לבחור מדויק.
לבחור חכם.
לבחור בטוח.

תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור יסייע לכם לבחור את המקום הטוב ביותר עבור יקיריכם.

לבחור בית חדש ליקרים לכם, זו משימה לא קלה. בישראל קיימים מאות רבות של בתי אבות ומוסדות דיור מוגן. בגולד פקטור, אנחנו מתחייבים להציג בפניכם רק את הפתרונות הטובים והנכונים ביותר, אשר קיבלו את תו האיכות שלנו או\ו אימצו את אמנת השירות. יחד, נחסוך לכם זמן, דאגות וחששות ונמצא בית חדש ליקרים לכם.

Glass-Trophy_2024

גולד פקטור מעודדת מצויינות בחוויות השירות והטיפול המוענקים בבתי האבות בישראל

המדדים שלנו למצוינות נקבעו בראש ובראשונה מתוך התפיסה שהדייר ומשפחתו הם המרכז. הם נקבעו על סמך מחקר מעמיק ומתמשך, תצפיות בשטח והבנה יסודית של צרכי המטופלים ומשפחותיהם ועמידה בהם מאפשרת לבית האבות להציג את תו האיכות שלנו או\ו לאמץ את אמנת השירות. אנחנו מזמינים אתכם להבין מהם סוגי המדדים שאנחנו לוקחים בחשבון, על מנת לאפשר לכם להרגיש בטוחים יותר בבחירה שלכם.

אמון ביטחון

הביטחון שלכם שתוכלו להתקשר בקלות למחלקה בכל עת ולקבל מענה אדיב, מקצועי ומדויק, בנוגע לשאלות כמו מצבו של יקיריכם, איך הוא ישן, מה הוא אוכל ומה מצב רוחו.

הביטחון שלכם שבית האבות מונגש ונגיש, המעברים בטוחים וכן שישנם אמצעי אבטחה להבטחת שלומם של יקיריכם - כמו שירותי בטחון, לחצני מצוקה, מצלמות וטכנולוגיות ניתור.

הביטחון שלכם בידיעה שהדלת פתוחה ו"מדיניות הדלת הפתוחה" מיושמת. נגישות לצוות המטפל, נגישות לצוות ההנהלה והזכות לעשות זאת תוך קבלת יחס אמפתי, קשב מלא וטיפול הולם.

הביטחון שלכם בכך שצוות הטיפול נותן ליקיריכם מענה ביום וגם בלילה – כולל בדיקה יזומה של לבוש, איכות השינה, דאגה לשינוי תנוחה, או החלפת חיתול במידת הצורך.

הביטחון שלכם בכך שיקיריכם חשים בטוחים וחופשיים בבית - החל מהיכולת שלהם לשקף לצוות את צרכיהם, לבקש בקשות ללא פחד ולקבל מענה נכון ברמה הפיזית והרגשית כאחד.

הבטחון שלכם בכך שהצוות פועל לקדם את מצבו של הדייר, מוודא ומדרבן את השתתפותו בפעילויות כמו פיזיותרפיה, ריפוי ועיסוק ועוד, על מנת להביא לשיפור בריאותו הנפשית והפיזית.

יחס אישי

הביטחון שלכם בכך שהשירותים שניתנים בבית מותאמים לאורח חייו וצרכיו של הדייר ולא להיפך.

הביטחון שלכם בכך שהצוות מוודא באופן אישי את השתתפותו של הדייר בפעילויות שאמורות להביא לשיפור במצבו

הביטחון שלכם בכך שכאשר תגיעו לביקור אצל יקיריכם תמצאו אותם נקיים, אסתטיים, מסודרים ולבושים בבגדיהם האישיים

הביטחון שלכם בכך שליקיריכם יש תמיד אל מי להפנות את שאלותיהם ולקבל מענה רגשי, חברתי ופסיכולוגי כולל קשר קרוב עם עובדת סוציאלית שתלווה אותם בתהליך ההתאקלמות.

הביטחון שלכם בכך שהבית מעודד ומטפח תחושת שייכות בקרב הדיירים ומטפח אינטראקציה בין-אישית עמוקה בין הדיירים לבין עצמם ובינם לבין הצוות.

הביטחון שלכם בכך שהבית ממלא את צרכיו הספציפיים של יקיריכם ומעניק להם שירותים מותאמים אישית, כולל התאמה של זמני הפעילויות וסוג הפעילויות לצרכיהם הייחודיים.

רווחת הדייר

הביטחון שלכם בכך שהבית מעניק ליקיריכם סביבה בעלת משמעות ומטפח יחסי קהילה שכוללים את הדיירים, הצוות והמשפחות.

הביטחון שלכם בכך שבית האבות מחובר אליכם, המשפחות, מכיר אתכם ומעניק יחס אישי ויודע לפנות ולעדכן בצורה יזומה לגבי מצב הדייר.

הביטחון שלכם בכך שליקיריכם מוענקת בחירה חופשית ככל שניתן ונשמרת זכותם לבחור האם להשתתף בפעילויות, לנוח בחדר, או לעסוק בדברים אחרים משמעותיים עבורם.

הביטחון שלכם בכך שהבית מאפשר ליקיריכם לטפח את האינטראקציות עם האנשים שמשמעותיים עבורם ולבחור מתי לקבל אורחים, את מי לקבל ואת מי לא לפי רצונו.

הביטחון שלכם בכך שהבית מוודא טיפול וטיפוח לשמירת ההיגיינה האישית של יקיריכם כולל שמירה על פרטיות, כיבוד הגוף והנפש בעת רחצה, גילוח ועידוד פעילויות טיפוח כגון מדיקור, פדיקור ועוד.

שירותי בריאות וסיעוד

הביטחון שלכם בכך שבית האבות נוקט בגישה רב מקצועית ומתייחס לדייר מתוך ראייה הוליסטית שמשלבת בצורה מיטבית את השאיפה לאריכות ימים של הדייר ודאגה לאיכות החיים שלו.

הביטחון שלכם בכך שצוות בית האבות מעודד ומדרבן את הדייר להשתתף בפעילויות השונות כמו פיזיותרפיה וריפוי ועיסוק על מנת לקדם ולשפר את מצבו

הביטחון שלכם ביכולת של בית האבות להתייעץ ולהשתמש בגורמים רפואיים חיצוניים, במטרה לקדם את בריאותו של יקיריכם, כולל הזמנת רופא מומחה, סיוע בזימון תורים למרפאות ועוד.

הבטחון שלכם בכך שבית האבות מאפשר ליקיריכם את הזכות להביע הסכמה או אי הסכמה לטיפול בהתאם לאמונותיהם, עמדותיהם ותחושותיהם, ככל שמצבם מאפשר זאת – ולוודא שקולם ישמע

הביטחון שלכם בכך שבית האבות מצויד ומשתמש במגוון עזרים לטיפול בבעיות רפואיות שונות, כולל שימוש בגירויים חזותיים לשמירה על חוש ההתמצאות של המטופל במרחב ובזמן (דמנציה).

הבטחון שלכם בכך שהבית משתמש באביזרי עזר תומכים למנח נוח, הקפדה על ישיבה נוחה ושימוש בהגבלים פיזיים, תוך הקפדה על נהלים רפואיים ברורים בכדי למנוע כל סכנה לדיירים.

רמה מלונאית ואבזור

הביטחון שלכם בכך שהבית מקיים סביבה בטוחה אשר מעודדת תנועה חופשית, ללא סיכונים להחלקה, חבלה או היתקלות בחפצים מיותרים

הביטחון שלכם בכך שהבית מספק סביבה הגיינית הכוללת כלי מיטה נקיים, ריח נעים ואוורור, כמו גם כלי הסעדה מכבדים ( ללא אלמנטים מוסדיים) ואביזרי עזר לעידוד אכילה עצמאית.

הביטחון שלכם בכך שהחדר שלכם והאבזור שבו מאפשרים את שמירת פרטיותו של הדייר, גישה קלה לחפציו האישיים ואפשרות נעילה של הארונות והשידות.

הביטחון שלכם בכך שהבית מספק ליקיריכם מרחבים ציבוריים מוצלים וממוזגים הכוללים מקומות ישיבה ומאפשרים זמן איכות ופרטיות עם אורחיהם

הביטחון שלכם בכך שהבית מספק מלאי תקין של חפצי טואלטיקה אישיים לכל דייר, ודואג לסביבה הגיינית ובטוחה של חדרי המקלחת והשירותים בדגש על שמירת פרטיותו וכבודו של הדייר

הביטחון שלכם בכך שהסביבה מזמינה, נקייה ומכובדת אשר מאפשרת יצירת אווירה ביתית נוחה ונעימה ליקיריכם כולל שימוש במוסיקת רקע ושילוב מסכי התמצאות ושילוט להתמצאות קלה במקום.

תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור:
שתי הדרכים שיעזרו לכם להיות בטוחים יותר בבחירה שלכם

תו האיכות

תו האיכות שלנו, המוענק לפתרונות דיור נבחרים, הוא חותמת המצוינות הרשמית של חברת גולד פקטור.

עמידה בסטנדרט גולד פקטור מהווה חותם על השתייכות בית אבות זה לנבחרת פתרונות הדיור המובילים באיכות השירות על בסיס מדדי איכות וסיקור משפחות ודיירים.

Gold Factor, התו הראשון לאיכות חווית השירות בבתי אבות, סוקר מאות פרמטרים אובייקטיבים למדידת רווחתו האישית של הדייר ומשקלל בתוכו פרמטרים משלימים למדד מבניהם ציוני משרד הבריאות וסקרים אנונימיים של לפחות 70% לקוחות המקום.

אמנת השירות של גולד פקטור 2024

אמנת שירות

אמנת שירות גולד פקטור מוענקת לבית האבות לאחר סינון קפדני של נציגינו הסוקרים את לקוחותינו (בני המשפחה).

אנו אוספים חוות דעת ודירוג אודות איכות השירות על פי מדדי איכות המובילים לרווחת הדייר וביטחון המשפחות במקום.

במקרים בהם נמצא כי השירות בבית האבות אינו עומד בתנאי אמנת השירות שלנו, אנו מסירים את הבית מאמנת השירות שלנו ל 6 חודשים והבית יוכל להצטרף חזרה רק לאחר עמידתו בדירוג מחדש.

רוצים למצוא פתרונות דיור שמותאמים בצורה אישית עבורכם?

עם Pillow Booking מבית גולד פקטור תענו על כמה שאלות ותהנו מהתאמות לפי הצרכים האישיים שלכם.