בית אבות מקום בלב

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות מקום בלב
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות בבאר יעקב "מקום בלב" ממוקם לא רחוק מבית חולים שמואל הרופא ובסמוך לציר תנועה לנגישות לערי נס ציונה, ראשון לציון והמושבים בסביבה. בכניסה לבית אבות "מקום בלב" לא תחוו ממבט ראשון פסיליטיס יוקרתיים או מתחם חדשני מדובר בבניין ותיק בעל שלוש קומות לדיירים במצב סיעודי ודיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) . לצד המבנה הצנוע אי אפשר שלא לחוות מיד מהקשר עין הראשון עם עובדי המקום את חום , אכפתיות , אדיבות ומקצועיות ללא פשרות . בית אבות מקום בלב מנוהל מזה שנים על ידי צוות ניהולי ומקצועי ותיק שמתייחס למקום העבודה כבית ולדיירים כיחידת משפחה אחת .

לכל דייר ודיירת תהיה תכנית טיפול אישית, בליווי אחות ראשית וצוות רב מקצועי עם קבוצת ווצטאפ לבני המשפחה מימי ההסתגלות והמעבר לבית האבות ולמשך כל חייו במקום. זמינות הצוות למענה הינה לכל שאלה ובקשה הן לדיירי המקום והן למשפחות באדיבות ומקצועיות תמיד.

במסגרת המחלקות הסיעודיות הדיירים מלווים בשירותי רופאי הבית וייעוץ גריאטר של המקום, פיסיותרפיה , ריפוי בעיסוק והתאמת תעסוקה ותוכן הם חלק משגרת יום לשמירת רצף הטיפולי ורווחה של הדייר. בקומת הקרקע נמצא הדיור המציע לדיירים החיים עם דמנציה (תשושי נפש) מחלקה מוגנת קטנה ואינטימית עם יציאה לחצר הפנימית מתוך המחלקה בה הדיירים מעבירים זמן איכות בתעסוקה, שירה, מוזיקה ופנאי לצד השגחה של צוות המקום.

בבית אבות באר יעקוב ישנו ערך מוסף לדיירים דוברי שפה רוסית בהתאמת שירותי תעסוקה ופנאי בשפה הרוסית לאנשים החיים עם דמנציה. מקום בלב הינו בית אבות כשמו הוא, קטן , משפחתי, צנוע עם הרבה לב, אהבה וכבוד לזקנה. מקום בלב מציע פתרונות דיור סיעודי ולתשושי נפש בחדרים פרטיים או חדרים לזוג.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות מקום בלב
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בבאר יעקוב
קרן היסוד 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות מקום בלב
בית אבות מקום בלב
4.4
Rated 4.4 out of 5
4.4 / 5 כוכבים (ציון על פי 8 חוות דעת)
Excellent50%
Very good38%
Average12%
Poor0%
Terrible0%

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני חודש

ממש ממליצה על בית האבות, צוות נפלא, יחס מעולה, ממש מרוצה, צריך קצת לשפץ את המבנה.

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

מקום נעים, תמיד אמא נקייה ומסודרת, זה אומר הכל על הצוות, תמיד עם חיוך

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני 3 חודשים

​האחות הראשית טובה מאד בנתה אוירה משפחתית, לא מפעל. כולם עוזרים לכולם, מתחת לאלונקה, הרופא העו"ס. אב הבית. זה חשוב! הבניין ישן, החצר נקיה, בפנים אני חושבת שבסדר, לא הייתי בפנים מזמן. חסר​ ​מקום בחוץ לשבת עם הדיירים אבל זה ישתנה אחרי השיפוץ כפי שהבנתי. אנחנו יושבים בכניסה ליד הרכבים החונים אומנם זה אילוץ זמני אבל אולי אפשר היה לטפל – יש מקום לשפר. יש מעלית אחת במקום לפעמים לוקח זמן עד שמורידים דיירים בזמן שמשתמשים לעגלות עם אוכל היה רצוי שתהיה מעלית נוספת. יש דברים שאני מבקשת וזה לא נעשה תמיד. לדוגמה – היו לאמא פצעים, ולא תמיד הקפידו לשים פדים לא עטפו כמו שצריך וזה שיפשף לה בבגד. אני עדכנתי את האחות הראשית והיא התנצלה ותיקנו את זה מיד.

בית אבות מקום בלב

Rated 3 out of 5
לפני 3 חודשים

​כשהיה בידוד בקורונה אסור היה להיכנס פנימה וזה היה קשה מאוד. העובדת הסוציאלית היא היתה מדהימה – הדר שמרה איתנו על הקשר ועדכנה על המצב כל הזמן

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

​בגלל הקורונה הייתי רק פעם אחת בפנים. המקום נקי, בית האבות קטן ישן וותיק. תמיד שאני פוגש אחרי מקלחת היא נראית בסדר. מקום קטן. יש כרגע שיפוץ ומשקיעים שם כסף. זה מקום טוב לגיל הזהב. הרופאים והצוות מסבירים ומתקשרים ליידע את המשפחה

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

אנחנו מרוצים עד הגג מהשירות מהאיכפתיות. הכל 100!!!

בית אבות מקום בלב

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

​תמיד נקי, אוכל טוב, נראה טוב. צוות נהדר עובד יוצא מהכלל. אני אחות מוסמכת ועבדתי עם חולים כאלה ואני רואה את הדברים בצורה אחרת. הכל 100 אחוז. מקבלים אותי יפה אני יכולה לדבר עם הפקידה והמנהל. הרופאים זמינים. אני מאד מרוצה, יש אחות ראשית עם יד על הדופק לכל דבר שמה לב, מדברת עם החולים, עם המשפחות. היא יוצאת מן הכלל ואם יש לי שאלה אני פונה אליה והיא נותנת מענה. הוא היה בבית עם מטפלת ואני מאד מרוצה אני הולכת כמעט כל יום. אין שינוי. מאד מאד ממליצה על המקום. אומנם יש שיפוצים אבל הם לא מסכנים את המשפחות. הדיירים קוראים לזה בית. 2 דיירים בחדר, חדר גדול, יש חלון יש אויר. יוצא מהכלל. מכל הבחינות אני מרוצה. מהטיפול המסור, ניקיון המטופל. ניקיון המקום. הצוות המסור האחות הראשית מנהל המקום. הכל הכל 100 אחוז. אין לי כל בעיה או תלונה. כיוון שאני אחות מוסמכת וטיפלתי בחולים בסעוד מורכב בבית חולים. אני ערה לכל מצב במוסד בו שוהה בעלי היקר. ויכולה להמליץ על מקום בלב בבאר יעקוב.

בית אבות מקום בלב

Rated 4 out of 5
לפני 3 חודשים

​אני מבקר פעם אחת בשבועיים, לא ניכנס פנימה. באופן כללי מרוצה צוות מאוד שרותי ואבא נראה מרוצה וזה הכי חשוב לי

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות ליצ'ק אזור

בית אבות באזור

סיעודית עד 120 ראשון לציון

בית אבות בראשון לציון

סיעודית פאלאס מדיקל מודיעין

בית אבות במודיעין