בתי אבות עם קוד משרד הבריאות

לפניכם רשימת בתי אבות הנושאים את תו האיכות של גולד פקטור, בהם קיימת אפשרות להשתתפות במימון במסגרת קוד משרד הבריאות. גולד פקטור מזמינה אתכם להתעמק באופציה להשתתפות במימון מסגרת סיעודי / תשושי נפש בסיוע משרד הבריאות, על מנת לאפשר לכם להרגיש בטוחים יותר בבחירה שלכם.
סנן
  • מהו סוג הטיפול הנדרש עבורך\עבור יקירך?

  • באיזה איזור גיאוגרפי את\ה מחפש\ת את פתרון הדיור?

מהי אמנת השירות ומהי חותמת המצויינות של גולד פקטור? על סמך מה זוכים בהן?

תו האיכות של גולד פקטור

גולד פקטור מנגישה את המידע עבור אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

מהו קוד אשפוז של משרד הבריאות?

כל אזרח ותיק בישראל הזקוק לטיפול, השגחה ועזרה של 24/7 במסגרת סיעודית או תשושי נפש זכאי לבחינת זכאות לסיוע בהשתתפות מימון שרותי האשפוז לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי תשנ"ד 1994 בכפוף למבחן אמצעיים של המועד.ת, בן.ת הזוג וילדיו. (למעט המקרים שיש סייג כגון אשפוז סיעודי עקב תאונת דרכים).

קוד אשפוז הוא מושג המגדיר את תעריף האשפוז של משרד הבריאות במחלקה סיעודית / תשושי נפש ומועבר כתשלום לבית האבות עבור הדייר או הדיירת לאחר חישוב זכאותם להשתתפות במימון. ניתן לממש את קוד האשפוז בכל בית אבות העובד בהסדר עם משרד הבריאות. הקוד כולל מגוון שירותים, מוצרי ספיגה לגיל השלישי, הסעות באמבולנס לצורך אשפוז, תספורת ותרופות הכלולות בסל.

אזרחים ותיקים המקבלים שעות טיפול במסגרת חוק סיעוד של ביטוח לאומי, בקצבה בכסף או בשעות טיפול, לא יוכלו להמשיך לממש את זכאותם במעבר למסגרת מוסדית במחלקה סיעודית / תשושי נפש והזכאות תבוטל לזמן בו הם שוהים במסגרת המוסדית.

על פי חוק מזונות הורים, בקשה להשתתפות במימון המסגרת כוללת הצהרת הכנסות של כל ילדיו של המאושפז המתגוררים בארץ לצורך חישוב השתתפותם בעבור אשפוזו של ההורה או שני ההורים.

תוכלו להעמיק בתהליך קבלת הקוד וקביעת גובה ההשתתפות במימון במדריך שלנו: השתתפות במימון בית אבות סיעודי