בית אבות שלוה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור - בית אבות שלוה
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית האבות שלוה בגבעתיים מוכר בקרב תושבי גבעתיים בשל היותו מתחם ותיק, עוד כשהיה משמש כמתחם החלמה לאוכלוסייה המבוגרת. בית אבות שלוה ממוקם בשכונת מגורים שקטה ומוקף שטחים ירוקים באווירה נינוחה ורגועה של השכונה. בית האבות מנוהל על ידי צוות הנהלה ותיק מאוד אשר מקפיד על שמירת המסורת והמורשת של מקימי הבית. דלת ההנהלה תמיד פתוחה לנגישות הדיירים ומשפחותיהם. דיירי הבית מרגישים נוח לפנות בכל עת, הפניה נענית בצורה מכבדת, יש הקשבה והתייחסות אמיתיים במטרה למצוא פתרון אינדיבידואלי לשביעות רצון של כל דייר ודיירת.

ביטוי התייחסות אינדיבידואלית לדיירים בולטת בגמישות בשירותי המקום שהותאמו אישית לצרכים והרצונות של הדייר אף על פי המשאבים הנוספים הנדרשים מהמקום. הגשת ארוחות לחדר הדייר, הגשת תה בזמן הרצוי של הדיירת, התאמת טיפול או זמנים היותר נוחים לדייר. זהות אישית של הדייר מורגשת ברבים מהחדרים. האווירה בבית אבות שלוה הינה ביתית, נינוחה וסולידית. המקום נותן הרגשה חמימה ומזמינה. הבית מציע חווית דיור אלגנטית וסולידית לדיירים בתפקוד עצמאי בחדרים פרטיים, דיור תומך לאנשים הזקוקים לתמיכה ועזרה במסגרת אגף לתשושי גוף ודיור במסגרת מחלקות סיעודיות לאנשים הזקוקים מענה 24/7.

ערך מוסף של בית אבות שלוה הינו בצוות המקצועי הוותיק של המקום. נוכחות גבוהה של הצוות במחלקות, אנשי צוות מחוברים מאוד לנעשה בכל רגע, מדבר את השפה של הבית וחש שייכות. ניכרת תחושה של אהבת המקום וגאווה על העשייה שלהם,  האחיות הן חלק משמעותי במחלקה, מאוד מחוברות לדיירים ולמשפחות, מאוד נוכחות ושותפות, תחושה של הקשבה הדדית ושיתוף פעולה בין הצוותים. בבית יש תפקיד של אחריות על המטפלים, לחנוך וללמד מטפלים חדשים וכן לדאוג לרווחתם, עבודת המטפלים כה חשובה ומשמעותית ולפעמים היא זאת שעושה את כל ההבדל!

נראות הדיירים בשלוה היא אחד החוזקות הבולטים של הבית אשר מעבירות חשיבות על שמירת זהותם האינדיבידואלית של הדיירים מתוך תפיסת ראייתם כשלם ולא כמטופל. נעשה בבית המון לרווחת הדייר, לייצר תוכן מעניין ומותאם לדיירים, יש תשומת לב עד לפרטים הקטנים. בית אבות שלוה נבחר להיות בית ייעודי ארצי לקליטת קשישים חרשים. צוות העובדים דובר שפות שונות, לרבות שפת הסימנים.

הדיירים והמשפחות יודעים להעריך את העשייה בבית אבות שלוה, הם ערים לעבודה הקשה והכוונה האמיתית של המקום לשפר ולדאוג לרווחתם, מעריכים מאוד את השקיפות והדלת הפתוחה ומרגישים איכות חיים כמו שרק בית ומשפחה אמיתית יכולים לתת. בית שלווה בהחלט מייצר חווית דיור המכבדת זקנה באיכות חיים גבוהה.

שלוה שוכן במרחק הליכה מקניון גבעתיים. מבנה רחב הידיים בן 5 קומות המכיל בתוכו טיפול מקצועי ברמה גבוהה ויחס אישי לדייריו. מחלקות בית האבות: עצמאים, תשושים, החלמה ומחלקה סיעודית, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, כאשר בכל מחלקה סל שירותים ההולם לצרכי הדייר/ת. בית אבות שלוה בגבעתיים מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים, משרד הביטחון ועובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" ובהסדר משרד הרווחה בהסדר "הועדה".

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות שלוה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, תל אביב, גבעת שמואל, בת ים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בגבעתיים
מצולות ים 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • עצמאי
  • דיור תומך
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות שלוה
בית אבות שלוה
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 154 חוות דעת)
Excellent37%
Very good55%
Average7%
Poor1%
Terrible0%

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

הצוות בקומה 2 יוצא מן הכלל טיפול מהמסורים שראיתי ויחס מכבד מאד לדיירים.

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

אין מספיק מעקב רפואי צמוד, אין עירנות לשינוי במצב המטופל, אין שגרת מעקב חולה קבועה, תחושה שהרופאים לא ממש מכירים את החולה ומצבו, תרופות לא תמיד מוגשות בזמן קיימת אדישות, החדר אינו מתוחזק ברמה גבוהה, לא נעשית עבודת אחזקה וטיפול שוטפים גם ברמת החדר עצמו לא מטופלים קילופי צבע בתקרה, החלון כלל אינו מבודד, הציוד לא תמיד ברמה הולמת: רשת של מנוף בלוייה פרומה, כיסא רחצה בלוי ולפעמים ממש לא בטיחותי, המיטה לא מתוחזקת כראוי כאשר יש רוח פרצים וקר מורגש מאוד בפנים החדר, הרוח חודרת פנימה. צוות המטפלים אדיב ומסור עם נכונות גבוהה לסייע במרבית המיקרים, לפעמים נדמה שעומס רב מידי על המטפלים החלפת מטפלים תכופה מידי, האווירה במקום נעימה.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בחודש האחרון לא נענים לדרישות הדיירת. מתנהגים לדיירים כמו לילדים בגן ילדים ולא כמו מבוגרים ולא מדובר באנשים מוגבלים. הדיירים צלוילים, והם מרגישים כמו נטולי זכויות.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני 2 שנים

בתור בת משפחה הייתי מעוניינת לקבל עדכון על מצבה של אמא שלי. היה מאוד יפה כתוספת לא כתלונה, אם פעם בחצי שנה או רבעון – היו מזמינים את בני המשפחה ומספרים איך הם רואים את הדייר גם רפואי וגם בכללי. היה שומר את בני המשפחה יותר בתמונה חשוב ביותר עבורי. אתי במזכירות – נפלאה, עוזרת מאוד.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני 2 שנים

יש בעיה של כניסת ציפורים למקום . ציפורים שמשאירות ליכלוך ולפעמים קשה למצוא כסא נקי לשבת עליו

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם