סיעודית בית יוליאנה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2022
דירוג גולד פקטור - סיעודית בית יוליאנה
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2022

בבית יוליאנה הפסיליטיס הם רק התוספת למהות של אווירה המשרה משפחתיות, חברות וקהילתיות.

בית יוליאנה מציע מענה מקיף לכל מעגלי התמיכה להם יכולים להזדקק אנשים בגיל המבוגר. שירותי המרפאה וצוות אשכולות הדיור הכוללים רופאים גריאטריים, פיזיאותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, מלווים רוחניים, עובדים סוציאליים וכמובן צוות סיעודי מקצועי מעניקים מעטפת כוללת 24 שעות ביממה  לכל רמות התפקוד ועזרה לדייר.

התייחסות פרסונלית לכל אחד מהדיירים מתבטאת קודם כל בבניית יחסי אמון וכבוד בין הדיירים ובני משפחותיהם לבין המקום וצוות העובדים מתוך שאיפה לספק מענה לרצונותיהם. יחסים אלו נבנים על  ערכים של אנושיות, סובלנות, שירותיות, גמישות ויחס מכבד לזקנה.

אנשים בגיל המבוגר ובני משפחותיהם אשר מייחלים לחיים מלאי תוכן, קשרים חברתיים משמעותיים, תחושת בטחון והשגחה רפואית כוללת יוכלו למצוא בחברה אנושית תרבותית ואיכותית אשר מאפיינת את הבית הדיור המוגן בית יוליאנה.

בית יוליאנה בהרצליה אגף אשכולות דיור תומך וסיעודי מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים פרטיים ומימוש עזרה של מטפלים במסגרת חוק סיעוד (דיור תומך).

בשנת 1979 עולים מהולנד הגשימו את חזונם בהקמת דיור מוגן לקהילה ההולנדית בגיל המבוגר. בית דיור מוגן שמהווה קהילה לפנאי, תמיכה והשגחה רפואית לרווחתם האישית של הדיירים. מאז ועד ימינו בית יוליאנה ממשיך להגשים את פרי יצירתם של חברי הקהילה ההולנדית עבור כל אוכלוסיית האנשים בגיל הזהב בישראל. משכנו החדש מרחיב את המבנה המודרני המציע מגוון דירות לכל סוג, ציפיה ודרישה של הדייר. גינות צבעוניות המקיפות את המבנה והפסאג’ים הירוקים משמשים לישיבה של דיירי המקום לפנאי בין חברים ושיחה לצד כוס קפה ועוגה.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות סיעודית בית יוליאנה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: הרצליה פיתוח, רעננה, רמת השרון, כפר שמריהו, צפון תל -אביב
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות בהרצליה
רזיאל דוד 22
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית

 

 

חוות דעת דיירים ובני משפחה של סיעודית בית יוליאנה
סיעודית בית יוליאנה
4.6
Rated 4.6 out of 5
4.6 / 5 כוכבים (ציון על פי 37 חוות דעת)
Excellent65%
Very good30%
Average5%
Poor0%
Terrible0%

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

תודה לכם שמצאתם לנו את הבית הזה. גדי, ראש צוות כח עזר, מאוד אדיב ומסור, לא מוותר ועושה את זה בנועם והתחשבות. גם הפיזיותרפיסטית לקחה את אבא כפרוייקט שלה, והיא ממש טובה. יש שיפור גדול, לא תארנו לעצמנו שהוא התקדם ככה. הלוואי שכל הבתים יתנהגו ככה למבוגרים. רק קשה לו שקבלת השבת בהולנדית – כל שבועיים, רוב ההרצאות והפעילויות בעברית, אך יש גם בהולנדית וצרפתית.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

מקום יקר אבל שמחים שהוא שם. מאד מאד מרוצים, מאד מאד שמחים שהוא שם. קצת מבודד מהעולם בשבילי אני לא הייתי רוצה להיות שם אבל כל הצד הפיזי מעולה.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

אני חושבת שיש מקום לחדש. בחלקים המשותפים צריך לעשות את זה יותר מזמין. המקום מעולה, ואנשים מאד מרוצים אבל ישן ולא מזמין.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

אני חושבת שיש מקום לחדש. בחלקים המשותפים צריך לעשות את זה יותר מזמין. המקום מעולה, ואנשים מאד מרוצים אבל ישן ולא מזמין

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

שביעות רצון מאדיבות הצוות והכבוד לדיירים ובני המשפחה גם יותר מגבוהה מאוד … 10, שביעות רצון מנגישות לצוות ההנהלה יותר מגבוהה מאוד … 10, הם מסתובבים שם כל היום בין הדיירים ואם לא תיגש הם יגשו אליך. לא קיימת אפשרות לביקור מסודר בחורף, עד עכשיו איפשרו פינות ישיבה בחוץ ואי אפשר למעשה לבקר. הצוות מאד אדיב, מגוון תעסוקתי נרחב אומנם קצת מוגבל בגלל הקורונה, יש לא מעט דברים לעשות רק צריך לשמור על רמת התחזוקה גבוה יותר.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

היחס מדהים ומכבד מאד קשוב לצרכים של הדיירים. סידרו לה מקום לשבת בחוץ, מביאים לה כסא מיוחד. הם דואגים לפרטים הקטנים: כוס תה ליד המיטה. לא נתקלתי בשום מקום בכזה יחס ורגישות וכבוד. באמת מקום מיוחד. האוכל מגוון והצוות בודק ואם לא אוכלים מציע חלופות. פנאי ותעסוקה יש מגוון אפשרויות אני יודעת שהיא אוהבת הרצאות וזה עונה לה לצורך. היא תמיד אומרת אין לי תלונות כמו כן תחושה של שקיפות. רוצה להגיד תודה.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

אני מבינה את העלויות. אבל זה יקר. מטופל טוב שם, הצוות זמין והם נחמדים אלינו ומרגישים נוח לבקש דברים. ויש להם הרבה סבלנות.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

כשמבקשים משהו משירותי הרפואה אז יש מענה מיידי עד כמה שאפשר אבל אין מספיק מעקב ויוזמה, הם לא רואים את הדברים לבד. הייתי רוצה לראות יותר פעילות אחד על אחד, יותר תקשורת של המטפלים עם הדיירים. מהאחראי של המחלקה אני מאד מבסוטה הם אנשים מקסימים עם הרבה איכפתיות. המטפלים אני מרגישה שעושים את העבודה אבל עם פחות רגש. אין מספיק אינטרקציה, הצד הנפשי רגשי לא מטופל מספיק.

סיעודית בית יוליאנה

Rated 5 out of 5
לפני 4 חודשים

מבחינה אתית, אני לא יודע עד כמה נכון הדאגה הגדולה מאד של בית יוליאנה לבריאות הדיירים, כל התרופות זה פוגע מאיכות החיים ומאריך את אורך החיים. בית יוליאנה מקום מעולה. אבל מרגיש לי שיש פה עובר טיפול בשביל הזקנים, אני בטוח שזו גישה מערכתית.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בית השמש בעמל בשרון

בית אבות ברעננה

בית אבות גיל ים

בית אבות בהרצליה

סיעודית בית פרוטיאה

בית אבות בהרצליה