בית אבות תפארת אבות בכפר

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
דירוג גולד פקטור - בית אבות תפארת אבות בכפר
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

כבר מהמפגש הראשון עם תפארת אבות בכפר ניתן להתרשם מהאווירה הנינוחה של המושב, הגינה המטופחת, יש ספסלים ופינות ישיבה להעברת זמן איכות עם בני משפחה. היציאות לחצר מהמחלקות נקיות ומסודרות.

משיחות עם דיירים השיבו כולם מבלי יוצא מן הכלל שסומכים על בית האבות. הדלת של מנהל המקום כמו שאר חדרי הצוות פתוחות ומבטאות את מדיניות הדלת הפתוחה. בכניסה למחלקות מיד הועברה תחושה של חום ביחסים בין הצוות לדיירים.

רמת המעורבות של הדיירים בנעשה סביבם מעידה ללא ספק על רמת הטיפול וההקפדה מצד המקום לשמור על דיירים ככל הניתן עצמאיים מתוך תפיסה לשמר את הקיים. מעורבות גבוהה מצד הדיירים בפעילויות, הרבה שיח ומעורבות של דיירים בנעשה. מגוון התעסוקה החל ממלאכת יד ועד לריקודים ושירה בהשתתפות אנשי הצוות. לדיירים דוברי רוסית התעסוקה מותאמת בשפה שלהם בהתאמה ליכולות והעדפות של כל אחד ואחת.

בית אבות תפארת אבות בכפר פועל מתוך שליחות בעיקר בזכות אנשי הצוות אשר מתנהלים כיחידת משפחה אחת ומצליחים להעביר תחושה של בית ומשפחה גם למקום.

בית אבות תפארת אבות בכפר ממוקם במושב אחיעזר בסמוך לערים שוהם, לוד, רמלה ובקרבת מקום לפתח תקווה. בית האבות נותן מענה במסגרת 2 מחלקות לדיירים במצב סיעודי ו 2 מחלקות לאנשים החיים עם דמנציה – מחלקות לתשושי נפש. בית אבות תפארת אבות בכפר נמנה מבין פתרונות הדיור הסיעודי הוותיקים בתחום הגריאטריה הסיעודית ובעל 35 שנות מוניטין. מבין שנות פעילותו בטיפול ושירות קיבל מספר רב תעודות הצטיינות כמוסד מוביל בציוני בקרת איכות מטעם משרד הבריאות.  בית אבות תפארת אבות בכפר עובד בהסדר קוד משרד הבריאות ומציע לדייריו מענה סיעודי ורפואי 24/7 בחדרים לזוג במחלקות מרווחות עם נגישות לחצרות ירוקים לרווחת הדיירים ובני משפחותיהם.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות תפארת אבות בכפר
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמלה, לוד, אור יהודה, יהוד, פתח תקווה
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות באחיעזר  
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות ליצ'ק בית דגן

בית אבות בבית דגן

בית אבות מקום בלב

בית אבות בבאר יעקוב

בית אבות נוה שלו

בית אבות בפתח תקווה