סיעודית פרוטיאה בכפר

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - סיעודית פרוטיאה בכפר

בלב השרון הירוק והפסטורלי בסמוך למושב בני דרור בקרבה של קילומטרים בודדים מהערים רעננה, כפר סבא ונתניה שוכן כפר עטוף מדשאות ופארקים עבור הגמלאים בשם פרוטיאה בכפר. בכפר גמלאים פרוטיאה בכפר ממוקם קומפלקס המציע סל שירותי רפואה וסיעוד בחווית דיור כפרית וקהילתית הייחודית ל"פרוטיאה בכפר".

מדיניות הכפר בחזון שלה שמה ערך עליון ביצירת חוויה של פרטיות, אוטונומיה, אמפתיה, כבוד אישי והרבה אופטימיות שהחיים יהיו הכי קרובים לבית. לפי מדיניות זו פרוטיאה בכפר מציע מענה לפתרונות דיור וטיפול להווה ולעתיד לכל רצף התפקודי הפיזי, המנטלי והקוגניטבי של אדם המבוגר.

במסגרת המתחם של הכפר הדיירים מקבלים מענה תומך בליווי אנשי הצוות לעזרה נקודתית ביום יום וכך יכולים לשמור על עצמאותם, להמשיך להינות מחיי חברה, קהילה ופנאי לצד עזרה והשגחה של דיור תומך המציע דיור בחדרים פרטיים לכל דייר.

המחלקה הסיעודית מעניקה השגחה וטיפול 24/7 לדיירים במצב סיעודי עם דגש על רצף הטיפולי ותכנית מותאמת לכל אחד פרסונלית. אנשים הזקוקים למחלקה מוגנת עם השגחה ומענה מקצועי, הפעלות, גירוי חושים ובעיקר הרבה חום וחמלה מקבלים מענה זה במסגרת המחלקה לאנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש).

שילוב כל הפתרונות במענה לצרכיו של אדם המבוגר הופכים את בית פרוטיאה לדיור בעל מוניטין הגבוה והמוכר בקרב פתרונות דיור לאוכלוסיה בגיל המבוגר.

פרוטיאה בכפר מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, ביטוחים פרטיים ומימוש עזרה של מטפלים במסגרת חוק סיעוד (בדיור תומך).

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות סיעודית פרוטיאה בכפר
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: נתניה, קדימה צורן, הרצליה פיתוח, רעננה, רמת השרון, כפר שמריהו
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בבני דרור
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות דבורה בנורדיה

בית אבות בנורדיה

הבית לאזרחים וותיקים

בית אבות בקדימה

הבית הירוק סיעודית אחוזת פולג

בית אבות בתל יצחק