בית אבות ליצ'ק אחווה

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות רחל ליצ'ק הינו אחד מבתי האבות מהרשת המשפחתית לבתי הורים "רחל ליצ'ק" הממוקם בישוב אחווה המשתייך למועצה אזורית באר טוביה. בית אבות רחל ליצ'ק באחווה מציע סטנדרט מלונאי גבוה עם הקפדה על רמת איכות שירות ברמה גבוהה מאוד. אבזור ומתקני המקום מתוחזקים ללא רבב ומעבירים תחושה של ניקיון וסדר. כיסאות גלגלים, אביזרי עזר, שולחנות, מפות, וילונות, כיסאות ופינות ישיבה, חדרים וחדרי שירותים מעידים על ניהול מוקפד של שירותי משק בית ותחזוקה. ניכרת אווירה מאוד נינוחה במחלקות.

היחס האישי והמקצועי של אנשי הצוות אשר מאפיין את בית אבות רחל ליצ'ק באחווה בא לידי ביטוי בעיקר בשמירה על הרגלי חיים אליהם היה רגיל הדייר קודם. במטרה לאפשר לו בראש סדר עדיפות סביבה מותאמת להעדפותיו וצרכיו האישיים של הדייר  ורק אחר כך לפי צרכי המוסד. ישנה הכרות בולטת עם הצרכים אישיים של כל דייר ודיירת במטרה להתאים מענה בצורה אינדיבידואלית לשביעות רצונו. בביקור בן משפחה, מורגש יחס מסביר פנים לבואו. אנשי הצוות נותנים מענה לדיירים ולבני משפחה עם חיוך, סבלנות ואדיבות רבה. בני המשפחה העידו על תחושת פתיחות להביע את עמדתם וחוות דעתם על המקום ללא שום חשש או חשדנות.

התעסוקה מועברת בצורה שיתופית עם ניסיון לעודד עניין והשתתפות. אין ספק שמשקיעים רבות בחשיבה בכדי להוות פנאי לדיירים כחלק מאיכות חייהם במקום. בית אבות רחל ליצ'ק מיישם שיטות ייחודיות בטיפול ותמיכה באדם המבוגר במצב סיעודי ומצב תפקודי תשישות נפש. אנשי מקצוע, אנשי ההנהלה וצוות העובדים של בית רחל ליצ'ק מאמינים בטיפול הוליסטי לכבודו ורצונו של כל דייר ודיירת. אחת השיטות שהמקום מיישם לטובת הדיירים הינו טיפול פוליאטיבי (משמר) כחלק מהתאמת הבית כמענה אישי לכל אחד לפי מצבו הבריאותי ובחירותו החופשית.

דיירי המקום נהנים מחוויות דיור באווירה כפרית , נינוחה עם השגחה ומענה מקצועי 24/7 , חיי חברה ותעסוקה מעשירה  המציעה חיים בזקנה מכובדת בבית אבות רחל ליצ'ק באחווה.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: גדרה, רחובות, יבנה, אשדוד, ראשון לציון, אשקלון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בצומת אחווה
צומת כפר אחים
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת על הבית

בית אבות רחל ליצ'ק ממוקם בישוב של מועצה אזורית באר טוביה ונגיש מאוד לערים אשדוד, אשקלון, גדרה, רחובות וראשון לציון. בית רחל ליצ'ק באחווה מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים ועובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" אשפוז לדיירים במצב סיעודי ודיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש).

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות נווה אורנים

בית אבות בגדרה