בית אבות שלוה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - בית אבות שלוה
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית האבות שלוה בגבעתיים מוכר בקרב תושבי גבעתיים בשל היותו מתחם ותיק, עוד כשהיה משמש כמתחם החלמה לאוכלוסייה המבוגרת. בית אבות שלוה ממוקם בשכונת מגורים שקטה ומוקף שטחים ירוקים באווירה נינוחה ורגועה של השכונה. בית האבות מנוהל על ידי צוות הנהלה ותיק מאוד אשר מקפיד על שמירת המסורת והמורשת של מקימי הבית. דלת ההנהלה תמיד פתוחה לנגישות הדיירים ומשפחותיהם. דיירי הבית מרגישים נוח לפנות בכל עת, הפניה נענית בצורה מכבדת, יש הקשבה והתייחסות אמיתיים במטרה למצוא פתרון אינדיבידואלי לשביעות רצון של כל דייר ודיירת.

ביטוי התייחסות אינדיבידואלית לדיירים בולטת בגמישות בשירותי המקום שהותאמו אישית לצרכים והרצונות של הדייר אף על פי המשאבים הנוספים הנדרשים מהמקום. הגשת ארוחות לחדר הדייר, הגשת תה בזמן הרצוי של הדיירת, התאמת טיפול או זמנים היותר נוחים לדייר. זהות אישית של הדייר מורגשת ברבים מהחדרים. האווירה בבית אבות שלוה הינה ביתית, נינוחה וסולידית. המקום נותן הרגשה חמימה ומזמינה. הבית מציע חווית דיור אלגנטית וסולידית לדיירים בתפקוד עצמאי בחדרים פרטיים, דיור תומך לאנשים הזקוקים לתמיכה ועזרה במסגרת אגף לתשושי גוף ודיור במסגרת מחלקות סיעודיות לאנשים הזקוקים מענה 24/7.

ערך מוסף של בית אבות שלוה הינו בצוות המקצועי הוותיק של המקום. נוכחות גבוהה של הצוות במחלקות, אנשי צוות מחוברים מאוד לנעשה בכל רגע, מדבר את השפה של הבית וחש שייכות. ניכרת תחושה של אהבת המקום וגאווה על העשייה שלהם,  האחיות הן חלק משמעותי במחלקה, מאוד מחוברות לדיירים ולמשפחות, מאוד נוכחות ושותפות, תחושה של הקשבה הדדית ושיתוף פעולה בין הצוותים. בבית יש תפקיד של אחריות על המטפלים, לחנוך וללמד מטפלים חדשים וכן לדאוג לרווחתם, עבודת המטפלים כה חשובה ומשמעותית ולפעמים היא זאת שעושה את כל ההבדל!

נראות הדיירים בשלוה היא אחד החוזקות הבולטים של הבית אשר מעבירות חשיבות על שמירת זהותם האינדיבידואלית של הדיירים מתוך תפיסת ראייתם כשלם ולא כמטופל. נעשה בבית המון לרווחת הדייר, לייצר תוכן מעניין ומותאם לדיירים, יש תשומת לב עד לפרטים הקטנים. בית אבות שלוה נבחר להיות בית ייעודי ארצי לקליטת קשישים חרשים. צוות העובדים דובר שפות שונות, לרבות שפת הסימנים.

הדיירים והמשפחות יודעים להעריך את העשייה בבית אבות שלוה, הם ערים לעבודה הקשה והכוונה האמיתית של המקום לשפר ולדאוג לרווחתם, מעריכים מאוד את השקיפות והדלת הפתוחה ומרגישים איכות חיים כמו שרק בית ומשפחה אמיתית יכולים לתת. בית שלווה בהחלט מייצר חווית דיור המכבדת זקנה באיכות חיים גבוהה.

שלוה שוכן במרחק הליכה מקניון גבעתיים. מבנה רחב הידיים בן 5 קומות המכיל בתוכו טיפול מקצועי ברמה גבוהה ויחס אישי לדייריו. מחלקות בית האבות: עצמאים, תשושים, החלמה ומחלקה סיעודית, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, כאשר בכל מחלקה סל שירותים ההולם לצרכי הדייר/ת. בית אבות שלוה בגבעתיים מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים, משרד הביטחון ועובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" ובהסדר משרד הרווחה בהסדר "הועדה".

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות שלוה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, תל אביב, גבעת שמואל, בת ים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בגבעתיים
מצולות ים 1
למי זה מתאים?
  • דיור תומך
  • סיעודי
  • עצמאי
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות שלוה
בית אבות שלוה
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 158 חוות דעת)
Excellent37%
Very good55%
Average7%
Poor1%
Terrible0%

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 3 חודשים

מאוד שמח שגולד פקטור הכיר לנו את שלוה. ממש בית מעולה, הכל מסודר ומתוקתק, גם כשאני מגיע בהפתעה. צוות טוב וקשוב. תודה להם.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 5 חודשים

מאוד מרוצה מבית אבות שלוה

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 6 חודשים

אמא שלי לא היתה מוכנה לשמוע על בית אבות, עכשיו מאוד כיף וטוב לה, לא מוכנה לעזוב, ממש שמחה , מחויכת, מרגישה בית.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 10 חודשים

בית אבות שלוה

Rated 3 out of 5
לפני 2 שנים

הכל בסדר. העלות מאוד יקרה בשבילי.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

אמא עצמאית מאוד ואין צורך שיעדכנו אותנו . היא מעדכנת אותנו בעצמה. שבעי רצון מבית האבות.

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

צריך קצת יותר לנקות בחדר בעיקר את החלונות והוילונות . האוירה טובה שם, סך הכל הצוות מאוד נחמד ומסביר פנים.

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

דודה שלי במחלקה של עצמאים ואמא שלי במחלקה סיעודית. קל לי לדבר על דודה שלי ואני יכולה להמליץ. עניתי על הסקר לגבי המחלקה של עצמאים. אבל גם המחלקה הסיעודית טובה למרות שהיא קשה מאוד כי סיעודי זה תמיד קשה מאוד. הצוות עובד טוב ויש עם מי לדבר.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות עירוני רמת גן

בית אבות ברמת גן

סיעודית אניטה מילר

בית אבות ברמת גן

דיור תומך פנחס רוזן

בית אבות ברמת גן