בית אבות ירדן לגיל הזהב

דירוג גולד פקטור | פקטורים זוכי מצויינות

 • רווחה אישית ופנאי

  רווחה אישית ופנאי

 • תמורה למחיר

  תמורה למחיר

 • רמה מלונאית

  רמה מלונאית

 • יחס אישי

  יחס אישי

 • אמון וביטחון

  אמון וביטחון

 • טיפול רב מקצועי

  טיפול רב מקצועי

מיקום בית אבות ירדן לגיל הזהב

place-icon בית אבות בנהריה, המייסדים 48
מתאים למחפשי בית אבות באזור:
גליל מערבי

אמצעי מימון

 • מימון משרד הרווחה (הועדה)
 • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)

פתרונות טיפול ושירות

 • עצמאים / תשושים

צור קשר עם בית האבות

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג בית האבות ישמח לחזור אלכם בהקדםעל בית אבות ירדן לגיל הזהב

דירוג גולד פקטור לשנת 2019

ירדן לגיל הזהב בנהריה החל לפעול מ1993 כבית אבות עבור עצמאים ותשושים, כאשר לפני כן פעל כמלון. האווירה הכללית של המקום מעבירה חוויה שאינה מזוהה עם שום קונספט של בית אבות או בית הורים. ירדן לגיל הזהב הינו מקום שהצליח ליצור אווירה שמעבירה חוויה של בית דיור באווירת מלון בוטיק לאנשים מבוגרים. מקום חם, נעים, אסטטי, עוטף, רגוע ומכבד.

החוויה הראשונה במפגש עם ירדן לגיל הזהב מתחילה ממיקומו. מיקום המציע סביבה בקו ראשון של הים מבין בתי מלון לא משאירה עוד מקום לאחל סביבה יותר מזמינה להעביר זקנה מיטיבה. בכניסה למקום עצמו יש תחושה נעימה מסביבה ירוקה מטופחת, לובי הכניסה מזמין ,אינטימי באווירה נעימה . פינת שתייה חמה וקרה לנוחיות דיירים ומבקרי המקום. חדרים , פינות ישיבה, מסדרונות ומעברים הכל מנוהל מתוך הקפדה מדוקדקת עד לפרטים הקטנים בותר.

ישנה הכרות בולטת עם הצרכים האישיים של כל דייר ודיירת במטרה להתאים מענה בצורה אינדיבידואלית לשביעות רצונו. מעורבות והכרות ההנהלה בכל צורך ומצבו מבין הדיירים בניסיון להתאים מענה לשביעות רצונו. היחס האישי אשר מאפיין את בית ירדן בא לידי ביטוי בעיקר בשמירה על הרגלי חיים אליהם היה רגיל הדייר קודם. המטרה לאפשר, בראש סדר העדיפות, סביבה מותאמת להעדפותיו וצרכיו האישיים של כל דייר ודיירת מתוך גמישות מרבית ביחס לצרכים מוסדיים. הצוות, שאינו לבוש במדי צוות בבית חולים, מייחס חשיבות רבה ליחס האישי.

המאפיין של יחס אישי מתבטא לא רק כלפי לקוחותיו, אלא לא פחות גם כלפי צוות העובדים שלו  ביצירת יחידה אחת שפועלת יחד לפי ערכי המקום של יחסים קרובים, תומכים מתוך שיתוף פעולה ושנות ותק עבודה רב במקום.

הדבר הבולט ומבין הניכרים בבית האבות הן מחוויה כללית והן מחווייתם של הדיירים שהמקום מעניק מעטפת רב מקצועית לא רק לטיפול ושימור מצבו הבריאותי אלא שם דגש לא פחות על שימור תפקודו. כל הנסקרים ללא יוצא מן הכלל העידו על אדיבות רבה מהצוות הרב מקצועי במקום בעיקר בלטו צוות האחים ואם בית. היו ביטויים רבים שחזרו על עצמם כגון “הגעתי לכאן אחרי ניתוח ובקושי יכולתי לתפקד וכאן חזרתי לעצמי”, “כאן יש לי ביטחון שאם יקרה משהו יש צוות שאני פונה אליהם והם עוזרים לי מיד”.

דיירי המקום כולם ללא יוצא מן הכלל הביאו בראש ובראשונה איך נראים החדרים שלהם, איזה סדר יש בארון, איך שומרים להם על הכביסה ואיזה ניקיון וסדר יש במקום.

המקום מציע מגוון של פעולות תעסוקה. מהבולטים אשר זכו כבעלי משמעות רבה עבור דיירים הינו מועדון יצירה בו מועברת תעסוקה בהתאמה לרצונותיהם ויכולותיהם של הדיירים. פנאי נוסף שנמצא כחווייתי הינו שירה ומוזיקה בשעות הערב. ירדן לגיל הזהב נמצא בקרבת הים כך שהדיירים נהנים מטיולים ברצועת החוף ומהגינה המוריקה בבריזה שמגיעה מהים.

הדיירים הראו חופשיות מרבית בהבעת דעתם על רמת השירות ואיכות חייהם במקום, שיתפו פעולה מתוך רצון אמיתי לפרגן ולהעביר את שביעות רצונם הגבוהה, חלק מהדיירים יזמו בעצמם לבוא ולתת חוות דעתם מתוך רצון רב לשתף בחווייתם הטובה. כל הנסקרים ללא יוצא מן הכלל העידו בפה מלא שסומכים על המקום כי הם בבית מבחינתם, שיש להם מי שדואג להם תמיד וקשוב לכל בקשותיהם. נהלי המקום המבטאים את ערכי ירדן לגיל הזהב מאפשרים חופשיות מרבית להתנהלות מתוך עצמאות וחופש הרצון של הדיירים לצד תמיכה ועזרה לא רק על פי הצורך הקיים אלא על פי צורך שטרם התעורר.

הנתונים מעידים בעד עצמם:

 • כל אחד מדיירים הנשאלים הביע שביעות רצון ברמה גבוהה מאוד של 94% מהמקום
 • 100% מבין הדיירים ובני משפחותיהם היו שוב בוחרים בירדן גיל הזהב.

חוות דעת דיירים ומשפחות
בבית אבות ירדן לגיל הזהב

אין לי דאגה לתרופות, אין לי דאגה לבדיקות יש לי כאן הכל זמין. סדר וניקיון של המקום וחדר שלי, כביסה, רק לראות איך מביאים אותה זה תענוג... היום לא הייתי מחליפה את זה בבית שלי כשהייתה לי עובדת פיליפינית. (אוקטובר 2018)
אשתי לא יודעת מזה משמעת וכאן אין לה ברירה. יש סדר יום, אוכל, מקלחת נטילת תרופות כאן יש לנו מסגרת דואגים לנו להכל.. חוץ מזה אני כמעט לא רואה וכבד שמיעה כאן מצאו לי פתרון במכשיר שמגדיל לי את הכתב ואני יכול לשבת לקרוא עיתונים זה הדבר שמחבר אותי לצלילות דעה למה שקורה בחיים.. (אוקטובר 2018)
יחס כלפינו יוצא מהכלל חסר לי רק קצת שיחה עם מישהו שאני יכולה להתווכח על דעות איתו מעבר לזה מעל ומעבר (אוקטובר 2018)
כיושבת ראש ועד הדיירים של ירדן לגיל הזהב, אני דואגת לימי הולדת של הדיירים, מחלקת מתנות וברכות וגם מברכת את קבוצות התלמידים שבאות לחגוג את החגים אתנו. בנוסף הפיזיותרפיסט של בית האבות עוזר לי לשמור על הכושר בהליכה מאז שאני עברתי את גיל 90! (אוקטובר 2018)
מאז שעברתי לגור בירדן אף פעם לא משעמם לי... תמיד יש דברים לעשות, אנשים עם מי לדבר והפעלות. אני נהנית במיוחד מהזמן שלי בחדר מלאכת יד. אני מרוצה מהסיווטה שלי ומהעובדה שיש לי אפשרות לטפל בצמחים שלי במרפסת הסמוכה לחדרי. כאן יש לי חופש לצאת מתי שבאה לי לקאנטרי קלאב הקרוב לחוגי שחיה והתעמלות ולביקורי משפחה. (אוקטובר 2018)
משה דואג לנו כאן אין מה להגיד יש לנו כאן בידור יש לנו עזרה אני מאוד מרוצה ותודה לצוות (אוקטובר 2018)
אני מרוצה ומודה לירדן לגיל הזהב (אוקטובר 2018)
״ הגעתי לכאן אחרי ניתוח ובקושי יכולתי לתפקד וכאן חזרתי לעצמי (אוקטובר 2018)״
״ כאן בירדן לגיל הזהב יש לי ביטחון שאם יקרה משהו יש צוות שאני פונה אליהם והם עוזרים לי מיד (אוקטובר 2018)״
״ ממליצה על המקום מכל הלב וקודם כל על הבוס כי הכל מתחיל מהראש והאדם הזה הזה פשוט אין מילים מבחינתי .. היתי רק מוסיפה יציאות מאורגנות להצגה טובה בתיאטרון (אוקטובר 2018)״
״ משה דואג לנו כאן אין מה להגיד יש לנו כאן בידור יש לנו עזרה אני מאוד מרוצה ותודה לצוות (אוקטובר 2018)״
״ אני הגעתי לירדן בגלל עיוורון לא אוהבת להתחבר טוב לי עם השקט שלי פה אני מרוצה לא הייתי מחליפה את המקום בשום מקום אחר בעל הבית מותק מאוד מאוד. חסכתי כסף ליום הזה ואני מרוצה מעובדות מניקיון ואוכל זה כמו בבית יום אסל יום באסל איך שאומרים .. (אוקטובר 2018)״
״ אנחנו בחרנו את המקום לא הילדים, הקניות, הכביסה, תרופות כלכלה של הבית ירדה מאתנו בגיל 83 ובעלי בן 87 וכשילדים כבר התרחקו החלטנו שיהיה לנו יותר טוב במקום שיעזור לנו להמשיך להיות עצמאיים ושהשכל שלנו לא יברח … (אוקטובר 2018)״
״ כשהחלטתי לאחר ניתוח שעברתי לעבור לבית אבות, הדבר הראשון שהיה ועדיין חשוב לי, זה לא להפוך לכלי בידיי צוות ומוסד. לי חשוב לשמור על הכבוד שלי ועל חופשיות להמשיך את החיים. הצוות כאן פשוט רץ לקראתך כאן בירדן לגיל הזהב אני יכולה להמשיך לחיות את החיים בכבוד (אוקטובר 2018)״
״ אני הגעתי לכאן מחיפה כי לא רציתי להישאר לבד בבית. בשבילי זה טוב יש לי חברה כאן יש לי סדר יום משלי לי הכל כאן מעל ומעבר (אוקטובר 2018)״

עדיין לא בטוחים איזה פתרון דיור מתאים לכם? צלצלו או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אלכם