בית אבות הרצליה

בית זה עומד באמנת שירות של גולד פקטור
אמנת האיכות של גולד פקטור
בית אבות הרצליה
דירוג גולד פקטור - בית אבות הרצליה
  • דירוג גולד פקטור לשנת 2018

בית אבות הרצליה ממוקם בקרבה לקניון שבעת הכוכבים ותחנת הרכבת בהרצליה. בכניסתנו לבית האבות ניכרת תחושה של יחידות נופש באווירת צימרים ללא שום תחושה של מוסדיות. משרדי ההנהלה תמיד פתוחים וזמינים לרשות הדיירים ובני משפחותיהם. אנשי הצוות פועלים מתוך שירותיות ואדיבות רבה הן לדיירי המקום והן לבני משפחותיהם. ישנה הכרות בולטת עם הצרכים אישיים של כל דייר ודיירת במטרה להתאים מענה בצורה אינדיבידואלית לשביעות רצונו. ניכרת שמירה על כבודו ורצונו החופשי של הדייר מתוך תפיסה שדיירי המקום נמצאים בבית שלהם ולא במוסד.

בביקור בן משפחה, מועברת התחושה שהגיעו לביקור לביתו של ההורה מה שבא לידי ביטוי בישיבה משותפת בחדר או בחצר, שיחות חבריות עם דיירים שכנים ואנשי הצוות.

הורגש יחס קרוב ופתוח בין אנשי הצוות לבין הדיירים. הדיירים ללא ספק העידו כולם שיש להם מקום בטוח ונעים לפנות עליו בכל עת. האווירה הכללית של המקום ממחישה שהמקום פועל כיחידת משפחה אחת מתוך יחסים שווים בין צוות השירות לדיירים ולא מתוך יחסים היררכיים המזוהים עם מוסדיות.

בית אבות הרצליה מציע סטנדרט מלונאי המאפשר לכל דייר לגור ביחידה פרטית עם אבזור אישי לפי צרכיו בכדי לשמור על אורך חייו כפי שרגיל אליו לצד השגחה ועזרה במהלך היום להם יכולים להזדקק דיירים בתפקוד (תשושי גוף) .

אחד הדברים המאפיינים את בית אבות הרצליה הינם שירותי התעסוקה והפנאי הניתנים במקום. העבודות הרבות והיצירות של מלאכת היד של הדיירים מעידים בעד עצמם. חלק מהדיירים בחוות דעתם על המקום העידו שזה החלק המשמעותי עבורם במקום.

קבוצת פעילות גופנית, קבוצת פעילות לדוברי רוסית, אקטואליה ומפגשים במועדון הספרייה עם ספרים חדשים הם רק חלק מהתרבות והפנאי המאפיינים את בית האבות. הארוחות הן אירוע חברתי, האווירה נעימה ושיתופית ומהווה חלק משמעותי מהנאתם של הדיירים כמקום למפגש חברי. מרבית הדיירים מתאספים בספסלים לפני הארוחה ואחריה ומנצלים את הזמן לשיחות ידידותיות והעברת זמן יחד.

בית אבות הרצליה הינו בית לדיירים במצב עצמאי ואלו הזקוקים לתמיכה והשגחה (תשושי גוף) מקבל דיירים במימון פרטי, עובד עם הסדר משרד הרווחה ומימוש עזרה של מטפלים במסגרת חוק סיעוד.

מהם תוי האיכות ואמנות השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
תו האיכות של גולד פקטור
אודות בית אבות הרצליה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: הרצליה פיתוח, רעננה, רמת השרון, כפר שמריהו, צפון תל אביב
אמצעי מימון
  • מימון פרטי
  • מימון משרד הבריאות (קוד) מימון משרד הרווחה (הועדה)
מיקום
בית אבות בהרצליה
הרב קוק 91
למי זה מתאים?
סיעודי ותשושי נפש
  • דיור תומך
  • עצמאי
קצת מהאווירה של הבית
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה
בית אבות הרצליה

גולד פקטור מנגישה את המידע עבור אזרחים ותיקים ובני משפחותיהם

אנחנו כאן כדי למקד בכל שלב בו אתם נמצאים

מתלבטים לגבי
דיור מוגן?

רוצים להשוות
מחירים?

מחפשים בית אבות
מומלץ?

רוצים לדעת מה
מומלץ עבורכם?

רוצים לדעת
מה מתאים?

רוצים ליצור רשת
ביטחון לעתיד?

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות משהד

בית אבות בהרצליה פיתוח

בית אבות שלוה

בית אבות בגבעתיים

הבית של ורה הרצליה

בית אבות בהרצליה