בית הורים ויצו

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית הורים "ויצו" הוקם בשנת 1987, מתוך ארגון ויצו העולמי וכבר בשנים ההם היה חשוב למובילי הארגון לתת לזה שם מתוך שמירה על צביון המקדם שיוון חברתי ומגדרי ולכן לקרוא לו בית הורים ולא בית לאבות כפי שהיה נהוג באותם השנים.

בית הורים בתל אביב "ויצו" הינו דיור תומך לאנשים בגיל המבוגר אשר עצמאיים בתפקודם ואלו הזקוקים לתמיכה חלקית במהלך היום. חווית דיור בבית הורים ויצו כבר מהמפגש הראשון מתחילה ממיקומו. מיקום המציע סביבה של לב העיר תל אביב, עם גישה נוחה לכל ערי המרכז, חיי קהילה תוססים של העיר ומרחק נגיעה מבית חולים איכילוב. בכניסה למקום עצמו יש תחושה נעימה מסביבה ירוקה מטופחת, לובי הכניסה מזמין בשטחיו הגדולים באווירה קלסית ואוטנטית לבית הורים בסגנון וינטג' תל אביבי.

האווירה בבית הורים ויצו מעבירה חוויה של בית הורים כמו שמו הוא. נינוחה, נעימה, רגועה ומכבדת את הגיל. הדיירים הביעו חופשיות מרבית בהבעת דעת על רמת השירות ואיכות חייהם במקום, שיתפו פעולה מתוך רצון אמיתי לפרגן ולהעביר את שביעות רצונם הגבוהה, חלק מהדיירים יזמו בעצמם לבוא ולתת חוות דעת מתוך רצון רב לשתף בחווייתם הטובה ממגוריהם בבית אבות ויצו .

כל הדיירים שנסקרו במקום ללא יוצא מן הכלל העידו בפה מלא שסומכים על המקום כי הוא בית מבחינתם. האווירה הכללית של המקום נעימה, מאפשרת חופשיות וכבוד לבחירה עצמאית להתנהלות מתוך עצמאות וחופש הרצון של הדיירים לצד תמיכה ועזרה על פי הצורך מצוות המקום .

אחד הדברים המאפיינים את בית הורים ויצו הינו חוויית דיירים מפנאי ותעסוקה הניתנים במקום. הדיירים מעבירים תחושה שאין להם זמן.. הם מועסקים חלק בברידג’ קבוצתי, חלק בריקודים, חלק בהקרנת סרט, חלק בפעילות גופנית בבוקר וחלק פשוט יושבים ונהנים ממשחק קלפים ידידותי בלובי המקום לצד קפה ועוגה המוגשים בבופה הפתוח בחדר אוכל המשותף.

הדיירים הביעו שביעות רצון גבוהה מאדיבות הצוות המקצועי והרצון לעזור, עובדת סוציאלית, אם בית ואחות המרפאה בלטו בעיקר כבולטים במענה לדיירים. חלק ניכר מהדיירים סיפרו את חוויתם התומכת והמכילה מהעובדת הסוציאלית של המקום בתקופות הפחות טובות שלהם, על האוזן הקשבת והעזרה אמיתית שתרמה להסתגלות והתאקלמות במעבר לבית האבות.

בית הורים ויצו הוא פתרון דיור הכל כלול, ללא פקדון, דמי כניסה או מסלולים. אנשים בגיל המבוגר המחפשים חווית דיור אוטנטית וקלאסית בלב תל אביב במרחק נגיעה למקומות תרבות, פנאי ונגישות לכל המקומות במרכז ימצאו זאת במענה של השירות והדיור בבית הורים ויצו. הדיירים יכולים לבחור יחידות דיור פרטיות, דירות עם מספר חדרים ודירות עם מרפסות ממגוון הדירות השונות שיש בבית האבות והכל כלול במחיר חודשי בלבד.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ,תל אביב, גבעתיים, רמת גן, בת ים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי
מיקום
בית אבות בתל אביב
שדרות דוד המלך 4
למי זה מתאים?
  • עצמאי
  • דיור תומך
קצת על הבית

בית הורים ויצו בתל אביב הינו דיור מוגן / דיור תומך המציע מגוון דירות לבחירתם של האוכלוסייה בגיל המבוגר במסלול הכול כלול ללא פיקדונות או דמי כניסה. בית הורים ויצו מקבל דיירים במימון פרטי בתשלום חודשי בלבד הכל כלול.

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם