הערכות לבית אבות סיעודי או לדיור תומך עבור אנשים החיים עם דמנציה (תשושי נפש)

הערכות מוקדמת לאפשרות של בית אבות סיעודי, מספקת מרווח ביטחון לאדם המבוגר ולבני משפחתו, הן כאלטרנטיבה נוספת והן להכנה רגשית מוקדמת, אשר מהווה בסיס הכרחי להחלטה מושכלת במידה ויהיה צורך במיצוי פתרון של בית אבות.

קיימת חשיבות רבה בתכנון מוקדם ובאיסוף מידע רלוונטי שיאפשר למשפחה להרכיב תכנית מגירה של בית אבות. משפחה המטפלת בהורה או אדם הקרוב לו, אשר זקוק להשגחה ועזרה ונתמך בשירותי מטפל/ת במסגרת חוק סיעוד (שעות מביטוח לאומי למטפלת) או בעזרת עובד.ת זר.ה ל 24/7, עושה היערכות מוקדמת לאפשרות של טיפול במסגרת מוסדית כמו בית אבות, מרכז סיעודי או מחלקה לאנשים החיים עם דמנציה ("תשושי נפש").
הכנות אלה יאפשרו למשפחה המטפלת ליצור ודאות לחלופות הקיימות בין פתרונות דיור מחוץ לבית. מיצוי מידע אודות זכויות, היערכות כלכלית נכונה למימון (בין 15,000 שקלים לחודש ועד 30,000 שקלים בחדר פרטי), מינוי אפוטרופוס או ייפוי כוח מתמשך, השתתפות ביטוחים סיעודיים, מימוש או ביטול זכויות לגמלת סיעוד, בתי אבות מומלצים וזמינות למעבר, כל אלה יחד נדרשים כדי להתגבש לתוכנית מגירה של בית אבות.

אנחנו בחברת גולד פקטור מלווים אזרחים ותיקים ואת בני משפחותיהם בנקודות זמן שונות, החל מתהליכים מוקדמים, כשאנשים בבריאות ועצמאות מבקשים להיערך במידה ויהיה צורך בטיפול מחוץ לבית, ועד למענה למעבר לבית אבות מהיום למחר.

איך אנחנו בגולד פקטור יכולים לעזור לכם , להיערך נכון ולבחור בטוח ?

בלי פשרות, רק בתי אבות מומלצים

אנחנו עובדים רק אל מול פתרונות דיור שיודעים לתת את חווית השירות המובילה לאיכות חיים הראויה לדיירים בגיל המבוגר. מבחינתי, אין שום מדד אחר, מעבר ליכולת להעניק לדיירים ולמשפחותיהם את רווחת החיים לה הם ראויים בגיל הזקנה. לכן, אתם תקבלו רק הצעות לבתי אבות שעומדים בתו איכות של גולד פקטור.

פרסונליזציה - בית אבות מותאם אישית

אין טוב אבסולוטי. יש את מה נכון עבורך- עבור הדייר ובני משפחתו. כל אדם הוא מכלול שלם, לכל אחד קצב אחר, כל משפחה זקוקה למענה אינדיבידואלי. אנחנו מכירים בזה, רואים את זה ושמים את זה לנגד עינינו בדרך להתאמת פתרון דיור תומך כחלופה המדויקת ביותר לטיפול בבית.

לחבר. לקשר. להתאים

הקשר המדויק והמקצועי בין משפחות, לבין מוסדות. לייצר פתרונות זה לא רק ללמד, לקבוע קריטריונים או עובדות אלא לחבר, לקשר, להתאים ולצמצם פערים בין המוסדות לבין המשפחות, דיירים ומתעניינים עתידיים . על מנת לייצר אפשרויות וחיבורים, אנחנו מנגישים את המידע למשפחות, רותמים את המוסדות ומייצרים גשר להצלחה, קליטה רכה והתאקלמות מיטבית עבור דייר/ ת חדשים וותיקים.

מענה היברידי. קשוב. בכל מקום

אנחנו מעניקים שירות במגוון כלים. גולד פקטור היא חברה המשלבת טכנולוגיה חכמה בשירות אפליקציית Pillow, אך הבסיס שלה הוא אנשים מומחים לתחום הזקנה ופתרונות מוסדיים שנמצאים בשטח במגע בין אישי עם דיירים. זמינות היא ערך עליון מבחינתנו, ואנו מאמינים במענה אישי, מהיר ומדויק במגוון ערוצים בהתאם לצורך ומוכנות של הפונים לשרותינו.

רוצים מידע ממוקד רלוונטי בדיוק עבורכם?

יישומון Pillow מבית גולד פקטור יודע למקד אתכם בכל שלב בו אתם נמצאים ולפי המאפיינים האישיים שלכם

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
“מדברים על בתי אבות”

מחפשים אצלנו הרבה

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו - "מדברים על בתי אבות". מעל 2,000 חברים שעוזרים, משתפים ומייעצים זה לזה.

התעניינתם בנושא המאמר?
מחפשים פתרון דיור איכותי לכם או ליקיריכם?

יישומון Pillow מבית גולד פקטור הוא הפתרון, וידע למצוא לכם מקום שיענה לכל דרישה.

מחפשים אצלנו הרבה