בית אבות מקום בלב

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
אמנת האיכות של גולד פקטור
בית אבות מקום בלב
דירוג גולד פקטור - בית אבות מקום בלב
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות בבאר יעקב "מקום בלב" ממוקם לא רחוק מבית חולים שמואל הרופא ובסמוך לציר תנועה לנגישות לערי נס ציונה, ראשון לציון והמושבים בסביבה. בכניסה לבית אבות "מקום בלב" לא תחוו ממבט ראשון פסיליטיס יוקרתיים או מתחם חדשני מדובר בבניין ותיק בעל שלוש קומות לדיירים במצב סיעודי ודיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) . לצד המבנה הצנוע אי אפשר שלא לחוות מיד מהקשר עין הראשון עם עובדי המקום את חום , אכפתיות , אדיבות ומקצועיות ללא פשרות . בית אבות מקום בלב מנוהל מזה שנים על ידי צוות ניהולי ומקצועי ותיק שמתייחס למקום העבודה כבית ולדיירים כיחידת משפחה אחת .

לכל דייר ודיירת תהיה תכנית טיפול אישית, בליווי אחות ראשית וצוות רב מקצועי עם קבוצת ווצטאפ לבני המשפחה מימי ההסתגלות והמעבר לבית האבות ולמשך כל חייו במקום. זמינות הצוות למענה הינה לכל שאלה ובקשה הן לדיירי המקום והן למשפחות באדיבות ומקצועיות תמיד.

במסגרת המחלקות הסיעודיות הדיירים מלווים בשירותי רופאי הבית וייעוץ גריאטר של המקום, פיסיותרפיה , ריפוי בעיסוק והתאמת תעסוקה ותוכן הם חלק משגרת יום לשמירת רצף הטיפולי ורווחה של הדייר. בקומת הקרקע נמצא הדיור המציע לדיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) מחלקה מוגנת קטנה ואינטימית עם יציאה לחצר הפנימית מתוך המחלקה בה הדיירים מעבירים זמן איכות בתעסוקה, שירה, מוזיקה ופנאי לצד השגחה של צוות המקום.

בבית אבות באר יעקוב ישנו ערך מוסף לדיירים דוברי שפה רוסית בהתאמת שירותי תעסוקה ופנאי בשפה הרוסית לאנשים החיים עם דמנציה. מקום בלב הינו בית אבות כשמו הוא, קטן , משפחתי, צנוע עם הרבה לב, אהבה וכבוד לזקנה. מקום בלב מציע פתרונות דיור סיעודי ולתשושי נפש בחדרים פרטיים או חדרים לזוג.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
תו האיכות של גולד פקטור
אודות בית אבות מקום בלב
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בבאר יעקוב
קרן היסוד 1
למי זה מתאים?
סיעודי ותשושי נפש
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בית אבות מקום בלב
בית אבות מקום בלב
בית אבות מקום בלב
בית אבות מקום בלב
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות מקום בלב
בית אבות מקום בלב
4.5
Rated 4.5 out of 5
4.5 / 5 כוכבים (ציון על פי 30 חוות דעת)
Excellent57%
Very good40%
Average3%
Poor0%
Terrible0%

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

אנחנו מאוד מרוצים שהגענו למקום בלב זה מוסד טוב מאוד. הצוות נותן יחס טוב ואישי, אתה רואה איך הם מדברים אל המטופלים ומתייחסים אליהם. מבחינת נראות המקום לא מפואר.

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

זה שידוך ממש מוצלח.
אני חושבת שבזכות זה שהמקום בלי הרבה חדשנות ובזכות זה שהם מקום קטן יש אישי, זה לא "מפעל" הם מכירים את כולם וקשובים לכל הבקשות. אני חושבת שזה מאוד נדיר. הגענו אחרי שהות בבתי חולים ושיקום והיחס האנושי שם טוב מאוד, הצוות מקצועי ומסור. למרות שהמצב לא פשוט, הם פשוט מצויינים, רואים אותה ואותנו כמשפחה. אני מבינה שזה לא טריוואלי ואני מעריכה את זה מאוד.

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

היחס לדיירים במקום הוא טוב, נראה שהם מטופלים טוב. הם עם היד על הדופק. הם משקיעים מחשבה בדיירים ובצרכים שלהם.

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני 4 חודשים

אנחנו מרוצים ברמה גבוהה מבית האבות מקום בלב, יש שם יחס טוב. מנהלת המחלקה היא אישה טובה ותמיד זמינה. הצוות די נחמד. מטפלים בהם טוב. יש דוברי רוסית ואוקראינית ולנו זה מתאים כי יש לה עם מי לדבר. יש ספרים וטלבזיה אבל חסר מקום לטייל בחוץ, צריך לשפר את התעסוקה.

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני 10 חודשים

הצוות מקסים, האחות ויקטוריה והעו"ס הדר שהיא פשוט מדהימה. אני יודעת שהם שומרים עליה. מבחינת הצוות המקום מושלם. מבחינת הנראות המקום לא זוהר ופנסי אם הוא היה יותר מודרני הוא היה מושלם.

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 11 חודשים

הצוות והמקום בסדר, יש שם טיפול מדהים. השירות של האחות והרופא מציין.

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אנחנו מרוצים ברמה גבוה מבית האבות מקום בלב, הוא התאקלם, בהתחלה כל הזמן הוא רצה הביתה. ולא האמנו שזה יעבור ועכשיו הוא בסדר. יש שם טיפול טוב הוא סיעודי וזה היה קשה בבית. הוא אוהבת את הצוות. הבגדים שלו נקיים ולא מתבלבלים בבגדים.

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני שנה

המקום בסדר זה המקום שהוא צריך להיות בו. הם מדווחים על כל דבר יוצא דופן או חריג. הצוות העקרי הוא קבוע ןמכיר אותו. רק המבנה עצמו מאוד בסיסי ומוזנח, מרגיש כמו מחלקה מוזנחת בבית חולים ולא כמו בית בלב. אבל ידענו מראש שזה ככה. כשיוצאים איתו הוא רוצה לחזור הוא כן רואה במקום בסיס קבוע, אבל חסרים לו בני המשפחה. לי זה בסדר.

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני שנה

הטיפול הוא מצויין אין מה להגיד, היא עלתה במשקל היא השתפרה בריאותית.
מבחינהת המבנה התנאים הם לא כל כך נוחים. אין לובי לשבת כשבאים לבקר, בניין ישן, עכשיו התחילו לשפץ חדרים והתחילו לרווח את החדרים.נראה שבעל הבית לא שש להשפיע לגבי הלובי דיברתי שיהיה לנו מקום לשבת עדיין לא קיבלתי מענה.
.

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות ליצ'ק אזור

בית אבות באזור

סיעודית עד 120 ראשון לציון

בית אבות בראשון לציון

סיעודית פאלאס מדיקל מודיעין

בית אבות במודיעין