בית אבות אחוזת נורית

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
אמנת האיכות של גולד פקטור
בית אבות אחוזת נורית
דירוג גולד פקטור - בית אבות אחוזת נורית

אחוזת נורית, בית אבות חדש בתל אביב – יפו מביא בשורה בתמיכה וטיפול עבור אוכלוסיית הגיל המבוגר המתמודדים עם מחלות דמנציה במלון בוטיק המשקיף אל הים.

אחוזת נורית נבנתה מתוך חשיבה רב מקצועית מעמיקה מתחום הטיפול באדם המתמודד עם דמנציה המציעה מענה מקיף לכל הצרכים הן מנטליים, פיזיים, חברתיים ובריאותיים לקידום רווחתו הנפשית של אדם בגיל המבוגר על מנת ליצור חיי איכות בגיל הזקנה לצד מחלת הדמנציה (תשושי נפש).

בסמוך למרכז פרס באזור ציורי של יפו, דיירי הבית נהנים מחווית דיור של מלון בוטיק באווירת נופש. ארוחות שף מותאמות לפי בחירתו ורצונו של הדייר או הדיירת, צוות רופאים, אחיות ופרסונל מקצועי זמין 24/7 לכל מענה וצורך, הליכות משותפות לישיבה בים, החצרות המקיפות את האחוזה מזמינות לשבת בהנאה עם בריזה של הים, חדר גירוי חושים "סנוזלן" לאיזון ורוגע המותאם במיוחד עבור אנשים המתמודדים עם דמנציה, מכון פיזיותרפיה לשמירה וקידום אורך חיים אקטיבי.

אחוזת נורית בתל אביב – יפו  משתייכת לרשת "נאות אבי" מבין הרשתות הותיקות בתחום בתי אבות במרכז והשפלה, המציעה מענה לאנשים עם דמנציה ואלצהיימר המותאם לצרכיו האינדיבידואלים בליווי מקצועי צמוד, מגוון רב של חוגים ופנאי להעשרת חיי דיירים והתאמת חדרי מגורים ליחיד או חדריי מגורים לזוג.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
תו האיכות של גולד פקטור
אודות בית אבות אחוזת נורית
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: תל אביב, יפו, רמת גן, חולון, גבעתיים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
מיקום
בית אבות בתל אביב יפו
פחד יצחק 6
למי זה מתאים?
סיעודי ותשושי נפש
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות אחוזת נורית
בית אבות אחוזת נורית
4.4
Rated 4.4 out of 5
4.4 / 5 כוכבים (ציון על פי 68 חוות דעת)
Excellent50%
Very good43%
Average6%
Poor0%
Terrible1%

בית אבות אחוזת נורית

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אנחנו מרוצים מבית האבות אחוזת נורית ברמה גבוה. יש מקום לשיפור במספר דברים: מבחינת אוכל היו יכולים לשדרג קצת, וגם לא לתת לכולם את אותו האוכל, מי שאין לו בעיות בליעה צריך לקבל אוכל מוצק. צריך שיהיה פדיקור. המכבסה – לא מטפלים בבגדים בצורה נכונה ובגדים שלה התכווצו. היו טעויות בכדורים נתנו סוג שונה וכמות שונה וכשביקשתי תשובות המענה היה מאכזב, אמרו שיש הרבה אחים ואחיות חדשים ולא נתנו תשובות. רוב המטפלות שמדברות אנגלית הן מנפאל יש ליטופים וחיבוקים ונשיקות זה נכון יש אבל אין תקשורת. מי שידבר איתם. מה שלומך? איך את מרגישה? אין תקשורת! אמא יצאה מבית במושב היה לה חיות אבל נורית התאים לה כי זה קרקע בקומה ראשונה, שיהיה לה יותר כיף ונוח ואנחנו משפחה גדולה נוכל לבוא לבקר. עשו להם חדר מיוחד עם צבעים שעוזר לשיפור הזיכרון מקסים. היו להם מספר טעויות עם הכדורים שלא נתנו לה כדורים שהיא היתה אמורה לקל.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 4 out of 5
לפני שנה

שרות אישי מקצועי ונעים

בית אבות אחוזת נורית

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אין לי הערות אני מרוצה. באמת 5 כוכבים. התהליך עצמו, הגמישות. אמרו לי לסמוך עליהם ובאמת סמכתי עליהם. גם בתהליך הקבלה. הכל נראה יותר טוב, אנושי.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 5 out of 5
לפני שנה

התעסוקה מביאים כמו שמביאים לגן ילדים. בפיסיותרפיה לא נתקלתי. העובדת הסוציאלית לא דומיננטית, לא מורגשת, אני לא יודעת מה התפקיד שלה. יש הרבה צוות וצריך אותם. אני לא הייתי רוצה פחות עובדים. יש שם את תמי שהיא הלב של המקום, והיא איך להגיד החיבוק שלה למשפחה לבן אדם שווה הרבה. לאמי היה יום הולדת לפני עשרה ימים, אנחנו הבאנו אומנם את הדברים הם טרחו התאמצו אני באמת שמחה שאמא שלי נמצאת שם. לאמא שלי שום דבר לא מספיק טוב והתמיכה למשפחה היתה יותר נדרשת. הדיירים זקוקים לחום ולטוב ולטוף ולמילים הטובות ויש פה רמה גבוה. המקום הוא ברמה גבוה. הייתי רוצה להרגיש שגם אם יש דברים שהם פחות טובים אצלה שיהיו שקופים אלי. אנחנו מכירות את אמא שלי יש הרגשה שכאילו מנסים ליפות את המצב, גם אם כעסו עליה וגם אם היא הרגיזה אותם אני רוצה לדעת על זה שלא יגידו הכל בסדר גם אם לא הכל בסדר. אני רוצה שקיפות מלאה. הייתי רוצה להגיד להם תודה, על התמיכה הנפשית בנו.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 5 out of 5
לפני שנה

מרוצים ברמה גבוה מאוד מאחוזת נורית, ישנם דברים לשיפור אומנם הם משתדלים אבל הטיפול בכביסה לא טוב, הבגדים מתכווצים או משנים צבע יש באלגן. תרופות – בילבול עם התרופות. יש תחלופה של הצוות וזה גורם לבילבול. אוכל – היא לא כל כך אוהבת את האוכל. האוכל נראה ממש בסדר מי שמבשל שם הוא שף ויש הרבה שאוכלים וטעים להם. עדכון – הם לא מעדכנים. לתת תשומת לב לצחצוח השיניים, להחלפת בגדים – היא בידיים שלהם. העובדת הסוציאלית לא מורגשת שם בכלל. וצריך להקפיד שם על סגירת הדלתות.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 4 out of 5
לפני שנה

לכל בקשה יש מענה מידי. יש אוזן קשבת. כל האנשים ממש ממש בסדר. הביקורים – יש תנאים טובים, יש פינות שאפשר להיות לבד עם ההורה ואת לא מפריעה ולא מפריעים לך.בתהליך הקליטה – יש תקלות וצריך להכיר אחד את השני, ברגע שהכרנו אחד את השני הם אותנו ואנחנו אותם זה היה בסדר. מביאים לה אוכל שהיא אוהבת וגם קונים לה לחם וגבינות ומנסים לתת להם שירות פרטני.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 5 out of 5
לפני שנה

המקום נראה כמקום בוטיק. יפה ומאוד נעים כבר בשביל, מהשער, מהצמחים שמסודרים זה ממש נראה טוב. אנשי הצוות מחייכים וכשצריך להחליף או לעזור הם מיד מגיעים. יש מידיות במענה לשאלות וצרכים, יש אוזן קשבת. המקום נקי. יש פעילויות. מקום טוב להחזיק קשיש באמת למופת. אפילו ימי הולדת חוגגים והלוואי וימשיך ככה.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 5 out of 5
לפני שנה

המקום באמת 5 כוכבים, הרבה מטפלים ואין תלונות במובן הזה לי. חסר לי שלא דואגים למי שקוגנטיבית עם יכולת נמוכה של שיתוף פעולה. לדוגמה הרוב יושבים ומקשיבים לקריוקי של צביקה פיק אבל לא בטוח שכולם יכולים לשמוע – או להשתתף, הצוות יושב הרוב משתתפים וחלק בצד. אולי היה אפשר לקחת את אלו שלא משתלבים הצידה ולהפעיל אותם במקביל. בסך הכל נראה שהצוות פתוח לשיתוף פעולה ואיכפתי, שומרים על רמה גבוהה של ניקיון וטיפול גם במקום וגם במטופלים שזה מאוד חשוב. המקום נעים מנסים להפעיל אותם כל הזמן יש פעילויות הצוות מאד נחמד. ניקיון יותר ממלון 5 כוכבים. צוות גדול ונראה לא שחוק.
בית פתוח למשפחות אף פעם לא נתנו לנו הרגשה שאנחנו לא רצויים. אנחנו יכולים ללוות אותו למנוחה, יכולים להיות איתו בארוחה ממש פתוח. יש מקום שאפשר לשבת והדיירים ישנים ואתה יכול לשבת בחוץ בלובי או בגינה אתה לא מפריע לאף אחד.

בית אבות אחוזת נורית

Rated 4 out of 5
לפני שנה

יודע שאימא שלי עברה הרבה מקומות, והיא נשארה שם. כנראה הם בסדר. הכי טוב שאנחנו מצאנו.

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

סיעודית בית יוליאנה

בית אבות בהרצליה

סיעודית פאלאס מדיקל תל אביב

בית אבות בתל אביב