בית אבות קרית מנחם

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
דירוג גולד פקטור - בית אבות קרית מנחם
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020

כשמחפשים בית אבות בירושלים מבין בתי האבות המוכרים והותיקים, תושבי ירושלים יכירו עוד מדורות קודמים את שם בית האבות על שם רוכלין הממוקם בקרית מנחם, בקרבת בית החולים שערי צדק. בית אבות על שם "רוכלין" הינו בית שהוקם לפני 120 שנה לזקני ירושלים. מאז ועד היום בית אבות מעניק חווית דיור תומך ומוגן לדייריו בתפקוד עצמאי, תשושי גוף ודיירים במצב סיעודי. החזון של המקום מוביל את הנהלת הבית בקידום ערכים של שמירה על חיי קהילה, חי חברה ושמירה על מצבם הבריאותי והתפקודי של האוכלוסייה המבוגרת. בבית אבות "רוכלין" בקרית מנחם מתנהלים חיי קהילה המקפידים לתת מענה רציף הן בתרבות והן במענה מקצועי רפואי ותומך הן למבוגרים המגעים למרכז יום והן לדיירי קבע של הבית.

בבית אבות קריית מנחם מאוד מורגשת אווירה ביתית, קהילתית ומשפחתית. עובדי המקום עובדים הרבה שנים בבית ובהתייחסותם למקום העבודה ולדייריהם מורגשת שייכות גבוהה כחלק ממשפחה גדולה. בקרב דיירי המקום ומשפחותיהם המקום נתפס כבית אשר מקפיד מאוד על נהלים ומדיניות לשמירת ביטחונם ורווחתם של הדיירים. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיס האווירה של המקום. המשפחות העידו שבית האבות מתייחס עם הרבה חום ואכפתיות, עם התייחסות אנושית, משפחתית והשתדלות גדולה מאוד להטיב עם הדייר.  חיי קהילה ותרבות בבית אבות בקרית מנחם מתנהלים בשילוב פרויקטים רבים מהקהילה: מתנדבים, מרכז יום, תלמידים, פרויקט קהילה תומכת, סטודנטים לרפואת שיניים ושדה קליני לסטודנטים לעבודה סוציאלית ומקצועות פרא רפואיות על מנת לשמר קשר בין הקהילה למקום לרווחת הדיירים.

בית אבות רוכלין בקריית מנחם בירושלים נותן מענה בדיור לאנשים במצב תפקודי עצמאי במסגרת דיור המוגן, דיירים הזקוקים לתמיכה והשגחה במהלך היום במסגרת דיור לתשושי גוף ומחלקה סיעודית לדיירים במצב סיעודי הזקוקים למענה טיפולי והשגחה 24/7. בית אבות בקריית מנחם מקבל דיירים במימון פרטי, ביטוחים סיעודיים ומשרד הבטחון. כמו כן,  עובד בהסדר משרד הבריאות לקבלת דיירים סיעודיים עם "קוד" ועובד בהסדר משרד הרווחה לקבלת דיירים תשושים עם "הועדה".

בית אבות קריית מנחם נכנס לרשימה של 10 בתי אבות שעמדו בתו גולד פקטור לאמון ובטחון המשפחות בתקופת הקורונה.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות קרית מנחם
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: ירושלים, מבשרת ציון, מעלה אדומים
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד) ומשרד הרווחה (הועדה)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בירושלים
החרצית 2,
קרית מנחם
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • עצמאי
  • דיור תומך
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות קרית מנחם
בית אבות קרית מנחם
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 85 חוות דעת)
Excellent35%
Very good51%
Average13%
Poor1%
Terrible0%

בית אבות קרית מנחם

Rated 4 out of 5
לפני שנה

הכל בסדר גמור.

בית אבות קרית מנחם

Rated 4 out of 5
לפני שנה

לאמא טוב במקום, הגיעה בתקופת הקורונה ישר מבית החולים. שמרו עליה ונותנים יחס מצוין. סומכים על המקום מאוד וגם אם היה משהו אמא לא היתה שותקת, והיא מפרגנת מאוד. תודה

בית אבות קרית מנחם

Rated 5 out of 5
לפני שנה

כן נדרש היחס האישי, הבגדים לא תמיד נקיים, יותר הקפדה על סידור כביסה.

בית אבות קרית מנחם

Rated 4 out of 5
לפני שנה

עובדים מאוד יפה שכך ימשיך . תודה

בית אבות קרית מנחם

Rated 4 out of 5
לפני שנה

שיתוף מידע רפואי העדכני. מרוצים מהמקום, סומכים על המקום כן יש לשפר תקשורת עם הכל לעדכון אודות מצב רפואי

בית אבות קרית מנחם

Rated 5 out of 5
לפני שנה

עבודת קודש, נראה מאוד שאכפת להם מאנשים. אבי היה בעצמאים, עבר לתשושים ועכשיו בסיעודי ואני מאוד מרוצה ומאחל להם רק כוח.

בית אבות קרית מנחם

Rated 5 out of 5
לפני שנה

בקורונה הרבה יותר קל לצוות לעבוד בלי בני המשפחה אבל אנחנו לא בפנים לא יודעים מה קורה בפנים. במהלך השנה בלי קשר לקורונה: הצוות מועט יחסית והם עובדים מאד קשה ויש לחץ עצום על הצוות עצמו בשעות מסוימות. הרופא – מטפל צריך לתת יותר מאור פנים וחיוך, לתת יחס אישי יותר. העו"ס נותן תשומת לב מעולה. כוח עזר שהיחס שלו לא טוב. גניבות של ביגוד. דרוש שיפור באוכל – האוכל מגוון אבל הטעם והמרקם צריך להיות רך יותר. אני תולה את זה שאין מספיק כח אדם – קוראים להם והם לא נענים.

בית אבות קרית מנחם

Rated 4 out of 5
לפני שנה

השירות הוא בסדר גמור, לפי דעתי זה בסדר חוץ מהנושא של המצב הפנימי. אני מרוצה מאיך שהם מטפלים בקורונה. לא קשור לקורונה – התקשורת בין האנשים. זה גם גבוה, לא נמוך אבל אולי אפשר היה להתייחס יותר לחוסים. וגם האוכל לא הכי טעים.

בית אבות קרית מנחם

Rated 4 out of 5
לפני שנה

ההקפדה מצויינת – עשר אבל אני מתגעגעת פשוט מאד.

הצטרפו לקהילה ולמדו מאחרים!

בקבוצת הפייסבוק של גולד פקטור ישנם אנשים במצבים דומים לשלכם. הצטרפו לקבוצה, למדו מנסיון של אחרים, התייעצו, שאלו שאלות וקבלו מושג יותר טוב לגבי עולם פתרונות הדיור לגיל השלישי
בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות נווה הורים

בית אבות בירושלים

סיעודית נופי ירושלים

בית אבות בירושלים