בית אבות גיל עוז

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות גיל עוז

בית אבות גיל עוז בפתח תקווה הינו אחד ממרכזי הסיעוד המובילים והידועים בעיר פתח תקווה.

בית אבות גיל עוז בפתח תקווה הוקם בשנת 2005 בסטנדרטים מלונאים מהמובילים בתחום הגריאטריה. במרכז גיל עוז השוכן במבנה חדיש בסמוך לבית חולים בלינסון בשכונת מגורים שקטה ניתן למצוא מענה במסגרת מחלקות לדיירים במצב סיעודי ומחלקות לדיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש). באפשרות הדיירים והמשפחות לבחור חדרים פרטיים או חדרים לזוג כאשר בכל מחלקה ישנה יצאיה למרפסות המעודדות העברת זמן ופנאי מחוץ למחלקה בנגישות זמינה במהלך היום.  מכון הפיזיותרפיה מעניק שירותי פיסיותרפיה משמרת לדיירים לעידוד עצמאות ותפקוד לצד צוות המקצועי של מרפים בעיסוק העובדים יחד על פי תכנית המותאמת לכל דייר ודיירת בניהולו של דר' גרוסמן גריאטר הראשי של המרכז גיל עוז .

אחד מערכי המוסף של המקום הינו בתעסוקה, חוגים, פנאי, יצירות, הרצאות ותרבות המונגשים מדי יום לרווחתם ועידוד הדיירים לקחת חלק בעשייה מעודדת משמעות . המדיניות הניהולית של בית אבות גיל עוז מעודדת שיח פתוח ומדיניות הדלת הפתוחה לכל התייעצות, בקשה או מענה מהצוות הניהולי של המקום. משפחות הדיירים מרבים לבקר את קרוביהם בהעברת זמן משותף בלובי או בגינה על הגג המוצעים לזמן איכות לרווחת הדיירים ומשפחותיהם.

פסיליטיס מלונאיים, זכייה בפרסי ישראל היפה 10 שנים ברציפות, מקצועיות הצוות וגישה אכפתית ואנושית לרווחת הדיירים בבית אבות גיל עוז תרמו במהלך השנים לשמו המוכר ומיקומו מבין בתי האבות המבוקשים והמומלצים בעיר פתח תקווה.

בית אבות גיל עוז מקבל דיירים במימון פרטי, במימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, מימוש ביטוחים פרטיים, עובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת קוד ומשרד הביטחון .

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות גיל עוז
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה, תל אביב, הוד השרון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בפתח תקווה
רחוב אמסטרדם 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות נוה שלו

בית אבות בפתח תקווה

סיעודית נוף המושבה

בית אבות בפתח תקווה

בית אבות שלוה

בית אבות בגבעתיים