בית אבות הרצליה

דירוג גולד פקטור | פקטורים זוכי מצויינות

 • רווחה אישית ופנאי

  רווחה אישית ופנאי

 • תמורה למחיר

  תמורה למחיר

 • רמה מלונאית

  רמה מלונאית

 • יחס אישי

  יחס אישי

 • אמון וביטחון

  אמון וביטחון

 • טיפול רב מקצועי

  טיפול רב מקצועי

מיקום בית אבות הרצליה

place-icon הרב קוק 91 , הרצליה
מתאים למחפשי בית אבות באזור:
הרצליה פיתח, רעננה, רמת השרון, כפר שמריהו, צפון תל -אביב

אמצעי מימון

 • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
 • מימון משרד הרווחה (הועדה)

פתרונות טיפול ושירות

 • עצמאים / תשושים

צור קשר עם בית האבות

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג בית האבות ישמח לחזור אלכם בהקדם
  על בית אבות הרצליה

  בכניסתנו לבית אבות הרצליה ניכרת התחושה של יחידות נופש באווירת צימרים ללא שום תחושה של מוסדיות. משרדי ההנהלה תמיד פתוחים וזמינים לרשות הדיירים ובני משפחותיהם. אנשי הצוות אשר פועלים מתוך שירותיות ואדיבות רבה הן לדיירי המקום והן לבני משפחותיהם. ישנה הכרות בולטת עם הצרכים אישיים של כל דייר ודיירת במטרה להתאים מענה בצורה אינדיבידואלית לשביעות רצונו. ניכרת שמירה על כבודו ורצונו החופשי של הדייר מתוך תפיסה שדיירים המקום נמצאים בבית שלהם ולא במוסד.

  בביקור בן משפחה, מועברת התחושה שהגיעו לביקור לביתו של ההורה מה שבא לידי ביטוי בישיבה משותפת בחדר או בחצר, שיחות חבריות עם דיירים שכנים ואנשי הצוות.

  הורגש יחס קרוב ופתוח בין אנשי הצוות לבין הדיירים. הדיירים ללא ספק העידו כולם שיש להם מקום בטוח ונעים לפנות עליו בכל עת. האווירה הכללית של המקום ממחישה שהמקום פועל כיחידת משפחה אחת מתוך יחסים שווים בין צוות השירות לדיירים ולא מתוך יחסים היררכיים המזוהים עם מוסדיות.

  המקום מציע סטנדרט מלונאי המאפשר לכל דייר לגור ביחידה פרטית עם אבזור אישי לפי צרכיו בכדי לשמור על אורך חייו כפי שרגיל אליו.

  אחד הדברים המאפיינים את בית אבות הרצליה הינם שירותי התעסוקה והפנאי הניתנים במקום. העבודות הרבות והיצירות של מלאכת היד של הדיירים מעידים בעד עצמם. חלק מהדיירים בחוות דעתם על המקום העידו שזה החלק המשמעותי עבורם במקום.
  קבוצת פעילות גופנית, קבוצת פעילות לדוברי רוסית, אקטואליה ומפגשים במועדון הספרייה עם ספרים חדשים הם רק חלק מהתרבות והפנאי המאפיינים את המקום.

  הארוחות הן אירוע חברתי, האווירה נעימה ושיתופית ומהווה חלק משמעותי מהנאתם של הדיירים כמקום למפגש חברי. מרבית הדיירים מתאספים בספסלים לפני הארוחה ואחריה ומנצלים את הזמן לשיחות ידידותיות והעברת זמן יחד.

  חוות דעת דיירים ומשפחות
  בבית אבות הרצליה

  אני התאהבתי במקום מהרגע הראשון.זה כמו צימר יש כאן אפילו תרנגול. הכי חשוב היה לי שיהיה לי חדר לבד שהמקום יהיה קטן אנחנו כאן רק 50 דיירים. נקי מסודר כולנו כאן דואגים אחד לשני. אני מרוצה מאוד כי זה מה שחיפשתי לעצמי והצוות כאן והמנהל זה באמת לא מובן מאילו. תראי אפילו בטלפון שאנחנו תמיד מאחלים אחד לשני שבת שלום, עדכונים איחולים הכל באווירה של משפחה (מאי 2018)
  אני נמצא כאן במלון מנקים לי, מבשלים לי, אני גר בחדר לבד. אני עוד יוצא להתנדב בבתי ספר. הנה עכשיו יבואו חברה אנחנו תמיד נפגשים כאן ב16:00 לשש בש וקפה. אני אומר מלון 5 כוכבים (מאי 2018)
  בהתחלה היה לי קשה להתרגל לזה שאני לא בבית שלי אבל הילדים שלי התעקשו שיהיה לי כאן יותר בטוח וגם להם יהיה יותר שקט. עם הזמן התרגלתי והיום אני מרגישה בבית למדתי כאן לעשות דברים שלעולם לא חשבתי שיש לי כישרון בהם. המקום הזה נתן לי שמחת חיים ושקט בגילי המופלג (מאי 2018)
  ״ אני הבנתי שהגעתי למקום הנכון איך שהגעתי לכאן. מקום קטן ירוק יש כאן אפילו תרנוגלת שלנו. המנהל קיבל אותי כמו בת משפחה, יש לי חדר שלי כשאני רוצה קצת לנוח ולהיות קצת בשקט אני נכנסת לחדר יש כאן פעילות תעסוקה במועדון בבוקר עושים איתנו כושר, יש אנשים נחמדים מאוד תודה גדולה לישראל ולכולם (מאי 2018)״
  ״ הגענו לכאן עם חמתי, איך שנכנסנו לכאן הרגשנו טוב. היא מאוד מרוצה. זה קיבוץ באמצע העיר. אנחנו מגיעים מבני ברק והגישה שלנו לכאן נוחה.האווירה פה היא של בית. מאוד מרוצים. (מאי 2018)״
  ״ אני נמצאת כאן שלוש שנים ואני מאוד מרוצה . למדתי כאן לעשות עבודות יצירה שלא חשבתי שיש לי כישרון בזה. יחס ביתי, כולנו כאן יחד, יש לי חדר מצויין, אוכל טוב מה עוד אפשר לבקש (מאי 2018)״
  ״ אני שמח כאן, יש לי חברים יש אחיות מקסימות המנהל איש מיוחד הוא מעביר לנו הרצאות ותמיד אפשר לדבר איתו . יש לי חדר משלי כל יום מנקים כאן, אוכל טוב מאוד רק בריאות (מאי 2018)״
  ״ בית חם טיפול מעולה צוות מעולה (מאי 2018)״
  ״ מקום מקסים, מטופח, שלו ונעים. (מאי 2018)״
  ״ המקום הוא בית אני עוד עבדתי עד לא מזמן יש כאן אנשים טובים המקום קטן אוכל טוב ההנהלה עם לב גדול אין פה פאר גדול אבל יש לי חדר משלי נקי מסודר אני מבסוט (מאי 2018)״

  עדיין לא בטוחים איזה פתרון דיור מתאים לכם? צלצלו או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אלכם