בית אבות ליצ’ק בית דגן

דירוג גולד פקטור | פקטורים זוכי מצויינות

 • רווחה אישית ופנאי

  רווחה אישית ופנאי

 • תמורה למחיר

  תמורה למחיר

 • רמה מלונאית

  רמה מלונאית

 • יחס אישי

  יחס אישי

 • אמון וביטחון

  אמון וביטחון

 • טיפול רב מקצועי

  טיפול רב מקצועי

מיקום בית אבות ליצ'ק בית דגן

place-icon בית אבות בבית דגן, שבזי 5
מתאים למחפשי בית אבות באזור:
חולון, ראשון לציון, אור יהודה, רמלה, לוד

אמצעי מימון

 • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)

פתרונות טיפול ושירות

 • תשושי נפש

צור קשר עם בית האבות

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג בית האבות ישמח לחזור אלכם בהקדם
  על בית אבות ליצ'ק בית דגן

  בית הורים ליצ’ק בית דגן מציע סטנדרט מלונאי הגבוהה ביותר מבין המוצעים בענף מתוך בידול משמעותי הן מתוך התמחות רק בחולים תשושי נפש והן בגודלו.

  האווירה הכללית של המקום מזוהה עם אחוזה יוקרתית המובילה בדיור טיפולי לאוכלוסיית המבוגרים המתמודדת עם אלצהיימר. תחושה ניכרת של ניהול המקום מתוך שאיפה לתת מענה אישי לכל אחד מהלקוחות, מדיניות דלת הפתוחה, הכרות עם כל אחד ואחת והשתדלות גבוהה לתת מענה שיעמוד בציפיותיהם של הלקוחות.

  בני המשפחה סיפרו שבית הורים ליצ’ק בית דגן מאפשר לערוך אספות של מספר משפחות לעידוד השיח בין המקום למשפחות לצורך שיפור השירות.

  מימד הפנאי והתעסוקה במקום הוא ללא ספק החוזקה הבולטת ביותר המאפיינת את ליצ’ק בית דגן כמקום התורם לרווחתו האישית של הדייר המתמודד עם מחלת אלצהיימר/דמנציה. עובדות התעסוקה מעבירות חוגים ותעסוקה מתוך מסירות ושליחות למקצוע שלהם עם הרבה אהבה לדיירים. רמת ההענות והעניין מצד הדיירים לתעסוקה ולפעילויות המועברות היא לא פחות מיוצאת דופן למצופה מאנשים במצב דמנטי. הדבר ניכר ביותר בשיחות יזומות וקשר בין אישי בין הדיירים עצמם, אשר פונים אחד לשני בשמות, דואגים אחד לשני, עוזרים אחד לשני ואף מנהלים שיחות שלמות יחד סביב השולחן או באמצע הפעילות.

  החוויה הכללית מהאווירה במקום משאירה תחושה נעימה, נינוחה, מרגשת ללא תחושה של לחץ מצד הצוות העיקר לסיים משימות, ללא תחושה של מוסדיות מובחנת אלא אווירה של מועדון פעילות לאנשים מבוגרים במצב של ירידה קוגניטיבית.

  חוות דעת דיירים ומשפחות
  בבית אבות ליצ'ק בית דגן

  בהזדמנות זו ברצוננו להביע את הערכתנו לכל צוות בית ליצק בית דגן על הטיפול המסור והנאמן באמא שלנו, היחס הטוב והמטיב והדאגה שמאפשרת לנו להיות רגועים בידיעה שאמא נמצאת בידיים טובות (ספטמבר 2018)
  המקום הראשון שבדקתי להעביר את אימי היה בית ליצק בית דגן מאוד התרשמתי ממנו והחלטתי בלי לראות שאר מקומות שזה יהיה המקום לאמא שלי ואכן כעבור שנה וחצי שאמא שלי כאן אני והאחים שלי מאוד מרוצים. יש פעילויות רבות ,יחס אישי וחם ואוזן קשבת לבקשות שלנו (ספטמבר 2018)
  ״ זה המקום הראשון והיחיד שראיתי כאשר החלטנו למצוא מסגרת לאימי מצאתי כאן כל מה שיכול היה לתת לי מענה למה שחיפשתי. בזכות המקום אני ואשתי חזרנו לחיים, אמא נהיתה הרבה יותר רגועה ואני רואה אותה נהנית. הצוות מאוד משתדל, מנהלת המקום תמיד זמינה לכל דבר ומענה אני והאחיות שלי מאוד מרוצים ומאוד שמחים שהחלטנו לבחור במקום הזה (ספטמבר 2018)״
  ״ אבי נמצא כאן כחצי שנה המקום מסודר ונקי הצוות והמנהלת עושים כמיטב יכולתם כדי להטיב עם המטופלים . יש לשים לב למענה טלפוני בשעות הערב לא תמיד עונים . סהכ ליצ'ק בית דגן הוא מקום טוב מאוד (ספטמבר 2018)״
  ״ יחס אישי והשתדלות להיטיב את המצב הבריאותי ראוי לשיפור (ספטמבר 2018)״
  ״ באופן כללי בית האבות בסדר גמור רוב הזמן נקי ומסודר. ישנה תחלופה גבוהה של כוח אדם דבר שלא מקנה יציבות לא לדיירים ולא למשפחות. יש לשים דגש על פעילות שחסרה בסופי שבוע. ודבר נוסף יש לגלות גמישות לגבי החלפת חיתולים גם אם זה לא בזמן הרגיל. (ספטמבר 2018)״
  ״ אנחנו מרוצים אם יש הערות הצוות קשוב ומשתדל מאוד. ליצ'ק בית דגן מקום נקי מאוד ונעים לבקר בו. (ספטמבר 2018)״

  עדיין לא בטוחים איזה פתרון דיור מתאים לכם? צלצלו או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אלכם