בית אבות שלוה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - בית אבות שלוה
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית האבות שלוה בגבעתיים מוכר בקרב תושבי גבעתיים בשל היותו מתחם ותיק, עוד כשהיה משמש כמתחם החלמה לאוכלוסייה המבוגרת. בית אבות שלוה ממוקם בשכונת מגורים שקטה ומוקף שטחים ירוקים באווירה נינוחה ורגועה של השכונה. בית האבות מנוהל על ידי צוות הנהלה ותיק מאוד אשר מקפיד על שמירת המסורת והמורשת של מקימי הבית. דלת ההנהלה תמיד פתוחה לנגישות הדיירים ומשפחותיהם. דיירי הבית מרגישים נוח לפנות בכל עת, הפניה נענית בצורה מכבדת, יש הקשבה והתייחסות אמיתיים במטרה למצוא פתרון אינדיבידואלי לשביעות רצון של כל דייר ודיירת.

ביטוי התייחסות אינדיבידואלית לדיירים בולטת בגמישות בשירותי המקום שהותאמו אישית לצרכים והרצונות של הדייר אף על פי המשאבים הנוספים הנדרשים מהמקום. הגשת ארוחות לחדר הדייר, הגשת תה בזמן הרצוי של הדיירת, התאמת טיפול או זמנים היותר נוחים לדייר. זהות אישית של הדייר מורגשת ברבים מהחדרים. האווירה בבית אבות שלוה הינה ביתית, נינוחה וסולידית. המקום נותן הרגשה חמימה ומזמינה. הבית מציע חווית דיור אלגנטית וסולידית לדיירים בתפקוד עצמאי בחדרים פרטיים, דיור תומך לאנשים הזקוקים לתמיכה ועזרה במסגרת אגף לתשושי גוף ודיור במסגרת מחלקות סיעודיות לאנשים הזקוקים מענה 24/7.

ערך מוסף של בית אבות שלוה הינו בצוות המקצועי הוותיק של המקום. נוכחות גבוהה של הצוות במחלקות, אנשי צוות מחוברים מאוד לנעשה בכל רגע, מדבר את השפה של הבית וחש שייכות. ניכרת תחושה של אהבת המקום וגאווה על העשייה שלהם,  האחיות הן חלק משמעותי במחלקה, מאוד מחוברות לדיירים ולמשפחות, מאוד נוכחות ושותפות, תחושה של הקשבה הדדית ושיתוף פעולה בין הצוותים. בבית יש תפקיד של אחריות על המטפלים, לחנוך וללמד מטפלים חדשים וכן לדאוג לרווחתם, עבודת המטפלים כה חשובה ומשמעותית ולפעמים היא זאת שעושה את כל ההבדל!

נראות הדיירים בשלוה היא אחד החוזקות הבולטים של הבית אשר מעבירות חשיבות על שמירת זהותם האינדיבידואלית של הדיירים מתוך תפיסת ראייתם כשלם ולא כמטופל. נעשה בבית המון לרווחת הדייר, לייצר תוכן מעניין ומותאם לדיירים, יש תשומת לב עד לפרטים הקטנים. בית אבות שלוה נבחר להיות בית ייעודי ארצי לקליטת קשישים חרשים. צוות העובדים דובר שפות שונות, לרבות שפת הסימנים.

הדיירים והמשפחות יודעים להעריך את העשייה בבית אבות שלוה, הם ערים לעבודה הקשה והכוונה האמיתית של המקום לשפר ולדאוג לרווחתם, מעריכים מאוד את השקיפות והדלת הפתוחה ומרגישים איכות חיים כמו שרק בית ומשפחה אמיתית יכולים לתת. בית שלווה בהחלט מייצר חווית דיור המכבדת זקנה באיכות חיים גבוהה.

שלוה שוכן במרחק הליכה מקניון גבעתיים. מבנה רחב הידיים בן 5 קומות המכיל בתוכו טיפול מקצועי ברמה גבוהה ויחס אישי לדייריו. מחלקות בית האבות: עצמאים, תשושים, החלמה ומחלקה סיעודית, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, כאשר בכל מחלקה סל שירותים ההולם לצרכי הדייר/ת. בית אבות שלוה בגבעתיים מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים, משרד הביטחון ועובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" ובהסדר משרד הרווחה בהסדר "הועדה".

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות שלוה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, תל אביב, גבעת שמואל, בת ים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בגבעתיים
מצולות ים 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • עצמאי
  • דיור תומך
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות שלוה
בית אבות שלוה
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 154 חוות דעת)
Excellent37%
Very good55%
Average7%
Poor1%
Terrible0%

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אביבה שאני בקשר איתה במקום, היא בהחלט עונה על הציפיות

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אמא שלי סיעודית ואני אחות במקצוע, היא במחלקה הסיעודית כבר 4 או 3 שנים ואין לה פצעי לחץ וזה אומר הכל, בבית חולים יש פצעי לחץ לפעמים כבר תוך יומיים. זה אומר שהטיפול הוא מאה אחוז.

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

היינו במקום אחר והרגשנו לא בנוח שם, הגענו לפה ובשבילה זה ממש בית הבראה. היא מרגישה ממש כיף ונקי. קבלת קהל יפה. מנהלים, פקידות, אחריות וכל הצוות מאוד נחמדים יחסית לאיפה שהייתה לפני זה. (קומה 4) .

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

לגבי השירותים הניתניםל דייר- פזיותרפיה ועוד – אין מספיק. בפזיותרפיה לא מתעקשים איתה מספיק, כשמציעים לה והיא מסרבת, והיא מפסידה מזה מאוד. אני שומעת הרבה תלונות מאחרים, על הכל.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

דבר ראשון הייתי שמחה שלכל נמען שונה במקום יהיה מייל נפרד, כיום יש כתובת מייל אחת לכולם. וגם הייתי שמחה שמי שקיבל את המייל, יכתוב לי בחזרה אישור שקיבל. השירות טוב. לגבי תמורה לתשלום- זה מורכב כי אמא שלי שם לא אוכלת ולא צורכת את השירותים השונים של המקום בגלל מצבה החמור. ואחי גם נמצא שם והוא כן צורך את השירותים. אז איתו אני מרגישה שיש תמורה לאגרה, אבל עם אמא לא, היא מקבלת מזון בזונדה ואני רוכשת בעבורה את המזון שהוא מאוד יקר ונוסף על התשלום הגבוה של המקום. כוח האדם נהדר. יש שם כנראה איזו הצלחה ארגונית כי הם מאוד אדיבים ונעימים.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אני מאוד מבסוטית. הייתה עד עכשיו בקומה 3 ועכשיו בקומה 4. ובשתי הקומות זה ממש מעבר לציפיות. אין מה להגיד.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אני רק רוצה שידאגו יותר לניקיון בחדר. החלון ממש מלוכלך ואי אפשר לראות את הבחוץ מרוב לכלוך שינקו את המדפים מתחת למטה מתחת למקרר, מיטה, מקלחת ושירותים. הניקיון נמוך מאוד . מתחת לכל ביקורת. אפילו באתי לנקות אצלה פעם ולא נתנו לי כי אין ביטוח. השאר נהדר. (קומה 3) ואני שבעת רצון מבית האבות.

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

(קומה 4) יש צורך בשדרוג האוכל. האוכל חוזר על עצמו מידי יום ביומו. דלת כניסה -קשה לצאת ולהיכנס עם אמא בעגלה. צריך דלת אוטומטית. אם למשל היא צריכה כרית לפצעי לחץ, היא לא מקבלת, וזה חלק מהטיפול הרפואי האינדיווידואלי שהיא צריכה לקבל.

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם