בתי אבות סיעודיים במרכז

להרכיב רשימה של בתי אבות סיעודיים הטובים בישראל היא משימה כלל לא פשוטה, כשמעל לכל האתגרים הפרוצדורליים, סטטיסטיים והאתיים עומדת דילמה אחת – מה זה בכלל בית אבות ״טוב״? מה מבדיל בית אבות שהופך לבית השני שלנו לעומת בית האבות שרק לא נזדקק לו? הכנו לכם רשימה של בתי אבות סיעודיים ובתי אבות לאנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) שנמצאים באזור המרכז הנושאים את חותמת האיכות של גולד פקטור
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

בתי אבות סיעודיים במרכז

אם אתם או מישהו מבני משפחתכם זקוקים לטיפול סיעודי, זמני או ממושך, בית אבות סיעודי יכול להוות פתרון הולם. מרכז מגורים שכזה מעניק למטופלים סיעודיים כמו קשישים או תשושי נפש חיים נוחים ובטוחים, לצד מעטפת טיפול ראויה. אם בעבר האופציות המועדפות היו טיפול ביתי או טיפול במחלקה סיעודית, אז כיום ניתן לבחור בבתי אבות בעלי אגף סיעודי המעניק טיפול הולם וטוב יותר.

מיקום – פרמטר חשוב וחיוני

שאלת המיקום של בית אבות סיעודי תופסת מקום מרכזי כאשר באים לבחור באחד כזה עבור דיירים סיעודיים. השיקולים העיקריים נובעים בשל הרצון של המטופל להישאר קרוב למשפחתו ולסביבה המוכרת לו. פרמטר נוסף שהצטרף בשנים האחרונות לשיקול בחירת המיקום הוא איכות הטיפול ורמת החיים, כאשר בתי אבות סיעודיים במרכז זוכים לציונים טובים בפרמטר הזה.

היתרונות והחסרונות של בית אבות סיעודי במרכז

לבתי אבות סיעודיים במרכז יש יתרונות רבים, וגם מספר חסרונות. להלן נסקור את הבולטים שבהם.

נגישות

בית אבות סיעודי במרכז מאפשר נגישות טובה עבור מי שזקוק לאשפוז סיעודי, וגם לבני משפחתו. קרבה לבני המשפחה מעניקה למטופל ולמשפחה את היכולת לשהות יחד, ובכך לאפשר למטופל שקט נפשי ארוך טווח.

איכות ורמת בתי אבות סיעודיים במרכז

רמת החיים ורמת הטיפול בבתי אבות סיעודיים במרכז שונות בהיבטים רבים ביחס למרכזי דיור מוגן באזורים אחרים. החל מהאוכל, מעיצוב החדרים ועד לצוות – בתי אבות סיעודיים במרכז מעניקים את החוויה הטובה ביותר עבור מטופלים, כולל פעילויות פנאי, הפעלה, חוגים, וכמובן – מעקב רפואי צמוד.

חסרונות

החיסרון העיקרי של בית אבות סיעודי במרכז מתבטא בעובדה שהוא ממוקם באזור סואן ביחס לשאר האזורים – מה שלא מתאים עבור כל מי שזקוק לאשפוז סיעודי, ובמיוחד עבור בני המשפחה שזקוקים להתנייד בעיר עם רכב פרטי. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להתרוצץ אחר מקום חניה בעיר עמוסה ושוקקת חיים.

על מה יש לשים דגש כשבוחרים בית אבות במרכז?

בחירה בדיור מוגן סיעודי מלווה בחששות רבים. כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור הקרובים שלנו. חשוב שנהיה בשקט נפשי, שנדע שהטיפול נעשה בצורה הולמת ומכבדת, ובסביבה נעימה ונכונה עבורם. לכן, לאחר שבחרתם את המיקום, ישנם עוד מספר דגשים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת בבחירה כזו, במטרה למלא את כל צרכיו של המטופל.

ראשית בדקו האם הנגישות בבית האבות מותאמת לצורכי המטופל, הן מבחינת המבנה והן מבחינת המיקום במרכז. עוד מומלץ לבדוק את גובה השכירות שאותו דורש בית האבות, ולהשוות למתחרים. דגש חשוב נוסף שיש לשים הוא על אופי הטיפולים ואיכותם, מהו היקף השעות של נוכחות הצוות המטפל, האם קיימת השגחה סיעודית צמודה, וכמובן מהי רמת ההכשרה של הצוות המטפל.

עד כמה שזה נשמע מובן מאליו, אנחנו ממליצים לבדוק גם את איכות האוכל המוגש. דיור מוגן סיעודי המכבד את עצמו יגיש למטופלים אוכל איכותי, מושקע, חף מזלזול ובעל טעם טוב.

תו איכות לבתי אבות בעלי סטנדרט גבוה

אם אתם לקראת בחירת בית אבות סיעודי, דרך טובה לעשות זאת היא לבדוק את דירוג בית האבות, והאם הוא עומד בסטנדרטים שהזכרנו לעיל. אצלנו בגולד פקטור מבצעים דירוג לבתי אבות סיעודיים במרכז בהתבסס על פרמטרים מגוונים, ומעניקים תו איכות לבתי אבות העומדים בסטנדרטים הגבוהים.

באמצעות בחירה מושכלת המבוססת על דירוג מדויק, תוכלו למצוא עבור בני משפחה סיעודיים את בית האבות המתאים ביותר עבורם, שיעניק להם את הטיפול המתאים ביותר.

מחפשים אצלנו הרבה
אולי אתם מחפשים את אחד מפתרונות הדיור האלו?: