למה אנחנו פה?

כי לכל אחד ואחת מגיע להזדקן בכבוד, לנו, לכם, ליקרים לכם. מגיע לכולנו להיות בטוחים ורגועים בבחירה שלנו ובחוויית השירות והטיפול שתינתן לנו במקום שאמור להיות עבורנו או עבורם לבית. בשילוב של הון אנושי מקצועי ומנוסה, יחד עם כלים טכנולוגיים מתקדמים, אנו בגולד פקטור עושים בדיוק את זה: אנו רותמים את בתי האבות ומסייעים להם לשפר את איכות השירות והטיפול שהם מעניקים ליקירינו - ולצד זאת מסייעים למשפחות עצמן באיתור, התאמה ובחירה של החלופה הנכונה ביותר עבורן ועבור יקיריהן. בגולד פקטור, אנחנו שואפים לייצר הזדקנות מיטיבה ומכובדת.

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו הוא סיפור של אנשים, חברות ושילוב ייחודי בין הנדסה, טכנולוגיה ותכנות לבין תחום הטיפול והסיעוד. בשנת 2017 בבית קפה קטן, נפגשנו שירי אילון, בוגרת ממר"מ ובעלת ניסיון רב בתפקידי  Product Owner בעולם ההייטק ומריה כץ, בעלת תואר בעבודה סוציאלית ומנהלת בכירה לפיתוח אסטרטגיה ושיווק במרכזי סיעוד. כמה דקות אל תוך השיחה, התעוררה בנו השאלה: כיצד ייתכן שהמידע הנמסר ללקוחות פוטנציאליים במלון, מסעדה או בית קפה – מדויק ומפורט הרבה יותר – מאשר מידע על מקום כמו בית אבות, או דיור מוגן, שעתיד להיות בית עבורינו או עבור יקירינו?

באותו הרגע, התקבלה ההחלטה: נבנה מדדי איכות, נפתח כלים למדידה, נצא עם הבשורה לענף פתרונות דיור ונזמין אותם להצטרף כדי לשקף את איכות השירות שלהם לציבור.

היום, 4 שנים אחרי, אנחנו גאות לומר: הצלחנו בגדול! הכוונו, פיתחנו, סייענו ושינינו חיים של דיירים ומשפחות. מדד גולד פקטור מאיר היום אור גדול על העשייה, הנתינה והמקצועיות שפתרונות הדיור הטובים האלו מעניקים לאוכלוסיה המבוגרת ומשמש כמגדלור לאיכות שירות. אלו הסיבות שאנו קמות כל בוקר מחדש עם אהבה ותשוקה להמשיך ולהביא כלים, נגישות ומידע זמין לכולם ולכולן, על מנת לאפשר זקנה מכובדת ומיטיבה במדינה שלנו. 

איך אנחנו עושים את זה?

01

בלי פשרות, רק מי שמתאים.

אנחנו עובדים רק אל מול פתרונות דיור שיודעים לתת את חווית השירות ואיכות החיים הראויה לדיירים בגיל המבוגר.
מבחינתנו, אין שום מדד אחר, מעבר ליכולת להעניק לדיירים ומשפחותיהם את האיכות לה הם ראויים.

02

פרסונליזציה. פתרון מותאם אישית עבורך.

אין טוב אבסולוטי. יש את מה שנכון עבורך. עבור הדייר ומשפחתו. כל אדם הוא מיוחד, לכל אחד קצב אחר, כל משפחה זקוקה למענה אחר. אנחנו מכירים בזה, רואים את זה ושמים את זה לנגד עינינו בדרך למציאת החלופה הנכונה ביותר.

03

לחבר. לקשר. להתאים.
בין המשפחות למוסדות ופתרונות הדיור

לייצר פתרונות זה לא רק ללמד, לקבוע קריטריונים או עובדות – אלא לחבר, לקשר, להתאים ולצמצם פערים בין המוסדות לבין המשפחות והמתעניינים. על מנת לייצר פתרון וחיבורים, אנחנו מנגישים את המידע למשפחות, רותמים את המוסד, ומייצרים גשר להצלחה וקליטה נכונה.

04

מענה היברידי. קשוב. בכל מקום

אנחנו זמינים במגוון כלים. גולד פקטור היא חברה שמשלבת טכנולוגיה חכמה, אך הבסיס שלה הוא אנשים טובים ומקצועיים שמחוברים לתחום. זמינות היא ערך עליון מבחינתנו, ואנו יודעים לתת מענה אישי, מהיר ומדוייק במגוון ערוצים בהתאם לצורך שלכם.

חשוב שתדעו גם מה אנחנו לא...

אז סיפרנו לכם מה אנחנו כן. חשוב שגם תבינו מה אנחנו לא

אנחנו לא
חברת השמה

רק מה שמתאים. היכולת שלנו לשלב טכנולוגיה חדשנית עם מומחים בעלי ניסיון, מאפשרת לכם לקבל רק תוצאות חיפוש נכונות לכם ומותאמות אישית, לכל פתרון דיור שאתם מחפשים ולפי הצרכים שתגדירו.

אנחנו לא
חברת תיווך

אנו נמליץ לכם רק על פתרונות דיור אשר מגובים במידע ונתונים – ושאושרו לאחר בדיקה מעמיקה. פתרונות הדיור האלה, חייבים לעמוד בסטנדרטים מוגדרים שמשקללים את מדדי האיכות שלנו, חוות דעת קודמות, תצפיות בשטח ומדדי שביעות רצון של הלקוחות.

אנחנו לא
עובדים עם כולם

בלי קומבינות, בלי "קשרים".
אנחנו מחויבים אך ורק לכם, ליקיריכם ולפתרון הנכון. זוהי המשימה שלנו בגולד פקטור.
לכן, לא תקבלו מאתנו לעולם, המלצות על פתרונות דיור שלא זכו לתו האיכות שלנו ולא עמדו באמנת השירות שלנו. 

האנשים שלוקחים
חלק בשינוי שלנו

יעל צורים

אסף כהן

ג'ן שפיץ

אריק פרנקנטל

יואב בוצר

תהילה קלפון

רוצים לעבוד איתנו?

צרו איתנו קשר, נשמח להכיר ולראות איך נוכל לעבוד יחד