בית אבות אחוזת נורית

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות אחוזת נורית

אחוזת נורית, בית אבות חדש בתל אביב – יפו מביא בשורה בתמיכה וטיפול עבור אוכלוסיית הגיל המבוגר המתמודדים עם מחלות דמנציה במלון בוטיק המשקיף אל הים.

אחוזת נורית נבנתה מתוך חשיבה רב מקצועית מעמיקה מתחום הטיפול באדם המתמודד עם דמנציה המציעה מענה מקיף לכל הצרכים הן מנטליים, פיזיים, חברתיים ובריאותיים לקידום רווחתו הנפשית של אדם בגיל המבוגר על מנת ליצור חיי איכות בגיל הזקנה לצד מחלת הדמנציה (תשושי נפש).

בסמוך למרכז פרס באזור ציורי של יפו, דיירי הבית נהנים מחווית דיור של מלון בוטיק באווירת נופש. ארוחות שף מותאמות לפי בחירתו ורצונו של הדייר או הדיירת, צוות רופאים, אחיות ופרסונל מקצועי זמין 24/7 לכל מענה וצורך, הליכות משותפות לישיבה בים, החצרות המקיפות את האחוזה מזמינות לשבת בהנאה עם בריזה של הים, חדר גירוי חושים "סנוזלן" לאיזון ורוגע המותאם במיוחד עבור אנשים המתמודדים עם דמנציה, מכון פיזיותרפיה לשמירה וקידום אורך חיים אקטיבי.

אחוזת נורית בתל אביב – יפו  משתייכת לרשת "נאות אבי" מבין הרשתות הותיקות בתחום בתי אבות במרכז והשפלה, המציעה מענה לאנשים עם דמנציה ואלצהיימר המותאם לצרכיו האינדיבידואלים בליווי מקצועי צמוד, מגוון רב של חוגים ופנאי להעשרת חיי דיירים והתאמת חדרי מגורים ליחיד או חדריי מגורים לזוג.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות אחוזת נורית
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: תל אביב, יפו, רמת גן, חולון, גבעתיים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות בתל אביב יפו
פחד יצחק 6
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה

בית אבות נאות אבי יפו

בית אבות בתל אביב יפו

סיעודית פאלאס מדיקל תל אביב

בית אבות בתל אביב