בית יולס

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
אמנת האיכות של גולד פקטור
בית יולס
דירוג גולד פקטור - בית יולס
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית יולס הוא אחד מבתי אבות הייחודיים שבהווייתו משלב היסטוריה ורוח של ערכי התרבות המזוהה עם קהילה הולנדית מסורתית של פעם. בכל חלק של הבית, התנהלות מתוך יד ניהולית מכוונת, המומחשת בהקפדה על דרכי נועם, אדיבות ורמת שירות גבוה.

מהמפגש הראשון עם המקום נכרת התחושה של התייחסות אישית של אנשי הצוות אשר פועלים מתוך  מקצועיות ואדיבות רבה הן לדיירי המקום והן לבני משפחותיהם. ישנה הכרות בולטת עם הצרכים האישיים של כל דייר ודיירת במטרה להתאים מענה בצורה אינדיבידואלית לשביעות רצונו. נראת שמירה על כבודו ורצונו החופשי של הדייר למשל חופש עיסוקו של כל דייר בהתאם להעדפתו, במקומות פנאי ושיחה הדיירים יושבים לפי העדפתו וצרכיו של כל אחד ואחת. בחלק מהארוחות קימת התאמת זמנים אינדיבידואלית בהתאם לזמנים של הדייר ולא לפי זמני בית אבות.

כל הדיירים העצמאיים אשר נסקרו על ידינו במקום, ללא יוצא מן הכלל, העלו את שירותי המחלקה הסיעודית כגורם משמעותי לתחושת הביטחון. אנשי צוות מוכרים לדיירים בשמות ותפקידים והדיירים מרגישים שיש להם כתובות לפנייה בהתאם לצורך שלהם בעיקר הכתובת של שירות סוציאלי. שירותי פיזיותרפיה נראו כמעורבים ביום יום של חיי הדיירים, הן בפעילות במכון והן בהולכות משותפות בבית ומחוצה לו.

נראות הדיירים וההיגיינה הכללית היא ללא ספק אחד הפרמטרים המצביעים על שירותי אנשי הצוות במקום. בית אבות בית יולס מעניק מעטפת רב מקצועית לטיפול במצבו הבריאותי של הדייר. דיירים הביעו הערכה רבה לגישה של המקום לשיתופיות בחלק מהפעילויות והשירותים של דיירי המחלקה הסיעודית יחד עם דיירים עצמאיים בדיור המוגן. בחווייתם הם רגועים לגבי עצמם גם אם יום אחד יצטרכו להיות במחלקה הסיעודית בעצמם.

מגוון הפעילויות המוצעות לרווחת הדיירים  נמצאו כמשמעותיים ולרוב בעלי עניין, כגון חלק מהרצאות, ספריה, פעילות בתנועה והמקהלה. כמו  כן, נכרת הייתה מעורבת הדיירים בשגרת היום כגון האכלת דגים, שימור צמחיה בגינה, ניהול ספריה ועוד תפקידים בהם משולבים דיירים.

תחושת בטחון ואמון במקום הועברה מבני משפחה בשל הערכה רבה מעידוד משפחות להגיע לפעילויות תרבות משותפות. הדבר משרה אמון מתוך אווירה של שיתופיות, שקיפות ומשפחתיות.

בית אבות בית יולס בחיפה על שם בית חולים יולס שפעל בעיר הארלם שבהולנד, הוקם בעזרת תרומות שהתקבלו מקרן יולס בשנת 1953 יחד עם ארגון עולי הולנד בארץ. הבית פתח את שעריו לדיירים הראשונים בשנת 1956. בית יולס נמצא באזור מרכז הכרמל בחיפה, בשכונה ירוקה עם נוף מרהיב הצופה על הכרמל, הים ורצועת החוף. המיקום סובב חיי קהילה ותרבות, והאזור מרגיש נוח ובטוח.

בית אבות בית יולס מעביר חוויה של אינטימיות, נועם, חמימות המזוהים עם בית ומשפחה, ללא סממנים מוסדיים. בבית האבות 65 יחידות דיור לאנשים בתפקוד עצמאי ואלו שזקוקים לתמיכה ועזרה הגרים בדירות בנות 1.5 או 2 חדרים. הדירות פונות לכיוון דרום מערב ומשקיפות לנוף מרהיב של ואדי עמיק והים התיכון. כמו כן, בית יולס מציע שירותי טיפול רפואי וסיעודי 24/7 הניתנים במסגרת מחלקה סיעודית. המחלקה מציעה סטנדרט מלונאי מבין הגבוהים בארץ בחדרים פרטיים או בליווי אנשי צוות רב מקצועי מבין המובילים בתחום הסיעוד הגריאטרי.

הכניסה לבית יולס מונגשת ונוחה, לפניה חצר עם בריכת נוי דגים וצמחיה. מעבר לדלת הכניסה, ישנה עמדה פעילה 24/7  לשירותי קבלה ושמירה בבית האבות. לובי הכניסה מזמין, אינטימי ומעביר חוויה של כניסה לסלון בבית. התנועה בתוך הבית ערה, יש מעבר מקומה לקומה ומעבר בין החללים לפעילויות השונות, הדיירים מרגישים בנוחות בכל חללי בית האבות ולא רק בדירתן הפרטיות. שירותי מלונאות המוצעים בבית יולס מאופיינים בסטנדרטים אירופאים. דירות, חדרים, פינות ישיבה, מסדרונות והמעברים, חדר אוכל, חדרי תרבות, חצרות הכל מנוהל מתוך הקפדה על שמירת אווירה ביתית, נעימה לרווחתם של הדיירים ובני משפחותיהם.

הדירות משרות אווירה נעימה ומסודרת עם ביטויים אישיים של כל דייר ודיירת מתוך ניהול מוקפד על  שירותי אחזקה. בית אבות מציע חדר אוכל מרווח לשירותי ההסעדה באווירה מלונאית. האווירה בזמן הסעודות נעימה וניתן להתרשם מרמת יחסים בין אישיים בין הדיירים המאופיינת בקשרים חברתיים ודאגה אחד לשני . נכרת חשיבות בהכרות צרכים והעדפות האישיים של הדיירים בניסיון להתאים מענה בצורה אישית ביותר. דיירי המקום שותפים בהכנת התפריט, אירועי תרבות, ישיבות ועד דיירים עם הנהלה מתוך גישה שהמקום הוא ביתו של הדייר והוא שותף פעיל בהתנהלותו.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
תו האיכות של גולד פקטור
אודות בית יולס
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: חיפה, טבעון והקריות
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות בחיפה
מרכז הכרמל,
ככר הרקפות 1
למי זה מתאים?
סיעודי ותשושי נפש
  • דיור תומך
  • סיעודי
  • עצמאי
קצת מהאווירה של הבית
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
בית יולס
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית יולס
בית יולס
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 6 חוות דעת)
Excellent33%
Very good67%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

סיעודית בית יולס

Rated 4 out of 5
לפני 2 חודשים

בית טוב, בית אבות קטן וחם.
יש בו צוות נהדר, אנשים טובים שעושים מאמץ גדול, נותנים יחס אישי, מענה אישי ומהיר. העובדת הסוציאלית בקשר רציף.
מאוד ממליץ על הבית הזה.
בית קטן וחם.

סיעודית בית יולס

Rated 4 out of 5
לפני 3 חודשים

בית נהדר, אמא ממש מרוצה. גם אנחנו. יש לה חברותה ותעסוקה.

סיעודית בית יולס

Rated 5 out of 5
לפני 10 חודשים

אנחנו מרוצים מאוד מבית האבות סיעודית בית יולס, אנחנו מקבלים שירות טוב , זהו מקום איכותי, הם מאוד שירותיים ומאוד בסדר. חסר כח אדם אפשרי היה לשפר את כמות כח העזר.

סיעודית בית יולס

Rated 5 out of 5
לפני שנה

הבית עצמו ברמה גבוה, הטיפול טוב וההתיחסות טובה. עם הקושי שחסר צוות הם בסה"כ קשובים לבקשות .

סיעודית בית יולס

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

אמא מרוצה ועסוקה, אפילו לא רוצה לחגוג איתנו את ליל הסדר.
שרון העובדת הסוציאלית – נהדרת, בזכותה הכל מתנהל כשורה.
בתקופת השינוי של ההנהלה היה קושי.

סיעודית בית יולס

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

מאוד מרוצים.

גולד פקטור מנגישה את המידע עבור אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות מול כרמל

קיבוץ שער העמקים

בית דינה

בית אבות בחיפה

בית גבריאל חיפה

בית אבות בחיפה