בית אבות גיל ים

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות גיל ים
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית גיל ים מציע סטנדרט מלונאי באווירה קיבוצית ולא מוסדית. שיחות עם בני המשפחה העידו על תחושת פתיחות להביע את עמדתם וחוות דעתם על המקום, אוזן קשבת מהצוות ומענה לבקשותיהם, אווירה טובה והרגשת משפחה. המטפלים מכירים את הצרכים, העדפות ואף ההתנהגות היום יומית של כל דייר ודיירת. אין ספק שהמקום פועל מתוך השתדלות לתת את השירות והמענה לשביעות הרצון של הדייר ובני משפחתו.

המחלקה הסיעודית בקיבוץ גליל ים בעלת ערך מוסף לדיירים במצב סיעודי אשר רוצים להינות ממקום פתוח וירוק באווירה נינוחה מבלי להתרחק ממרכז הארץ. הסקטור המקצועי של בית גיל ים בחלקו תושבי הקיבוץ  ולכן האווירה והנגישות למענה של צוות המקום היא משפחתית יותר ופחות פורמלית ביחס למרכזים גריאטריים גדולים.

בית אבות בקיבוץ גיל ים בהרצליה הינו מקום קטן במסגרת מחלקה סיעודית בודדת. המקום נותן מענה סיעודי ורפואי 24/7 לדיירים במצב סיעודי במבנה קרקע מוקף גינות ירוקות של הקיבוץ. בית הדיור הסיעודי גיל ים מציע חדרים לזוג או חדרים פרטיים עם מכלול שירותים לטיפול באדם סיעודי כגון פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, תזונה, שירותי עבודה סוציאלית ופנאי לתעסוקה מותאמת באווירה אינטימית של הקיבוץ.

 

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות גיל ים
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: הרצליה פיתוח, רעננה, רמת השרון, כפר שמריהו, צפון תל אביב
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות בהרצליה
קיבוץ גליל ים
למי זה מתאים?
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בית השמש בעמל בשרון

בית אבות ברעננה

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה

סיעודית בית פרוטיאה

בית אבות בהרצליה