בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
דירוג גולד פקטור
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020

בחוויה הכללית של המשפחות בבית אבות בן יהודה בקרית ביאליק מורגשת רמת אמון וביטחון גבוהה מאוד בארגון הראויה לשבח! בית האבות נתפס כמקום מוגן מתוך יד ניהולית חזקה המובילה מנהיגות, שיתופיות ומקצועיות רבה. קולות רבים מביעים חוויה של בית, הידברות, שותפות ,סבלנות ויחס אדיב מאוד. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום לראות את הדייר ומשפחתו מתוך אנושיות ורגישות לפני הכל ועל כך משפחות רבות מודות כי יודעים שהדבר נובע מהשתדלות ומאמץ גדולים תוך רצון להתאים מענה אישי הטוב ביותר לנוכח הנסיבות.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
פרטים על המקום
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קרית טבעון, חיפה, קריות
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקרית ביאליק
העמקים 15
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת על הבית

רשת בתי האבות “בן יהודה” התרחבה ופתחה בית אבות בקרית ביאליק. הבית בקריית ביאליק מונה שש מחלקות – ארבע מחלקות סיעודיות ושתי מחלקות לתשושי נפש. הבית ממוקם במיקום מרכזי ליד כביש עוקף קריות ובסמיכות לתחבורה ציבורית קווי אוטובוס מרכזיים ומטרונית. הבית נבנה בסטנדרט גבוה, כבית חכם. שטח כל מחלקה 1,250 מ”ר ובנוסף, ישנם שטחים ציבוריים גדולים כגון מרפסת מחלקתית בגודל של 100 מ”ר עם נוף הצופה לחיפה ולפארק המוריק שמול בית האבות. בבית האבות החדש בקריות חדרים מרווחים לדייר אחד או לשני דיירים עם שירותים ומקלחת בתוך כל חדר. הגישה של ההנהלה והצוות הרב מקצועי מעמידה את הדייר ואת רווחתו כערך עליון. ההנהלה רואה לנגד עיניה את העובדים שהם משאב חשוב מאוד ועל כן נעשים מאמצים רבים לשמרם בתוך המערכת ולפתח אצלם את תחושת השייכות לארגון.

חוות דעת
בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 121 חוות דעת)
Excellent39%
Very good48%
Average11%
Poor2%
Terrible0%

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

גם כשאני מתקשרת לדבר עם האמא שלי זה הפך להיות מסובך אין מספיק זמן, אני רוצה לראות אותם. אני לא מעודכנת ולא יודעת מה קורה. אני כן יודעת שלא מיידעים אותי על דברים שקורים. לא ברור לי למה לא יכולה לבוא מטפלת אבל מונעים גם את זה. משרד הבריאות או הם. כרגע הגזרה שקטה לא כי הדברים בסדר רק כי אני לא יודעת. העדכון היחיד שאני מקבלת הוא רק אם מוציאים אותה לבית חולים. לא מתקשרים להגיד אם אין לה בגדים / חסר לה משהו. התחלפו 3 עובדות סוציאליות בתקופה הזו. אני לא יודעת מה קורה. אם היה אפשר לשים מצלמה אולי הייתי רגועה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

התרשמתי שמתנהלים בצורה מקצועית, יש שקיפות. היה מקרה של קורונה, והתרשמתי שהמצב היה שם בשליטה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

השירות נהדר, ההתמודדות עם המשפחות אני מאמינה לא קלה. העו"ס כל הזמן מתחילת הקורונה לא מפסיקה לעדכן אותי על ההתנהלות ושולחת לי הודעות כלליות. האח הראשי התחלף ודאג לעדכן אותי ולשלוח תמונות. גם מאבא שלי שומעת טוב. אני מבינה שהיה מקרה מצער אני מאמינה שאין מה לעשות לא הכל יכול להימנע. אבל ההתנהלות שלהם הייתה נהדרת. התנהלות נהדרת גם תקשרות גם כשבאתי לביקורים דאגו לוודא שהכל בסדר.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

מתי יגמר מה שקורה עם הקורונה? שאי אפשר לשבת לדבר עם אמא. מה שהם עושים הם עושים מכל הלב ואנחנו פעם בשבוע רשומים ובאים לפי הזמן שלנו אנחנו מרוצים ורוצים להגיד רק דברים חיובים. אמא שלנו היא שנתיים וחצי שם והייתה במצב מאד קשה אבל בטיפול של הצוות היא מחזיקה מעמד וזה אומר הרבה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

כרגע הכל בסדר . מרוצים מבית האבות בן יהודה

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

לפני הקורונה הייתי הולך כל יום, הייתי רואה הכל הייתי משכיב אותה לישון. יש לה נעליים – ראיתי שהיא הולכת עם נעל קרועה הם לא צריכים להגיד לי. אני הייתי מאד מרוצה ומקבל מענה לכל דבר והם עונים על כל הדרישות. אני רואה כשאני מבקר אני מגיע תמיד, רואה ודואג למה שצריך. המקום קיים מאוגוסט שנה שעברה והיא שם שנה. כולם הספיקו להכיר אותי אני ממש בן בית ואני יכול להגיד את דברי והם יעשו. היא מאד רוצה לצאת ואי אפשר. לפני הקורונה יצאנו לטיולים עם הרכב.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

לדעתי הם בסדר, מתנהלים בשקיפות מוחלטת, יש לי מילים טובות. אני מתקשרת אליהם ביום יום אני מקבלת דיווח הייתי שמחה לראות אותה בזום אבל היא פחות משתפת פעולה לפעמים אני לא עושה את זה ביומיום כי בשבילה זה מטרד הייתי שמחה שזה יהיה אפשרי אבל זה לא אפשרי. יש במחלקה שלה אחיות ואחים נהדרים והם באמת בסדר.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

לדעתי הם בסדר, מתנהלים בשקיפות מוחלטת, יש לי מילים טובות. אני מתקשרת אליהם ביום יום אני מקבלת דיווח הייתי שמחה לראות אותה בזום אבל היא פחות משתפת פעולה לפעמים אני לא עושה את זה ביומיום כי בשבילה זה מטרד הייתי שמחה שזה יהיה אפשרי אבל זה לא אפשרי. יש במחלקה שלה אחיות ואחים נהדרים והם באמת בסדר

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

אני מרוצה. אמא שלי מרוצה מהכל חוץ מאוכל היא בררנית באוכל ולכן לא מרוצה מהאוכל בבית האבות. מרוצה מהמקום ומהאנשים. אני מדברת איתה כל יום בטלפון והבן שלי בא לבקר. חסרה לנו הפיזיותרפיה. אין להם כל כך עם מי לדבר כי מרחיקים ביניהם פיזית וזה משפיע. יש פחות תעסוקה.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בקרית אתא בן יהודה

בית אבות בקרית אתא

בית אבות מול כרמל

קיבוץ שער העמקים