בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
דירוג גולד פקטור - בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020

בית אבות בן יהודה בקרית ביאליק הינו מרכז סיעוד מהחדישים ביותר המשתייכים לרשת מרכזים גריאטרים בן יהודה. בית האבות בקריית ביאליק מציע חווית דיור ברמה מלונאית חדשנית. כל קומה מבין 6 הקומות בקומפלקס מציעה מענה בחדרים פרטיים או זוגיים לאנשים במצב סיעודי ולאנשים המתמודדים עם דמנציה (תשושי נפש).

מתחם הבית במיקום מרכזי ליד כביש עוקף קריות ובסמיכות לתחבורה ציבורית קווי אוטובוס מרכזיים ומטרונית. הקומפלקס של הבניין נבנה בסטנדרטים של הבנייה החדשנית, כבית חכם. שטח כל קומה בנוי על  1,250 מ”ר ובנוסף, ישנם שטחים ציבוריים גדולים כגון מרפסת מחלקתית בגודל של 100 מ”ר עם נוף הצופה לחיפה ולפארק המוריק שמול בית האבות בן יהודה.

הרמה מלונאית והפסיליטיס החדישים הם רק תוספת לערך המרכזי של בית אבות בן יהודה של קרית ביאליק. ייחודיות הבית הינה בגישה הניהולית, המדיניות של הרשת והצוות הרב מקצועי המעמידים את הדייר ואת רווחתו כערך עליון במלוא המילה. ההנהלה רואה לנגד עיניה את העובדים שהם משאב חשוב מאוד ועל כן נעשים מאמצים רבים לשמרם בתוך המערכת ולפתח אצלם את תחושת השייכות לארגון ולמקום העבודה לעידוד ושמירה על יחס אנושי, מקצועי ואדיב לדיירים ולבני משפחתם.

בסקירה ושיחות עם דיירים ומשפחות של בית אבות בן יהודה בקרית ביאליק החוויה שהועברה היא קודם כל הוקרה רבה מצד המשפחות על תחושת בטחון ואמון במענה הטיפולי והמקצועי שהדיירים מקבלים.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה קיבל את אות אמון וביטחון דיירים ומשפחות לשנת 2020 ונכנס לרשימת 10  בתי אבות המובילים באות לרווחת הדייר ובטחון המשפחות בתקופת הקורונה.

בחוויה הכללית של המשפחות בבית אבות בן יהודה בקרית ביאליק מורגשת רמת אמון וביטחון גבוהה מאוד בארגון הראויה לשבח! בית האבות נתפס כמקום מוגן מתוך יד ניהולית חזקה המובילה מנהיגות, שיתופיות ומקצועיות רבה. רוב מכריע מהנסקרים  הביעו חוויה של בית, הידברות, שותפות ,סבלנות ויחס אדיב מאוד. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום לראות את הדייר ומשפחתו מתוך אנושיות ורגישות לפני הכל ועל כך משפחות רבות מודות כי יודעים שהדבר נובע מהשתדלות ומאמץ גדולים תוך רצון להתאים מענה אישי הטוב ביותר לנוכח הנסיבות.

בית אבות בן יהודה בקרית ביאליק מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, מימוש ביטוחים סיעודיים פרטיים ועובד בהסדר עם משרד הבריאות במסגרת קוד.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קרית טבעון, חיפה, קריות
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקרית ביאליק
העמקים 15
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 124 חוות דעת)
Excellent39%
Very good48%
Average11%
Poor2%
Terrible0%

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני חודש

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני 2 חודשים

מרוצה לגמרי. יש תקשורת טובה בבית עם המנהל, האח והעובדת הסוציאלית

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני 2 חודשים

אני ממש מרוצה כל עוד היא מחייכת ואוכלת זה נותן לי הרבה אינדיקציה שטוב לה. יש דברים שהם חשובים ולי זה לא נבלע בגרון. היתה התייחסות לכל הדברים שהעליתי ואפילו מנהל המקום חזר אלי על נושא שהיה לי חשוב והעליתי לעובדת הסוציאלית, לא תמיד אני מקבלת את התשובות שניתנות. בסה"כ זה מקום טוב נקווה שהדברים ישתנו. לפעמים אמא שלי לובשת בגדים שלא שלה, הייתי שמחה ליותר יוזמה של המקום עצמו במידה וקורה משהו בזמן אמת ולא רק תוך כדי ביקור, לחגוג איתם אירועים יותר. הכל מושלם, נקי ויפה. אולי זה השריטה שלי? אבל נסדר את זה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

גם כשאני מתקשרת לדבר עם האמא שלי זה הפך להיות מסובך אין מספיק זמן, אני רוצה לראות אותם. אני לא מעודכנת ולא יודעת מה קורה. אני כן יודעת שלא מיידעים אותי על דברים שקורים. לא ברור לי למה לא יכולה לבוא מטפלת אבל מונעים גם את זה. משרד הבריאות או הם. כרגע הגזרה שקטה לא כי הדברים בסדר רק כי אני לא יודעת. העדכון היחיד שאני מקבלת הוא רק אם מוציאים אותה לבית חולים. לא מתקשרים להגיד אם אין לה בגדים / חסר לה משהו. התחלפו 3 עובדות סוציאליות בתקופה הזו. אני לא יודעת מה קורה. אם היה אפשר לשים מצלמה אולי הייתי רגועה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

התרשמתי שמתנהלים בצורה מקצועית, יש שקיפות. היה מקרה של קורונה, והתרשמתי שהמצב היה שם בשליטה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

השירות נהדר, ההתמודדות עם המשפחות אני מאמינה לא קלה. העו"ס כל הזמן מתחילת הקורונה לא מפסיקה לעדכן אותי על ההתנהלות ושולחת לי הודעות כלליות. האח הראשי התחלף ודאג לעדכן אותי ולשלוח תמונות. גם מאבא שלי שומעת טוב. אני מבינה שהיה מקרה מצער אני מאמינה שאין מה לעשות לא הכל יכול להימנע. אבל ההתנהלות שלהם הייתה נהדרת. התנהלות נהדרת גם תקשרות גם כשבאתי לביקורים דאגו לוודא שהכל בסדר.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

מתי יגמר מה שקורה עם הקורונה? שאי אפשר לשבת לדבר עם אמא. מה שהם עושים הם עושים מכל הלב ואנחנו פעם בשבוע רשומים ובאים לפי הזמן שלנו אנחנו מרוצים ורוצים להגיד רק דברים חיובים. אמא שלנו היא שנתיים וחצי שם והייתה במצב מאד קשה אבל בטיפול של הצוות היא מחזיקה מעמד וזה אומר הרבה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

כרגע הכל בסדר . מרוצים מבית האבות בן יהודה

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

לפני הקורונה הייתי הולך כל יום, הייתי רואה הכל הייתי משכיב אותה לישון. יש לה נעליים – ראיתי שהיא הולכת עם נעל קרועה הם לא צריכים להגיד לי. אני הייתי מאד מרוצה ומקבל מענה לכל דבר והם עונים על כל הדרישות. אני רואה כשאני מבקר אני מגיע תמיד, רואה ודואג למה שצריך. המקום קיים מאוגוסט שנה שעברה והיא שם שנה. כולם הספיקו להכיר אותי אני ממש בן בית ואני יכול להגיד את דברי והם יעשו. היא מאד רוצה לצאת ואי אפשר. לפני הקורונה יצאנו לטיולים עם הרכב.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בקרית אתא בן יהודה

בית אבות בקרית אתא

בית אבות מול כרמל

קיבוץ שער העמקים

סיעודית בית יולס

בית אבות בחיפה