאומי.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות הרצליה

בית אבות בהרצליה

בית אבות עמל בשרון

בית אבות ברעננה

בית אבות עטרת רימונים

בית אבות בבני ברק