בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

בית זה זכה בתוי האיכות:
  • ביטחון ורווחת הדייר בבית אבות - לשנת 2020
דירוג גולד פקטור - בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
  • ביטחון ורווחת הדייר לשנת 2020

בית אבות בן יהודה בקרית ביאליק הינו מרכז סיעוד מהחדישים ביותר המשתייכים לרשת מרכזים גריאטרים בן יהודה. בית האבות בקריית ביאליק מציע חווית דיור ברמה מלונאית חדשנית. כל קומה מבין 6 הקומות בקומפלקס מציעה מענה בחדרים פרטיים או זוגיים לאנשים במצב סיעודי ולאנשים המתמודדים עם דמנציה (תשושי נפש).

מתחם הבית במיקום מרכזי ליד כביש עוקף קריות ובסמיכות לתחבורה ציבורית קווי אוטובוס מרכזיים ומטרונית. הקומפלקס של הבניין נבנה בסטנדרטים של הבנייה החדשנית, כבית חכם. שטח כל קומה בנוי על  1,250 מ”ר ובנוסף, ישנם שטחים ציבוריים גדולים כגון מרפסת מחלקתית בגודל של 100 מ”ר עם נוף הצופה לחיפה ולפארק המוריק שמול בית האבות בן יהודה.

הרמה מלונאית והפסיליטיס החדישים הם רק תוספת לערך המרכזי של בית אבות בן יהודה של קרית ביאליק. ייחודיות הבית הינה בגישה הניהולית, המדיניות של הרשת והצוות הרב מקצועי המעמידים את הדייר ואת רווחתו כערך עליון במלוא המילה. ההנהלה רואה לנגד עיניה את העובדים שהם משאב חשוב מאוד ועל כן נעשים מאמצים רבים לשמרם בתוך המערכת ולפתח אצלם את תחושת השייכות לארגון ולמקום העבודה לעידוד ושמירה על יחס אנושי, מקצועי ואדיב לדיירים ולבני משפחתם.

בסקירה ושיחות עם דיירים ומשפחות של בית אבות בן יהודה בקרית ביאליק החוויה שהועברה היא קודם כל הוקרה רבה מצד המשפחות על תחושת בטחון ואמון במענה הטיפולי והמקצועי שהדיירים מקבלים.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה קיבל את אות אמון וביטחון דיירים ומשפחות לשנת 2020 ונכנס לרשימת 10  בתי אבות המובילים באות לרווחת הדייר ובטחון המשפחות בתקופת הקורונה.

בחוויה הכללית של המשפחות בבית אבות בן יהודה בקרית ביאליק מורגשת רמת אמון וביטחון גבוהה מאוד בארגון הראויה לשבח! בית האבות נתפס כמקום מוגן מתוך יד ניהולית חזקה המובילה מנהיגות, שיתופיות ומקצועיות רבה. רוב מכריע מהנסקרים  הביעו חוויה של בית, הידברות, שותפות ,סבלנות ויחס אדיב מאוד. ערך גדול הנתפס בקרב המשפחות הוא בבסיסו הניהולי של המקום לראות את הדייר ומשפחתו מתוך אנושיות ורגישות לפני הכל ועל כך משפחות רבות מודות כי יודעים שהדבר נובע מהשתדלות ומאמץ גדולים תוך רצון להתאים מענה אישי הטוב ביותר לנוכח הנסיבות.

בית אבות בן יהודה בקרית ביאליק מקבל דיירים במימון פרטי, מימוש ביטוח סיעודי מקופות החולים, מימוש ביטוחים סיעודיים פרטיים ועובד בהסדר עם משרד הבריאות במסגרת קוד.

מהם תו האיכות ואמנת השירות של גולד פקטור לבתי אבות? על סמך מה זוכים בהם?
אודות בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
בית זה מתאים למחפשי בית אבות באזור: קרית טבעון, חיפה, קריות
אמצעי מימון
  • מימון פרטי (בהשתתפות ביטוחים סיעודיים)
  • מימון משרד הבריאות (קוד)
  • מימון משרד הביטחון
מיקום
בית אבות בקרית ביאליק
העמקים 15
למי זה מתאים?
  • סיעודי
  • תשושי נפש
קצת מהאווירה של הבית
חוות דעת דיירים ובני משפחה של בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה
4.2
Rated 4.2 out of 5
4.2 / 5 כוכבים (ציון על פי 121 חוות דעת)
Excellent39%
Very good48%
Average11%
Poor2%
Terrible0%

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

מאד מרוצה. מודה על כל מה שעשו בזמן הקורונה. אנחנו מבקרים פעם בשבוע. הם שומרים על הכללים, ממש טוב. מטפלים בה טוב, היא לא הרגישה לא טוב מיד העבירו לבית החולים ומיד טיפלו והודיעו לנו. עושים לבד את הטיפוח. צבע לשיער מניקור. כשהייתה יותר צלולה הייתה עושה את כל הפעילויות עכשיו היא פחות יכולה לעשות. בזמן האחרון היא פחות משתתפת, כי היא מתדרדרת. האחות הראשית – בתקופה שלא יכלנו לבוא לבקר פעמיים בשלוש בשבוע התקשרה סיוור פשוט מהממת. וגם העו"ס מייסא מהממת בקשר רציף איתנו. כל הזמן. שימשיכו כך. תודה

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

לאפשר ביקורים כבימים ובשעות שנוחים גם לבני המשפחה. מגלים חוסר גמישות. אני עובדת בבוקר. לא נותנים לי לבוא אחה"צ או בימים שאני רוצה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

לא מעדכנים בזמנו היו פעמיים בשבוע ביקורים ועכשיו הורידו לפעם אחת ואין טיפולי טיפוח, דברים כאלה קטנים . אני מבינה את המצב אבל … צריך לתת יחס אישי לכל דייר ואין את זה מספיק אולי אמא שלי מבולבלת אבל היא כל הזמן אומרת שאין מספיק סבלנות לצוות . עכשיו עשו לה PEG והיא כל הזמן צועקת ובוכה והיא רוצה לאכול. אם היה לי אפשרות להביא את כל המכשורים הביתה הייתי מביאה אותה הביתה. לא יודעת צריך טיפול.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

מאד משתדלים בהתאם למצב. אני רוצה לקחת אותו החוצה הוא מסכן, אני חושבת שאפשר טיפה להיות גמישים ולהוציא טיפה החוצה הוא היה רוצה להיות קצת למטה לא כל היום למעלה.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 5 out of 5
לפני שנה

השירות היה בסדר. הם עושים את כל המאמצים לעזור למשפחות. ברור לי שיש הרבה דיירים וכולם רוצים לדבר עם המשפחה ומה שהם יכלו הם עשו.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

סומך היא בידיים טובות. האנשים נחמדים מאד. את רואה שזה לא כדי לרצות זה מהלב עושים את הדברים, הם לא מחפפים.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

ההכרות שלנו חצי שנה, הם שיקמו אותה בצורה יותר מהכלל. היא יותר שמחה, למרות העצבות מחוסר קשר עם המשפחה. אפשר ליצור קשר, דואגים להתקשר. הם יוזמות ומוטיבציה מאד גבוה. אולי כי המקום חדש. צוות מדהים אין דברים כאלה אמא שלי צלולה רק לא מתפקדת מדברים איתה צוחקים איתה קונים למענה. הצוות מכספם שלהם. הסטיגמה על בתי אבות השתנתה לי. ממש רק דברים טובים.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 4 out of 5
לפני שנה

בבית אבות בן יהודה מעדכנים, אין לי תלונות אין משהו שאני יכולה להגיד שמשהו לא טוב אין לי טענות. היה קצת כעס על כך שסבתא שלה חלתה בקורונה וקיבלו את ההודעה לא מבית האבות אלא ממד"א. אבל זה עבר גם הסבתא החלימה וחזרה לבית האבות.

בית אבות בקרית ביאליק בן יהודה

Rated 3 out of 5
לפני שנה

יש הרבה דברים שאנחנו מבקשים ואנחנו לא יודעים מה קורה. כל רגע שלא רואים שום דבר אנחנו בספק. אני רואה שהם בסדר גמור, סבלניים. וכשאני שואלת את אחותי היא לא כל כך מרוצה. היא הפסיקה ללכת. היא שם חצי שנה. אין פיזיותרפיה כל יום הם אומרים שהיא מסרבת מדוכאת ולא רוצה לעשות שום דבר. היא רוצה לצאת משם להיות בבית. .אבל זה קשה לנו כשהיא ממש סיעודית. אני רואה שכולם נחמדים כשמדברים איתם אין לי מה להגיד. נראים טובים והיו שיחות איתם והם בסדר גמור אבל התוצאה – זה לא זה. היא מתדרדרת לא אוכלת. יש לה דיכאון ולא משתפת פעולה עם אף אחד. כשהיינו הולכים זה עוד היה פחות או יותר בסדר. כל יום אנחנו מביאים אוכל אבל אני לא יודעת אם הם נותנים לה או לא. היא לא אומרת אם אכלה או לא.

בתי אבות נוספים באזור שעשויים לעניין אותך

בית אבות בקרית אתא בן יהודה

בית אבות בקרית אתא

בית אבות מול כרמל

קיבוץ שער העמקים

סיעודית בית יולס

בית אבות בחיפה