סיעודית פאלאס מדיקל מודיעין

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - סיעודית פאלאס מדיקל מודיעין

מדיקל פאלאס הינו חטיבה לסיעוד והחלמה מרשת בתי הדיור המוגן היוקרתיים של  פאלאס מבית עזריאלי . מדיקל פאלאס במודיעין הינו קומפלקס מבתי הדיור החדשניים והיוקרתיים שנפתחו בעשור האחרון לאוכלוסייה בגיל המבוגר. על שטחי הפארק, בתי קפה וחיי קהילה של שכונת מגורים שקטה במודיעין ממוקם דיור סיעודי והחלמה של מדיקל פאלאס לצידו של מתחם הדיור המוגן. דיירי מדיקל פאלאס במודיעין נהנים קודם כל מחוויית דיור אקסלוסיבית ורמה מלונאית בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

מחלקות חדישות מאובזרות בריהוט ומכשור החדשני ביותר לרווחתו של הדייר. שטחים ציבוריים, חדרים ופנאי מעבירים חוויה של מלון 5 כוכבים לנוחות ורווחה של דיירי המקום הן אלו שחיים במדיקל פאלאס והן אלו שמגעים להחלמה. דיירים במצב סיעודי מקבלים מענה של צוות רפואי וסיעודי 24/7 מתוך תכנית טיפול אישית אשר מלווה בהשגחה הסטקטור הרב מקצועי של המקום כגון פיזיותרפיסטים, ריפוי בעיסוק, תזונאית ושירותי עבודה סוציאלית. מדיקל פאלאס דוגל בהרכבת מענה דיור סיעודי גמיש בהתאמה לכל רצון וצורך של הדייר כולל לינת מטפל.ת צמודים.

לצד מענה רפואי וסיעודי צמודים אחד משרותי המקום הבולטים הינם הסעדה ברמת מלון יוקרה וארוחות גורמה. הדיירים נהנים מארוחות המוגשות בהגשה אישית מהבופה המדמה חדרי אוכל במלונות על מנת להעניק חוויה קולינרית עם צבעוניות ומגוון עשיר המתחדש יום יום.

פנאי ותעסוקה, חוגים ותרבות הינם חלק בלתי נפרד ליצירת חווית מגורים עשירה ומגוונת. חלק מהפעילות מועברים במרפסות ובחצרות לאווירה פתוחה המשרה רוגע מהסביבה הירוקה של הפארק.

אנשים הרגילים לסטנדרטים גבוהים מאוד ואיכות חיים ברמה גבוהה מדיקל פאלאס במודיעין הינו פתרון לדיור סיעודי שיענה על ציפיות אלו במלואם.

קומפלקס לדיור סיעודי של מדיקל פאלאס במודיעין מציע דיור בחדרים פרטיים, חדרים זוגיים וחדרים לדייר עם מטפל.ת צמודים. מדיקל פאלאס במודיעין מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים פרטיים וביטוח סיעודי מקופות חולים. המקום אינו נמצא בהסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" אשפוז.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות סיעודית פאלאס מדיקל מודיעין
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: מודיעין, ראשון לציון, ירושלים, חולון, שוהם
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות במודיעין
שיר השירים 5
למי זה מתאים?
  • סיעודי
קצת מהאווירה של הבית

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם