בית אבות מקום בלב

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות בבאר יעקב "מקום בלב" ממוקם לא רחוק מבית חולים שמואל הרופא ובסמוך לציר תנועה לנגישות לערי נס ציונה, ראשון לציון והמושבים בסביבה. בכניסה לבית אבות "מקום בלב" לא תחוו ממבט ראשון פסיליטיס יוקרתיים או מתחם חדשני מדובר בבניין ותיק בעל שלוש קומות לדיירים במצב סיעודי ודיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) . לצד המבנה הצנוע אי אפשר שלא לחוות מיד מהקשר עין הראשון עם עובדי המקום את חום , אכפתיות , אדיבות ומקצועיות ללא פשרות . בית אבות מקום בלב מנוהל מזה שנים על ידי צוות ניהולי ומקצועי ותיק שמתייחס למקום העבודה כבית ולדיירים כיחידת משפחה אחת .

לכל דייר ודיירת תהיה תכנית טיפול אישית, בליווי אחות ראשית וצוות רב מקצועי עם קבוצת ווצטאפ לבני המשפחה מימי ההסתגלות והמעבר לבית האבות ולמשך כל חייו במקום. זמינות הצוות למענה הינה לכל שאלה ובקשה הן לדיירי המקום והן למשפחות באדיבות ומקצועיות תמיד.

במסגרת המחלקות הסיעודיות הדיירים מלווים בשירותי רופאי הבית וייעוץ גריאטר של המקום, פיסיותרפיה , ריפוי בעיסוק והתאמת תעסוקה ותוכן הם חלק משגרת יום לשמירת רצף הטיפולי ורווחה של הדייר. בקומת הקרקע נמצא הדיור המציע לדיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) מחלקה מוגנת קטנה ואינטימית עם יציאה לחצר הפנימית מתוך המחלקה בה הדיירים מעבירים זמן איכות בתעסוקה, שירה, מוזיקה ופנאי לצד השגחה של צוות המקום.

בבית אבות באר יעקוב ישנו ערך מוסף לדיירים דוברי שפה רוסית בהתאמת שירותי תעסוקה ופנאי בשפה הרוסית לאנשים החיים עם דמנציה. מקום בלב הינו בית אבות כשמו הוא, קטן , משפחתי, צנוע עם הרבה לב, אהבה וכבוד לזקנה. מקום בלב מציע פתרונות דיור סיעודי ולתשושי נפש בחדרים פרטיים או חדרים לזוג.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בבאר יעקוב
קרן היסוד 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת על הבית

בית אבות מקום בלב מציע פתרונות דיור סיעודי ולתשושי נפש בחדרים פרטיים או חדרים לזוג במתחם דיור קטן ומשפחתי. מקום בלב מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות חולים, ביטוחים פרטיים ועובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד".

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם