בית אבות שלוה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • דירוג גולד פקטור - לשנת 2019
דירוג גולד פקטור
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2019

בית האבות שלוה בגבעתיים מוכר בקרב תושבי גבעתיים בשל היותו מתחם ותיק, עוד כשהיה משמש כמתחם החלמה לאוכלוסייה המבוגרת. בית אבות שלוה ממוקם בשכונת מגורים שקטה ומוקף שטחים ירוקים באווירה נינוחה ורגועה של השכונה. בית אבות שלווה מנוהל על ידי צוות הנהלה ותיק מאוד אשר מקפיד על שמירת המסורת והמורשת של מקימי הבית. דלת ההנהלה תמיד פתוחה לנגישות הדיירים ומשפחותיהם. דיירי הבית מרגישים נוח לפנות בכל עת, הפניה נענית בצורה מכבדת, יש הקשבה והתייחסות אמיתיים במטרה למצוא פתרון אינדיבידואלי לשביעות רצון של כל דייר ודיירת. ביטוי התייחסות אינדיבידואלית לדיירים בולטת בגמישות בשירותי המקום שהותאמו אישית לצרכים והרצונות של הדייר אף על פי המשאבים הנוספים הנדרשים מהמקום. הגשת ארוחות לחדר הדייר, הגשת תה בזמן הרצוי של הדיירת, התאמת טיפול או זמנים היותר נוחים לדייר. זהות אישית של הדייר מורגשת ברבים מהחדרים. האווירה בבית אבות שלוה הינה ביתית, נינוחה וסולידית. המקום נותן הרגשה חמימה ומזמינה. הבית מציע חווית דיור אלגנטית וסולידית לדיירים בתפקוד עצמאי בחדרים פרטיים, דיור תומך לאנשים הזקוקים לתמיכה ועזרה במסגרת אגף לתשושי גוף ודיור במסגרת מחלקות סיעודיות לאנשים הזקוקים מענה 24/7.

ערך מוסף של בית אבות שלווה הינו בצוות המקצועי הוותיק של המקום. נוכחות גבוהה של הצוות במחלקות, אנשי צוות מחוברים מאוד לנעשה בכל רגע, מדבר את השפה של הבית וחש שייכות. ניכרת תחושה של אהבת המקום וגאווה על העשייה שלהם,  האחיות הן חלק משמעותי במחלקה, מאוד מחוברות לדיירים ולמשפחות, מאוד נוכחות ושותפות, תחושה של הקשבה הדדית ושיתוף פעולה בין הצוותים. בבית יש תפקיד של אחריות על המטפלים, לחנוך וללמד מטפלים חדשים וכן לדאוג לרווחתם, עבודת המטפלים כה חשובה ומשמעותית ולפעמים היא זאת שעושה את כל ההבדל!

נראות הדיירים בשלווה היא אחד החוזקות הבולטים של הבית אשר מעבירות חשיבות על שמירת זהותם האינדיבידואלית של הדיירים מתוך תפיסת ראייתם כשלם ולא כמטופל. נעשה בבית המון לרווחת הדייר, לייצר תוכן מעניין ומותאם לדיירים, יש תשומת לב עד לפרטים הקטנים. בית אבות שלוה נבחר להיות בית ייעודי ארצי לקליטת קשישים חרשים. צוות העובדים דובר שפות שונות, לרבות שפת הסימנים.

הדיירים והמשפחות יודעים להעריך את העשייה בבית אבות שלווה, הם ערים לעבודה הקשה והכוונה האמיתית של המקום לשפר ולדאוג לרווחתם, מעריכים מאוד את השקיפות והדלת הפתוחה ומרגישים איכות חיים כמו שרק בית ומשפחה אמיתית יכולים לתת. בית שלווה בהחלט מייצר חווית דיור המכבדת זקנה באיכות חיים גבוהה.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: רמת גן, גבעתיים, תל אביב, גבעת שמואל, בת ים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בגבעתיים
מצולות ים 1
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • עצמאי
  • דיור תומך
קצת על הבית

בגבעתיים בסביבה ירוקה ופסטורלית, שוכן בית החלמה ומרכז לקשיש “שלוה”, במרחק הליכה מקניון גבעתיים, ממוקם מבנה רחב הידיים בן 5 קומות המכיל בתוכו טיפול מקצועי ברמה גבוהה ויחס אישי לדייריו. מחלקות בית האבות: עצמאים, תשושים, החלמה ומחלקה סיעודית, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, כאשר בכל מחלקה סל שירותים ההולם לצרכי הדייר/ת. בית אבות שלווה בגבעתיים מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים, משרד הבטחון ועובד עם הסדר משרד הבריאות במסגרת "קוד" ובהסדר משרד הרווחה בהסדר "הועדה".

חוות דעת
בית אבות שלוה
4.3
Rated 4.3 out of 5
4.3 / 5 כוכבים (ציון על פי 154 חוות דעת)
Excellent37%
Very good55%
Average7%
Poor1%
Terrible0%

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

הם נהדרים. תודה רבה!

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אנחנו קצת בבעיה כיוון שאבא מאוד מאוד מבוגר אז לפעמים אני לא יודעת מה בדמיון ומה במציאות. לכן אני לוקחת את הדברים בערבון מוגבל. אבל בתקופה של החודש האחרון אנחנו מנסים להתקשר למחלקה לשאול מה קורה ולפחות 4 – 5 פעמים מחזיר אותנו למרכזייה, כלומר אין נגישות כמו בעבר. לא הייתי פונה כדי לשאול אבל אני לא יודעת אם כל הנושא של תוספי מזון צריך ליפול על הדייר או על המקום עצמו. שאנחנו משלמים תוספת גדולה של כסף בשביל זה. כיוון שאבא אוכל מעט מאוד אוכל בכלל, היה נראה לי שההשלמה הזו של אינשור, תהיה מהמקום ולא שאוסיף עוד כסף על הדבר הזה שגם ככה המקום מאוד מאוד יקר. יש לו לפעמים הערות על המטפלים אבל לא משהו שאני רוצה להתלונן עליו.

בית אבות שלוה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

בדידות במחלקה הסיעודית, עובדות סוציאליות לא עזרו. הבטיחו למצוא מתנדבת. זה לא קורה עדיין ואמא ממש מתייבשת שם. אין לה עם מי לדבר. אני מבקר יום כן יום לא. היא מציירת מאוד יפה והכנתי לה מצגת. העובדת סוציאלית אמרה שתציג אותה לדיירים אבל זה לא קרה. הצענו שיביאו לה צבעים שתוכל לצייר במחלקה. לא נעשה עם זה כלום. אכזבה קשה מהפזיותרפיה. ממש ממש מעט מידי. היא הייתה הולכת המון כל יום. נשבר לה האגן לאחרונה ומאז היא לא יכולה לעמוד אפילו. אין מספיק פזיותרפיה ולא מטפלים בה. ממש אין ניסיון רציני עם הפזיותרפיה. אפילו לא קיבלתי פידבק. אם היו אומרים לי תביא לה מטפל במימון שלך, הייתי מביא. אבל שום פידבק שום טיפול. גם נותנים לה תרופות ומחליפים לה וממש לא מעדכנים אותי. לא מעדכנים אותי בכלום. והיא פשוט ממש בודדה שם ואין מי שידבר איתה. לפני שעלתה לסיעודית היה לה טוב. היא אוהבת לדבר ולשוחח עם אנשים ואין לה עם מי. לובשת בגדים שלא שלה, אולי התערבבו עם של אחרים. לא אכפת לי שיתנו משהו משלה למישהו כשיש לה עודף ולמישהו חסר אבל היא ממש לבושה בבגדים לא שלה.

בית אבות שלוה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

אדיבות הצוות מתחלקת ל 2, לדיירים- יש לי השגות. אמא שלי מתלוננת כל הזמן על אותו דבר, היא היתה רוצה שישכיבו אותה לישון בלילה מוקדם יותר. היא אומרת שתמיד משאירים אותה אחרונה. לא ברור אם זה נכון, הצוות אומר משהו אחר. היא גם לא רוצה מטפלים חדשים, ולהיות זו שמסבירה להם כל עם מחדש. אני לוקחת את זה בערבון מוגבל ואני מאוד מרוצה מהצוות, אבל היא ממשכיה להגיד את זה שוב ושוב לכן לא ברור לי. היא גם מתלוננת שהיא קוראת למטפל בלילה, מצלצלת, ואף אחד לא בא. הייתי רוצה שמטפלת תבוא ותהיה חמה אליה, היא מרגישה שלא אוהבים אותה. היה טוב אם היו ניגשים אליה יותר במהלך היום, לומר לה מילה טובה, להיות חמים איתה. היא זקוקה למילה טובה. (קומה 5) למשפחה האדיבות מאוד גבוהה.

בית אבות שלוה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

בית אבות שלוה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

בקומה 5 כל העובדים מתחלפים כל הזמן. אם יש שם עובד טוב ואהוב אז גם אותו מעבירים בסוף למטה למחלקות אחרות, וזה מאוד מאכזב. הרבה עובדים ללא ניסיון.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

לפני זה היינו בבית אבות מרגוע, ולהשוואה זה כמו גן עדן וגיהנום. שם היה גרוע מאוד. ופה מאוד טוב. חבל מאוד שאין תעסוקה לדוברי רוסית, זה מאוד חסר לדיירת שלנו. הרבה מהדיירים פה באמת מבריאים. באים במצב לא טוב ובאמת מחלימים. אני מאוד בטוחה שאנחנו בשלווה.

בית אבות שלוה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

הדיירת מאוד מתלוננת על הנושא שכל הזמן מאיצים בה. היא רוצה לקחת משהו מהמגירה כל הזמן דוחפים אותה לסיים את הדברים מהר כדי לצאת מהחדר ולעלות על כיסא הגלגלים. אין להם סבלנות!! ממש מאיצים בה והיא לא מבינה למה וזה מלחיץ. הצוות כנראה מאוד לחוץ אבל זה עסק עם בני אדם. תחושה לא נעימה של "לתקתק את המשימות" זה לא אנושי. הצוותים מתחלפים לעיתים קרובות מאוד. אני מניח שיש בעיה של כוח אדם וזה יוצר בלגן. האוכל התדרדר מאוד בשנה האחרונה.

רוצים למצוא פתרון דיור איכותי
ואמין, שעומד בכל הסטנדרטים
ומותאם אישית עבור יקיריכם?

הכירו את Pillow Booking מבית גולד פקטור: יישומון התאמה
אישית שיעזור לנו להתאים את פתרון הדיור המושלם