המרכז הישראלי לאלצהיימר

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - המרכז הישראלי לאלצהיימר

המרכז הישראלי לחקר אלצהיימר ומחלות הדמנציה ברמת גן הינו אחד מהפתרונות המוכרים והמקיפים לדיור עבור אנשים החיים עם דמנציה ואלצהיימר בישראל. המרכז לאלצהיימר ברמת גן הינו מוסד ציבורי ללא כוונות רווח לטיפול בחולי אלצהיימר על ש"מ סופי ואברהם סטוצ'ינסקי.

במרכז לאלצהיימר מתגוררים אנשים המתמודדים עם מחלות דמנציה על פני רצף תפקודי וקוגניטיבי שונה. במסגרת המחלקות של המרכז לכל דייר תותאם מחלקה תומכת בהתאם לצרכיו הפיזיים והמנטליים עם מענה רב מקצועי הזמין לרשותם 24/7.

כל קומה מתוך 5 הקומות לאשפוז ארוך טווח ניתן למצוא מענה מקיף וכולל לחווית דיור מותאמת לאנשים המתמודדים עם דמנציה על פני הרצף. צוות מקצועי ומיומן של המרכז מתאים תכנית טיפול ותמיכה אינדיבידואלית לכל דייר ודיירת להתאקלמות ושהות המטיבה ומעודדת המשך אורח חיים בסביבה מעשירה בפנאי, גירוי חושים ועצמאות. המרכז לאלצהיימר מציע חדרים פרטיים, חדרים זוגיים או חדר לשלושה. בכל חדר ישנו אבזור מותאם לשמירה על פרטיותו וכבודו של הדייר.

המערך התעסוקתי במרכז לאלצהיימר מאפשר לדיירים להנות ממגוון רחב וייחודי המותאם לאנשים המתמודדים עם דמנציה. חדר מוזיקה ייחודי, שילוב בעלי חיים, תעסוקה לעידוד מוטוריקה עדינה, גיורי חושים, תרפיה בתנועה, העשרה אינטלקטואלית, הרצאות, הפעלות חברתיות הם רק חלק קטן ממערך תעסוקתי המונגש לאורך כל היום לרווחת הדיירים .

המרכז לאלצהיימר מקבל דיירים לדיור קבע במימון פרטי, במימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, מימוש ביטוחים סיעודיים, עובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת קוד ומשרד הביטחון.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות המרכז הישראלי לאלצהיימר
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה, תל אביב, הוד השרון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות ברמת גן
שדרות אהרון קציר 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות גיל-עד

בית אבות ברמת גן

בית אבות ליצ'ק בית דגן

בית אבות בבית דגן

בית אבות גיל עוז

בית אבות בפתח תקווה